Увійти


Таємниці залучення Кам’янка-Бузьким судом народних засідателів для здійснення правосуддя.

Кам Бузький суд24.04.2015 року  на сайті оприлюднена публікація «Як судді маніпулюють народними засідателями при їх залученні до розгляду судових справ?».

Нагадаю, що у згаданій публікації описувались порушення Закону України  «Про судоустрій і статус суддів» з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області при залученні до судочинства народних засідателів. Минуло шість місяців, і я вирішив поцікавитись наслідками оприлюдненої інформації. Чи читають судді  публікації на сайті? Чи роблять вони висновки з оприлюднених публікацій?  Хочу доповісти громаді, що судді Кам’янка-Бузького районного суду уважно читають публікації і роблять відповідні висновки з критичних зауважень! Однак слід зауважити, що при цьому вони продовжують порушувати інші Закони України.

У вересні п.р. я звернувся із запитом до голови Суду про надання  інформації про кількість судових справ, розглянутих судом за участі народного засідателя Курій Н.І. у 2013-2015рр., номера цих справ,  дати та години, на які призначались до розгляду справи, кількість повідомлень та дати їх скерування судом по місцю роботи народного засідателя Курій Н.І. у 2013-2015рр. для увільнення її від виконання посадових обов’язків народного засідателя?

У відповідь на згаданий запит Суд запитуваної інформації не надав, пояснивши, що я не являюсь учасником процесу,  повідомивши  відомості, які не відповідають дійсності. Зокрема, у відповіді  Суд вказав, що «виклик народних засідателів в судове засідання поводиться згідно чинного законодавства». У згаданій публікації від 24.04.2015 року я згадував про те, що виклики народних засідателів  здійснюється з порушенням Закону, а голова Суду Самсін М.Л. стверджує, що  залучення  народних засідателів до судочинства здійснюється згідно Закону. Хто ж з нас двох бреше (надає відомості, що не відповідають дійсності)? Я чи голова Суду?

Я звернувся із відповідним запитом до відділу освіти Кам’янка-Бузької райдержадміністрації. Начальник відділу  Король Ж. повідомила мене, що «на адресу відділу освіти Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Львівської області з травня 2015 року по сьогоднішній  день (станом на 02.10.2015р.) надійшло 33 повідомлення від Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області про залучення Курій Н.І., як народного засідателя для здійснення правосуддя. Протягом 2013-2014 років повідомлень не надходило».

Отже, як бачимо Суд почав залучати народних засідателів після оприлюднення згаданої публікації. Про що це свідчить? Це свідчить про те, що Суд вимушений був реагувати на оприлюднені порушення Закону. Якщо би цієї публікації не було - згадані порушення продовжувались би до цього часу. Але це зовсім не засвідчує того, що вказано у  відповіді за підписом голови Суду, адже у запиті мова ведеться про період часу 2013-2015роки. Фактично Суд тишком, нишком  почитавши публікацію «прозрів» і почав надсилати повідомлення до народних засідателів згідно Закону. А до цього часу, що робив голова Суду? Де він був, коли Суд незаконно залучав народних засідателів до судочинства? Хто повинен відповідати за незаконні дії суддів?

Хто перевіряв, законність участі народних засідателів у розгляді справ за  2013-2014рр.?

Потрібно зауважити, що мною проведений аналіз відомостей, наданих мені відділом освіти, щодо наданих Судом у 2015 році викликів для участі Курій Н.І. у засіданнях Суду. Викладена інформація про кількість судових засідань, на які запрошувалась Курій Н.І. не відповідає тій інформації, яка включена до РЕЄСТРУ. Зокрема, на 04.06.2015 року  народний засідатель Курій Н.І.  мала би приймати участь у 15 судових засіданнях, а фактично за вказану дату до РЕЄСТРУ включено тільки чотири судових рішення, які ухвалені за її участі.

25.06.2015 року Курій Н.І. викликалась для участі у чотирьох судових засіданнях, а фактично у РЕЄСТРІ немає жодного судового рішення за вказану дату, що ухвалювалось би за її участі.  19.06.2015 року народний засідатель Курій Н.І. згідно наказу № 3-15/212 була звільнена з роботи для участі у трьох судових засіданнях. Натомість у РЕЄСТРІ немає жодного судового рішення за вказану дату, яке б ухвалювалось за участі Курій Н.І.  Аналогічним чином - за 28.07.2015 року- немає жодного судового рішення. За  07.09.2015 року немає жодного судового рішення – хоч народний засідатель Курій Н.І. викликалась до суду? 04.09.2015 року народний засідатель Курій Н.І. викликалась  до Суду для участі у одному судовому засіданні, а фактично в цей день за її участі було проведено три судових засідання, що підтверджується наявними у РЕЄСТРІ судовими рішеннями. На 05.10.2015 року було призначено 8 судових засідань за участі народного засідателя Курій Н.І., але судячи по РЕЄСТРУ - у жодному судовому засіданні вона участі не приймала, тому що жодного судового рішення, що було ухвалене за її участі немає.

Отже, шановні читачі і громадяни, з викладеного  Ви можете зрозуміти, який «кавардак» робиться у Кам’янка-Бузькому Суді?  Відділ освіти Кам’янка-Бузької райдержадміністрації  теж мав би поцікавитись, чим займаються їх працівники  у Суді, а не заявляти , що повідомлення про виклик народного засідателя є службовою інформацією. Фактично, із 35 повідомлень, про виклик народного засідателя Курій Н.І. до  участі у судових засіданнях, документально підтверджена участь у восьми засіданнях. А чим же займалась Курій Н.І.  у  інші дні і години, адже навіть її звільнення  з роботи по наказу не підтверджене  відповідними судовими рішеннями Суду.
Складається думка, що ця діяльність Суду знаходиться під грифом «Таємно». Можливо народні засідателі навіть і не знають  у якому таємному «правосудді» вони беруть участь?

Жуков Олександр
м.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684581

Лічильник