Увійти


Злочинна схема судді Карп’як О.О. чи, звичайний договорняк?

Злочинна схема судді Карпяк О.О. чи звичайний договорняк16.10.2020 року за наслідком виконання вимог ухвали Львівського окружного адміністративного суду від 08.10.2020 року у справі № 380/8305/20 мною до канцелярії суду наручно було надано заяву про усунення недоліків позовної заяви та оригінал квитанції про сплату судового збору від 15.10.2020 року в сумі 840,80 грн.
 
Здавалось би, що я як законослухняний громадянин виконав вимоги Закону , сплатив судовий збір і надав документ про сплату судового збору до суду. Як позивач, виконав всі встановлені законом обов’язки, щодо сплати судового збору? Але, виглядає так, що я помилявся, мало того, що я сплатив судовий збір, виявляється я ще повинен доказати в суді, що це я сплатив судовий збір, а не хтось інший, що кошти судового збору були скеровані саме у відповідності до тих реквізитів, що були вказані у платіжному документі до Держбюджету. Тобто, я мав би прийти до працівника ІТ банку і разом з ним проконтролювати скерування моїх коштів на рахунок УДКСУ у Залізничному районі м. Львова, побігти по лінії Інтернету і особисто побачити прихід моїх коштів на рахунок казначейства.? Це якась нісенітниця? Але така вимога проглядається у ухвалі від 19.10.2020 року судді Львівського окружного адміністративного суду Карп’як О.О.?
 
26.10.2020 року на сайті Суду ознайомився із копією ухвали судді Карп’як О.О. від 19.10.2020 року у згаданій справі з питань поновлення та продовження процесуальних строків, згідно якої суд зажадав від мене надати докази сплати мною судового збору в сумі 840,80 грн. та зарахування його до спеціального фонду Державного бюджету України(довідку територіального органу Держказначейства). У згаданій ухвалі Суду зазначено, що сплата судового збору за моєю квитанцією не підтверджена органом Держказначейства, але Суд і не вказав на підставі яких документів зроблено такий висновок.

Уявляєте, шановні читачі, що Ви сплачуєте до банку власні кошти за позовну заяву, а Суд повідомляє, що Ви не сплатили зазначеної суми, що вони не зараховані до бюджету? Куди поділись Ваші кошти Суд не знає. Ви теж не можете знати. Хоч, закон поклав обов’язок саме на Суд займатись розшуком таких коштів, у нього більше повноважень.
 
Але суддя Карп’як О.О. зажадала від мене надати до Суду нову квитанцію про сплату судового збору (знову заплатити кошти?) або звернутись до Держказначейства, щоб мені надали довідку про зарахування сплачених мною коштів до бюджету? А, в неї, що руки виросли не з того місця, чи «замакітрена» іншими справами і не може займатись своїми прямими обов’язками?
 
Щоб виконати «захцянку» судді Карп’як О.О. 26.10.2020 року не тільки на електронну пошту, але й наручно до УДКС у Залізничному районі м. Львова змушений був надати заяву про підтвердження зарахування сплати судового збору та надання довідки про це. Уявіть собі, скільки неприємностей завдала мені суддя цієї ухвалою? Змушений був кинути всі інші справи, щоб вписатись у «додатковий» п’ятиденний строк усунення недоліків.
 
В цей же день за підписом в.о. начальника УДКСУ у Залізничному районі Прокопик І. за вих..№ 02-06/982 від 26.10.2020 року на мою електронну адресу надійшов лист, яким мене повідомлено про те, що «Управління Державної казначейської служби України у Залізничному районі м. Львова підтверджує поступлення коштів Жукова О.С. згідно меморіального ордеру ПН 1689426 від 15.10.2020 року в сумі 840,80 грн., які зараховані в день сплати судового збору - 15.10.2020 року».
 
Виявляється, що ще 15.10.2020 року кошти, сплачені мною, як судовий збір були зараховані до Держбюджету. Що ж тоді від мене вимагала суддя Карп’як О.О.? Вона невиспана була, коли постановила судове рішення, до якого внесла відомості, що не відповідають дійсності?
 
Мало того, що сплатив свої кошти за позов, то я ще повинен розшукувати куди поділись мої гроші за судовий збір? Для чого тоді потрібні судді? Це судова влада? Це правова держава? Суддя Карп’як О.О. «зробила мені ласку» продовжила на п’ять днів строк для виправлення недоліків? Це, що , знущання над людьми. Вона палець об палець не вдарила, щоб перевірити поступлення коштів до бюджету і голослівно звинуватила мене у тому, що я не надав доказів усунення недоліків позовної заяви? Як вона перевіряла мою квитанцію? На якій підставі 19.10.2020 року ухвалила судове рішення про відсутність зарахування коштів до бюджету, якщо ще 15.10.2020 року ці кошти були зараховані? То, вона взагалі не перевіряла ? Це ж, службове підроблення? Це кримінал?
 
Я в очі ніколи не бачив суддю Карп’як О.О. Тож в мене не може бути з нею особистих порахунків. Що ж, тоді спонукало суддю, професійного правника зморозити таку «бздуру» у судовому рішенні? Чим я не догодив їй? Може хтось нашіптував їй зробити такі дії? Може їй заплатили за це? А може це така злочинна схема, запроваджена у Львівському окружному адміністративному суді, щоб затягувати відкриття провадження та розгляд справ? А може, це звичайний «договорняк» судді з відповідачем?
 
На закінчення цієї історії хочу звернути увагу читачів на те, що така сама ситуація може відбутись з будь-ким, тому прошу пам’ятати, що така схема є незаконною.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
763993

Лічильник