Увійти


Таємниці судових справ Кам’янка-Бузького суду по МКП УЖКГ

Кам Бузький суд

У публікації від 11.10.2015 року я вже торкався питання відкриття провадження справи № 446/338/14-ц Кам’янка-Бузьким районним судом Львівської області.

Нагадаю читачам, що мова ведеться про те, як всі судді цього суду на чолі з головою суду Самсіним М.Л. незаконно  ухвалили судові рішення про самовідвід і передали справу по підсудності для розгляду до Радехівського районного суду Львівської області.

На сьогоднішній день з’явились нові дані, що підтверджує викладену інформацію. На мій інформаційний запит Міський голова Омелян О.В. своїм листом повідомив мене про наступне:

 

«Розглянувши Ваш запит на отримання публічної інформації від 13.11.2015 року щодо судової справи № 446/338/14-ц, повідомляємо що з Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області не надходило жодних процесуальних документів та копій позовної заяви по справі № 446/338/14-ц за позовом Вигонного В.К., в тому числі і ухвал суду про самовідвід.

 

Відтак, представник Кам’янка-Бузької міської ради не був присутній у судових засіданнях по даній справі».

Отже, що ми маємо? Маємо наглядний факт фальсифікації судової справи у Кам’янка-Бузькому районному суді. В чому вона полягає?

1. Ця фальсифікація полягає у тому, що справа відкрита без повідомлення сторони провадження (відповідача)  про її відкриття та без надання копії позовної заяви.

2. Судом ухвалено три судових рішення – 29.08.2014р, 15.09.2014р. та 22.09.2014р.  без запрошення у судове засідання сторони провадження- Кам’янка-Бузької міської ради (всі вказані вище процесуальні документи відсутні у РЕЄСТРІ).

3. Справа зареєстрована за допомогою незаконного втручання у автоматизовану систему документообігу суду, що легко підтверджується порядковим номером самої справи (№ 338- такий номер не міг надаватись АСДС на дату відкриття провадження - серпень 2014 року).

4. Справа передана до Радехівського районного суду Львівської області  без повідомлення відповідача (міської ради) про скерування справи до вказаного суду.

Далі у листі вказано:

«08.10.2014 року на адресу Кам’янка-Бузької міської ради супровідним листом Радехівського районного суду Львівської області від 03.10.2014 року…, скерована ухвала Радехівського районного суду Львівської області від 01.10.2014р. про призначення справи № 446/338/14-ц до розгляду на 17.10.2014 року, копія позовної заяви Вигонного В.К. із додатками до неї».

 

Як бачимо, з викладеного знову напрошується багато запитань: чому копія позовної заяви скерована Радехівським судом, чи позовна заява була скерована не до Кам’янка-Бузького суду, а до Радехівського суду? Таких, маленьких дріб’язків у цій справі можна знайти багато і всі вони будуть про щось свідчити. Вони будуть свідчити про наявність – відсутність, задекларованих нашою суддівською системою принципів судочинства - рівність, чесність , змагальність , об’єктивність , законність і т.п. Навіть  вже наявна інформація свідчить, про відсутність згаданих мною принципів  при відкритті та розгляді вказаної справи, що на мою думку свідчить про її замовний характер та наявність корупційної складової в діях посадовців, що мали(мають) відношення до її розгляду.

Викладене засвідчує, що вказана справа має приховане походження. Сподіваюсь, що міський голова та міська рада, як зацікавлені особи у цій справі зреагують  так, як би мало це бути, адже наявні відомості свідчать, що згадана справа зшита «білими нитками».

Жуков Олесандр
Львів

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 175 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685968

Лічильник