Увійти


Сімейні традиції братів - суддів Cамсіних.

DSC07837У своїх попередніх дописах я згадав, як голова Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л. приховує від декларування та оприлюднення свої маєтки - нерухомість в м.Кам’янка-Бузька, вул.Сирка, 27.

Продовжуючи дослідження дотримання Законів України Самсіним М.Л. я згадав про його високопосадового брата Самсіна І.Л., колишнього голову Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (цю посаду він обіймав в тому числі і за Президента України Януковича В.), нині суддя Верховного Суду України. На сайті цього Суду поцікавився наявністю декларацій судді Самсіна І.Л., адже по Закону України «Про очищення влади» він мав би пройти перевірку (люстрацію). Мене здивувала відсутність заяви на проходження перевірки та майнової декларації за 2013 рік, адже всі судді Верховного Суду України оприлюднили згадані документи на сайті. Вже сама відсутність цих документів показала, що вказаний суддя вчинив правопорушення.

На мій інформаційний запит Верховний Суд України повідомив, що:
 «Відповідно до розпорядження Голови Верховного Суду України від 17 листопада 2014 року № 50/0/19-14 «Про перевірку відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади» датою початку перевірки суддів Верховного суду України визначено 1 грудня 2014 року.

Відповідно до пункту 9 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (далі-Порядок), професійний суддя, який підлягає перевірці, зобов’язаний у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки в суді подати до відповідного структурного підрозділу власноручно написану заяву та інші документи, зазначені у пункті 8 цього Порядку.

Неподання професійним суддею, який підлягає перевірці, заяви у строк, зазначений у пункті 9 Порядку, є підставою для надіслання Мінюсту та ДСА головою суду інформації в паперовій формі про неподання заяви не пізніш як на третій день після закінчення строку подання заяви.

У вказаний термін Самсін І.Л. відповідну заяву не подав, про що було повідомлено Мінюст ( вих.№ 3080/0/8-14 від 11 грудня 2014 року) та ДСА (вих.№ 242=1049/0/8-15 від 10 квітня 2015 року).

Згідно з частиною третьою пункту 11 Порядку Мінюст у триденний строк з дня надходження зазначеної інформації звертається до Вищої ради юстиції та/або Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з пропозицією про прийняття подання про звільнення судді з посади».

Отже, як бачимо суддя Самсін І.Л, впевнено себе почуває у кріслі судді Верховного Суду України і йому наплювати на Закони України, на люстрацію, мабуть тому що стільки грошей «намолотив» на попередній посаді, що може купити будь-якого високо посадовця (можливо з числа найвищих посадових осіб Кабміну чи держави). В інтернеті гуляють суми хабарів, які потрібно було дати у ВККСУ за часів керування Самсіна І.Л. за посаду судді (50-100 тис. дол.США).

Як відомо диму без вогню не буває, тому ця інформація має право на існування. Цікаво буде взнати, хто захищає Самсіна – старшого? Адже старший прикриває  порушення Закону з боку молодшого Самсіна М.Л. в м.Кам’янка-Бузька. З огляду на викладене цікавим виявляється те, що ні Мінюст, ні ДСА, ні Вища рада юстиції, ні ВККСУ, ні голова ВСУ не проявляють жодних ознак стурбованості порушенням Закону. Значить так треба? Значить так домовились? Значить у Самсіна І.Л. є «криша над головою» і мабуть солідна, така що не протікає (поки що).

Викладене дає підстави стверджувати, що у братів Самсіних склалась така сімейна традиція - не повідомляти у державні органи про свої маєтки та доходи, ігнорувати вимоги відповідних Законів? Що вони і роблять успішно. Чи така судова влада влаштовує простих людей? Я вважаю, що не влаштовує. Всіх суддів потрібно міняти, причому половину потрібно посадити до в’язниць, а іншим видати «вовчі квитки»- без права влаштування на державну посаду.

Продовження дослідження публічності вказаної сім’ї  суддів  Самсіних  буде після надходження відповіді на інформаційний запит від Мінюсту та податкової інспекції.

Можливо читачам відомі інші правопорушення з боку вказаних посадовців чи інших суддів та державних чиновників, прошу інформувати через адміністратора «Коло НЕдовіри»  або по тел. (067)-713-21-74.  Конфіденційність стосунків гарантую.

Олександр Жуков
13.09.2015р.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник