Увійти


Як суддя Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А. надає дозволи поліції на тимчасовий досту до речей і документів!?

Кам Бузький судУ Єдиному державному реєстрі судових рішень  знаходиться 12 судових рішень по кримінальних  справах Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, ухвалених суддею Бакай І.А. у 2015 році про надання дозволів на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю по кримінальному провадженні № 12015140220000768 від 17.09.2015року, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

Ознайомившись із ухвалою однієї  із таких справ за № 446/2298/15-к від 22.10.2015р. довідався, що  17.09.2015 року в період часу – 07.40 год. по 18.30год. невстановлена особа, шляхом пошкодження замка вхідних дверей, проникла в приміщення квартири ОСОБИ, яке розташоване в м.Кам’янка-Бузька по вул.Перемоги, 34, кВ.хх, звідки таємно викрала гроші в сумі 1 300 грн. та два золоті персні.

В ході досудового розслідування, під час обробки моніторингу дзвінків на місці події та маршруту,  встановлено номер телефону +420 775-995-3хх, який був активним в точках проведення моніторингу, а саме: біля будівлі Кам’янка-Бузького районного суду, поблизу залізно-дорожного переїзду по вул.Сирка в м.Кам’янка-Бузька, поблизу ВПУ № 71 м.Кам’янка-Бузька, поблизу господарства за адресою м.Кам’янка-Бузька по вул.Сирка, хх та, якими могли користуватись особи причетні до вчинення крадіжки. 

Прочиташи ці рядки в ухвалі я був здивований цим т.з. «моніторингом дзвінків з місця події та маршруту», адже він зовсім не вписується у місце події цього злочину, відсутня прив’язка до місця злочину. Чомусь слідство веде перевірку ймовірного маршруту злочинців від Кам’янка-Бузького районного суду, а не від вул.Перемоги, 34/хх? Чому? Саме  за цією адресою вчинено злочин!

Але жодного разу слідство не перевіряло інших ймовірних маршрутів зловмисників, що підтверджується інформацією викладеною в ухвалах слідчого судді Бакай І.А. по справах № 446/2308/15-к, 446/2307/15-к, 446/2299/15-к, 446/2298/15-к, 446/2230/15-к, 446/2333/15-к. У всіх згаданих справах фігурує один і той самий маршрут, що починається від Кам’янка-Бузького районного суду. Чому так?  Відповідь дуже проста. Справа у тому, що приблизно у згаданий період часу була здійснена крадіжка  з проникненням у житло голови Суду Самсіна М.Л. 

За нашими даними голова Суду звернувся із відповідною заявою (мабуть усною) про вчинений злочин до райвідділу міліції. Моніторинг судових рішень Кам’янка-Бузького районного суду показує, що згадана заява у міліції не зареєстрована (мабуть були причини  не реєструвати таку заяву). Але поліція активно займається пошуком злочинців, що вчинили крадіжку з будинку Самсіна М.Л. в м.Кам’янка-Бузька, вул.Сирка, хх,  використовує для цього злочинців,  інші кримінальні провадження.

Фактично міліція, прокуратура  і суд здійснюють  незаконну, протиправну діяльність, оприлюднюючи в ухвалах суду без згоди підозрюваних осіб десятки мобільних телефонів. Адже, для пошуку злочинців, що ніби то вчинили крадіжку по вул.Перемоги, 34/хх насправді ведеться пошук злочинців, що вчинили крадіжку в будинку судді Самсіна М.Л. Яскраве цьому підтвердження - навність одного і того самого маршруту пошуків злочинців, що починається  від приміщення Кам’янка-Бузького районного суду та закінчується господарством за адресою проживання судді Самсіна М.Л. - вул.Сирка, хх. Що суддя Бакай І.А. цього не знає? Що не знає цього прокуратура м.Кам’янка-Бузька? Що цього не знає керівництво райвідділу міліції (поліції)? Прекрасно всі знають і  активно сприяють цій незаконній діяльності, закривають очі на це беззаконня. Чи є хоч один випадок розкриття злочину завдяки інформації від мобільного оператора? Я перевіряв і не знайшов такого прикладу по Кам’янка-Бузькому суду!

Мене, як бувшого співробітника правоохоронного органу із значним досвідом оперативної роботи дивує дрімуча безграмотність оперативників та слідчих поліції, які при розшуку злочинців в значній мірі  покладаються тільки на інформацію від мобільних операторів та службова недбалість судді Бакай І.А., яка не виконує вимог Закону України «Про захист персональних даних». Це ж треба додуматись - оприлюднили номер мобільного телефону міжнародного мобільного оператора- власник якого зареєстрований у  Чехії,  стосовно якого Суд надав дозвіл на доступ до інформації, яка охороняється Законом? Іншими словами Суд все зробив для того, щоб власник згаданого телефону міг звернутись до свого Уряду про незаконні дії українського  «самого гуманного суду в світі», що  безпідставно запідозрив його у скоєнні цього злочину.

З 2013 року я систематично звертаюсь до Суду із скаргами, заявами, зверненнями, запитами, у яких неодноразово наголошував на порушеннях вимог закону  суддями Суду при включенні  електронних копій судових рішень до РЕЄСТРУ. Судді, як правило, на ці зауваження не реагують належним чином, що і приводить до повторення згаданих порушень.

Це тільки початок нашого журналістського розслідування незаконного надання та оприлюднення  суддями  Суду дозволів на тимчасовий доступ до речей та документів.

Керівник Львівського обласного відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
Жуков О.С.
15.05.2016р.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник