Увійти


Чи відкриє дисциплінарне провадження стосовно судді Cамсіна М.Л. ВККС України?

Кам Бузький суд07.12.2015 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України скерувала на адресу Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області (судді Самсіну М.Л.) листа у якому вказано:

«відповідно до вимог ст.95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» членом Комісії проводиться перевірка даних, викладених у зверненнях Жукова О.С. стосовно Ваших можливих неправомірних дій при здійсненні правосуддя.
У зв’язку з цим надсилаємо копію зазначеного звернення для надання Вами пояснень та копій підтверджуючих процесуальних документів, необхідних для проведення повної та об’єктивної перевірки даних щодо наявності підстав відкриття чи відмови у відкриття стосовно Вас дисциплінарної справи».

    На сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України ознайомився із інформацією про те, що 17.11.2015 року відкрито дисциплінарне провадження стосовно судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.

    Ознайомившись із вказаними документами в мене виникло риторичне запитання, чому Член комісії Заріцька А.О. не вказала, яке звернення нею перевіряється? Чому вона скерувала до Суду тільки одне моє звернення? Чому інші звернення не перевіряються?

    Одразу виникло багато інших запитань, на які відповіді я не  можу отримати. Тим не менше будемо слідкувати, як будуть розгортатись події, про наслідки перевірки громадськість району буде повідомлена.

Жуков Олександр
17.12.2015р.
М.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708041

Лічильник