Увійти


ЧИ ПРОЙШОВ ПЕРЕВІРКУ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ГАЛИЦЬКОГО СУДУ М.ЛЬВОВА СТРЕЛЬБИЦЬКИЙ В.В. НА ЗНАННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»?

Галицький районний судУ відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» мною на електронну пошту розпорядника інформації (Голови Галицького районного суду м.Львова) 12.09.2015р.; 22.09.2015р.; 25.09.2015р.; 05.120.2015р.; 12.10.2015р. скеровано запити з вимогою надати запитувану інформацію (більш детальна інформація буде оприлюднена пізніше) – копію поштового реєстру від 21.04.2015 року, яким Галицький суд відправив на мою адресу поштове відправлення № 1692 (що стало головним  предметом розгляду справи про адміністративне правопорушення), у якому знаходилась відповідь Територіального управління ДСА України в Львівській області на мій запит.

До цього часу я не можу домогтися того, щоб Галицький суд м.Львова скерував на мою адресу копію  вказаного документу, на який не може накладатись гриф секретності або відомостей, що складають службову інформацію, тому що він є публічним.

Зважаючи на викладене, я вирішив звернутись особисто до керівництва  розпорядника інформації під час особистого прийому. 16.10.2015 року у прийомний день заступника голови Суду Стрельбицького В.В.  у присутності працівника Суду Кахнич С. я намагався вияснити причини ненадання мені відповідей на мої запити та висловив прохання надати мені для ознайомлення систему обліку публічної інформації у Суді(журнали обліку вхідних та вихідних документів, що становлять публічну інформацію). У відповідь п.Стрельбицький В.В. заявив, що надати запитувану інформацію Суд не може, тому що вона торкається інформації з обмеженим доступом - за його словами, всі запити і відповіді реєструються у загальних журналах вхідних -вихідних документів Суду. На моє зауваження, що заступник голови суду Стрельбицбький В.В.  не знає і не виконує  вимог положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» та  неправомірно відмовляє мені у запитуваній інформації, цей посадовий чиновник не реагував, запропонував зареєструвати наданий йому для ознайомлення інформаційний запит від 16.10.2015 року. Він навіть не спромігся  подумати про те, що місяцем раніше надав відповідь на запит, якою підтвердив чинність Положення Суду «Про  порядок забезпечення доступу до публічної інформації Галицького районного суду м.Львова»  від 13.10.2011р.

Викладена інформація свідчить про те, що Галицький районний суд м.Львова, як і інші суди загальної юрисдикції надзвичайно утаємничені  від оприлюднення публічної інформації. Навіть у часи Радянського Союзу  судова інформація не була так засекречена, як зараз. Одночасно можна зробити висновок, що Суд , в особі  заступника голови Суду не бажає надати документ, який може стати головним доказом у кримінальній справі проти начальника територіального управління ДСА України  в Львівській області за фактом посадового підроблення, тобто він сам стає співучасником цієї протиправної дії.

Можна з упевненістю говорити про те, що п.Стрельбицький В.В. не пройшов тест на  непричетність до корупційних діянь. Ненадання запитуваної інформації (на законну вимогу) свідчить про те, що згаданий посадовець  вчиняє свідоме діяння направлене  на протидію вимог Закону України, проявляючи при цьому дрімуче незнання Закону (може вдає з себе такого, що не знає Закону). Але проявляти таку позицію у офіційному державному органі судової влади на мою думку є неприпустимим, якщо керівник Суду заявляє, що  запитувана інформація не є публічною, тоді йому не місце займати таку посаду (це моя особиста думка).


Жуков Олександр
М.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684289

Лічильник