Увійти


ЯК ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ ЗРЕАГУЄ НА ПОДАННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОСАДИ СУДДІ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ САМСІНА І.Л.?

вища рада юстиціїЯк мною вже повідомлялось раніше Верховний суд України за вих.№ 3080/0/8-14 від 11 грудня 2014 року повідомив Міністество юстиції України про порушення суддею Самсіним  Ігорем Леоновичем

(брат голови Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області) вимог Закону України «Про очищення влади», а саме- неподання заяви та інших документів для перевірки (люстрації). Згідно вимог цього ж Закону Мінюст зобов’язаний у триденний  строк з дня надходження зазначеної інформації звернутись до Вищої Ради юстиції з пропозицією про прийняття подання про звільнення судді з посади.

07.09.2015 року  на адресу Мінюсту мною скеровано інформаційний запит, у якому я просив повідомити, які заходи вжиті Мінюстом для звільнення судді Самсіна І.Л. з посади після отримання вказаного листа від ВГС України (надати копію листа до ВРЮ).
З того часу мною на адресу скеровано ще чотири інформаційні запити з вимогою надати копію листа Мінюсту до Вищої Ради юстиції, але чомусь вказане міністерство не надавало запитуваної інформації (мабуть ще не встигли «злипувати»  документ).

Ось нарешті 03.11.2015 року (через два місяці) у поштовому відділенні я отримав  копію листа  Міністерства  юстиції  України № 11.02/1677 від 03.09.2015 року (дата на мою думку не відповідає дійсності), яке адресовано Вищій Раді юстиції. У цьому листі Міністерство юстиції просить:

  1. Визнати порушення суддею Верховного Суду України Самсіним Ігорем Леоновичем вимог щодо несумісності
  2. Звернутися до Верховної Ради України з поданням щодо прийняття рішення про звільнення судді Верховного  Суду України Самсіна Ігоря Леоновича із займаної посади
  3. Повідомити про дату, час та місце проведення засідання з цього питання та за результатами розгляду зазначеного звернення  надіслати Міністерству юстиції України копію відповідного рішення.

Оприлюднивши вказану інформацію в мене виникло риторичне  питання, чому Міністерство юстиції України з порушенням встановлених вимог скерувало листа до ВРЮ тільки у вересні 2015 року (майже рік лист Вищого господарського суду Мінюстом не розглядався)? Чому Мінюст два місяці не надавав мені копію цього листа?

Можуть виникнути питання, чому мною описується ця інформація, яке відношення голова Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області  має  цього високопосадового чиновника.  Мушу пояснити читачам, що Самсін І.Л. до кінця 2013 року працював головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на адресу цього органу мною скеровано добрий десяток скарг на порушення головою Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіним М.Л.  та іншими суддями вимог чинного законодавства. Всі ц скарги канули у цю структуру, як вода в пісок, жодної реакції, що я розцінюю, як корупційні дії брата до брата, адже голова Суду знаходився у безпосередній залежності від свого київського брата, який і приховував всі вказані порушення.

Сподіваюсь на подальший розвиток подій і вся інформація про  реакцію Вищої ради юстиції на вказані порушення Закону з боку  судді Самсіна І.Л. буде оприлюднена.

Жуков Олександр
04.11.2015р.
М.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 283 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709698

Лічильник