Увійти


Коли КФ «Ярич» та Львівський окружний адміністративний суд виконають судові рішення?

КФ ЯричЗа наслідком розгляду позовної заяви журналіста до ТзОВ «Кондитерська фабрика «Ярич» Львівським окружними адміністративними судом 13.04.2020 року постановлено судове рішення, яким дії згаданого товариства, щодо порушень вимог чинного законодавства у сфері інформаційних відносин визнано протиправними і зобов’язано надати запитувану інформацію.
 
 
Одночасно, Суд стягнув з Державного бюджету України на мою користь 1 681,60 грн. судового збору. Вимогами ст.373 КАС України виконання судового рішення здійснюється на підставі виконавчого листа, виданого судом першої інстанції.

Вже двічі звернувся до Суду із заявами про видачу виконавчих листів- реакції жодної, ніби я не звертався за виконавчими листами? Щоб робив суддя Гавдик З.В., як би з ним поступили аналогічними чином? Мовчав би?

21 липня 2020 року постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду рішення суду першої інстанції від 13.04.2020 року залишено без змін. Мабуть, за три місяці суддя Гавдик З.В. мав би розглянути питання розподілу судових витрат? Чому, мені не видають виконавчий лист для повернення витрат , понесених мною на сплату судового збору? Це тільки зі мною так поступають, чи така практика в Суді?

Можливо, суддя Гавдик З.В. своїм рішенням «забив дуже глибоко цвях» у дошку правосуддя? Ну, посудіть шановні самі. У рішенні суду дослівно записано наступне: «Стягнутим з Державного бюджету України на користь Жукова О.С.- 1681,60 грн. судового збору». Тож, чому не стягують з бюджету згадану суму коштів, витрачених мною на сплату судового збору? Скільки часу це має продовжуватись? Чи, суддя Гавдик З.В. вважає, що в мене грошей не міряно і я можу потерпіти без них?

Не дивлячись на те, що суддя Гавдик З.В. ухвалою від 12.05.2020 року відмовив мені в ухваленні додаткового рішення про розподіл судових витрат (на професійну правничу допомогу) Восьмий апеляційний адміністративний суд постановив судове рішення, яким частково задовольнив мою вимогу.
 
Але і це судове рішення не виконується, суд мав би видати виконавчий лист?
 
Вже, навіть Генеральний директор ТзОВ «КФ «Ярич» Шермолович Т.В. направила на мою адресу заяву про добровільне виконання Додаткової постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду, а суд не видає виконавчих листів. Заяву Генерального директора ТзОВ «КФ «Ярич» сприймаю, як «цукерку» для дурника, адже вже кілька разів електронною поштою направляв на адресу Товариства реквізити для сплати коштів- як вода в пісок. Мабуть, це теж продовження тої «гри», яку влаштувало ТЗОВ зі мною, ще у 2019 році, коли влаштували «обструкцію» з прийманням моїх запитів на прохідній фабрики та поштовими відправленнями. По сьогоднішній день продовжується така «гра», на прохідній товариства начальник безпеки погрожував розбити мені камеру, за те, що я намагався зафіксувати на відео відмову у прийомі письмового звернення.
У згаданій ситуації проглядається якась закономірність (судові рішення не виконуються не тільки судом, який їх ухвалив, але й відповідачем, що ніби-то готовий добровільно їх виконати)?
 
Цікаво, можливо у когось із читачів були подібні ситуації? Сконтактуйте зі мною, щоб оприлюднити і Ваші історії.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
763993

Лічильник