Увійти


І знову відписки, а може прорвемось?

яценюкПремьер-Міністру України Яценюку А.П.
СКАРГА
на корупційні дії міністра юстиції  України Петренка П.Д.


У відповідь на мій інформаційний запит на отримання публічної інформації Верховний суд України повідомив про те, що суддя Верховного суду України Самсін Ігор Леонович (за часів президентства Януковича В.Ф. очолював Вищу кваліфікаційну комісію суддів України) в порушення вимог п.9  Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 563 не подав до відповідного структурного підрозділу Суду власноручно написану заяву та інші документи для перевірки(люстрації). Верховний суд України у відповідності до вимог вказаного Порядку за вих.№ 3080/0/8-14 від 11 грудня 2014 року повідомив Міністерство юстиції України про неподання суддею Самсіним І.Л. заяви. Мінюст у триденний строк з дня надходження зазначеної інформації зобов»язаний звернутись до Вищої ради юстиції та/або ВККСУ з пропозицією про  прийняття подання про звільнення згаданого судді з посади.

 

07.09.2015 року у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» я скерував інформаційний запит на отримання публічної інформації до міністра юстиції  України, як до розпорядника інформації з метою отримання інформації про заходи вжиті Мінюстом України для звільнення судді Самсіна І.Л. з посади  після отримання вказаного листа від ВСУ та надання копії листа до ВРЮ або ВККСУ.

Встановлений Законом строк надання відповіді минув, але запитуваної інформації я не отримав і розцінюю такі дії Міністерства юстиції, як незаконну відмову у наданні інформації, що послужило приводом для скерування 19.09.2015р. повторного запиту на адресу Міністерства юстиції.

Вказані дії міністра юстиції вважаю свідомим приховуванням від люстрації бувшого високо посадовця Самсіна І.Л. (корупційні дії) , який до 2014 року «наробив стільки чудес» на займаній посаді.

На підставі викладеного прошу Вас , як найвищу посадову особу у виконавчій владі держави,  вжити заходів для  дотримання вимог  Закону України «Про очищення влади»  Міністром юстиції  України.

Про наслідки перевірки та прийняте рішення прошу повідомити.

Додаток : копія Інформаційного запиту до Мінюсту України від 07.09.2015р на 1 арк.

Жуков Олександр Сергійович
21.09.2015р.

 

 

                                                                                                                        Міністру юстиції України
                                                                                                                        01001, м.Київ, вул.Городецького, 13
                                                                                                                         


ТРЕТІЙ  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

07.09.2015 року  та 19.09.2015 року  на адресу розпорядника інформації рекомендованим и поштовими  відправленнями   скеровано інформаційний запит на отримання публічної інформації та повторний інформаційний запит на отримання публічної інформації.

23.09.2015 року розпорядник інформації на мою електронну пошту скерував відповідь на запит за вих.№ ПІ-Ж-2879/11.0.2 від 08.09.2015 року, якою запитуваної інформації у повному об’ємі не надав, що є порушенням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

У запиті від 07.09.2015 року я просив  «Повідомити, які заходи вжиті Мінюстом України для звільнення судді Самсіна І.Л. з посади судді ВСУ після отримання листа від Верховного Суду України (надати копію листа до ВРЮ або до ВККСУ)».
У наданій мені відповіді відсутня копія листа Міністерства юстиції до Вищої Ради Юстиції з пропозицією про звільнення Самсіна І.Л. з посади судді.

Враховуючи викладене та вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» в черговий раз звертаюсь до Вас, як до розпорядника інформації з пропозицією уважно вивчати запити громадян, перед тим як надавати відповідь. Прошу надати мені запитувану інформацію у повному об’ємі- долучити до відповіді копію подання Мінюсту до Вищої Ради юстиції про  звільнення Самсіна І.Л. з займаної посади судді.

Одночасно звертаю Вашу увагу на невідповідність вихідного реєстраційного номера відповіді на запит фактичній даті скерування відповіді на мою електронну адресу (відповідь зареєстрована 08.09.2015 року, а фактично скерована на мою адресу 23.09.12015 року).

Відповідь на запит прошу направити на мою адресу у встановлений Законом строк на мою поштову або електронну адресу, вказавши вхідний номер та дату реєстрації запиту.

Жуков Олександр Сергійович
23.09.2015 року

 

Page1

 

Page2

 

 

 

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник