Увійти


Як житель м.Кам’янка-Бузька домагався судового рішення

З копії ухвали від 20.05.2011 року вбачається, що суддя Самсін М.Л. відкрив провадження по справі і призначив  попереднє судове засідання на 07.05.2011 року (як  таке може бути?).

Через Єдиний державний реєстр судових рішень встановлено, що такої справи у РЕЄСТРІ немає - жодного судового рішення по цій справі до РЕЄСТРУ не включено.

    29.10.2012р. відповідач по справі Чмерук Я.М. звернувся до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області із заявою, у якій просив видати повний текст рішення суду від 26.10.2012р по справі.

    29.10.2012р. відповідач по справі № 2-1346/11 Чмерук М.І. звернувся до апеляційного суду Львівської області із апеляційною скаргою (без мотивів), пояснюючи, що мотивація буде викладена після отримання від Кам’янка-Бузького  районного суду повного тексту рішення суду.

    29.12.2012р. за вих.№ 78ц-359/12 апеляційний суд Львівської області  скерував до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області листа, у якому звернув увагу голови суду на необхідності дотримання вимог ч.2 ст.222 ЦПК України, щодо необхідності видачі копії повного рішення  особам, які брали участь у справі, негайно після проголошення такого рішення.

    10.12.2012р. відповідачі по справі № 2-1346/11 Чмерук М.І. та Чмерук Я.М. звернулись із скаргою на незаконні дії судді Самсіна М.Л., який не видав повного рішення суду.

    29.01.2013р. Чмерук М.І. звернувся із ЗАЯВОЮ-СКАРГОЮ до голови апеляційного суду Львівської області  повторно, у якій просив сприяння у отриманні від Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області  повного тексту  рішення суду від 26.10.2012р. по справі № 2-1346/11.

    14.05.2013р. Чмерук М.І. та Чмерук Я.М. звернулись із скаргою до голови апеляційного суду Львівської області з проханням допомогти, щоб суддя Самсін М.Л. надіслав до апеляційної інстанції судову справу № 2-1346/11 для розгляду.

    07.10.2013р. Чмерук М.І. та Чмерук Я.М. в четвертий раз звернулись із скаргою до Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, апеляційного суду Львівської області з проханням посприяти у направленні справи  з Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області до апеляційної інстанції для перегляду рішення Суду першої інстанції.

    Таким чином можна констатувати, що суддя Самсін М.Л. впродовж одного року і 5 місяців розглядав вказану справу, а потім впродовж більш, як 3 місяці не видавав повний текст судового рішення відповідачам по справі.

Вказаними діями суддя Самсін М.Л. порушив вимоги  ч.1. ст.157 ЦПК України, щодо строків розгляду цивільної справи та вимог ст.222 ЦПК України, щодо видачі копії  повного судового рішення. Вчинивши вказані порушення процесуальних норм суддя Самсін М.Л., щоб їх приховати від оприлюднення не став  вносити до РЕЄСТРУ судові рішення по цій справі і станом на даний час вони не оприлюднені.

Цими діями суддя порушив права не тільки осіб, що приймали участь у розгляді справи, але й моє право на доступ до публічної інформації.

Чому так могло статись? На моє переконання, це сталось тому, що на той час Вищу кваліфікаційну комісію очолював брат Самсіна М.Л., тому останній дозволяв собі  таку злочинну службову недбалість та ігнорування вимогами чинного законодавства. Мабуть цей синдром «безкарності» глибоко засів у свідомості голови Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області  Сaмсіна М.Л., що він дозволяє собі  і в даний час не звертати увагу на вимоги п.14 Прикінцевих положень Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд» і не включати до РЕЄСТРУ судові рішення, які не були включені з 01.01.2010 року.

    Я собі дозволю  вдатись до емоцій.  Це ж скільки треба було зусиль 85 - річному Чмеруку М.І. щоб два рази на тиждень впродовж 3-х місяців ходити до голови Суду Самсіна М.Л. для того, щоб отримати повне рішення Суду по справі?  Це ж скільки треба мати зневаги, пихатості  і не людяності, щоб голова Суду Самсін М.Л. не звертав уваги на ці законні домагання Чмерука М.І. і не видавав йому копію повного рішення Суду? Чи місце такому голові Суду на такій посаді? Мабуть, що ні! Як громадянин України, як правозахисник рекомендую йому, поки не пізно, добровільно залишити цю посаду і піти  з роботи у судовій системі, адже негативна інформація та енергетика довкола нього збільшується, що обов’язково приведе до  конфлікту з оточенням.

    Пропоную читачам сайту «Коло НЕдовіри»  подивитись мій коментар, щодо  наданих документів по справі № 2-1346/11, записаний на відео.

Жуков  Олександр
07.06.2016р.
М.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 139 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник