Увійти


Як суддя Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А. «сприяє» правоохоронним органам у розшуку злочинців, що скоїли крадіжку в будинку за місцем проживання голови суду?

Кам Бузький судУ своїй попередній публікації я розповів, як суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. надає дозволи на тимчасовий доступ до документів та речей слідчим місцевої міліції (поліції) по кримінальних провадженнях, як міліція розшукує злочинців, що вчинили крадіжку з будинку голови Суду Самсіна М.Л. в м.Кам’янка-Бузька по вул.Сирка, причому робить це незаконно, тому що по цій крадіжці суддя Бакай І.А. не ухвалила жодного судового рішення (таких у РЕЄСТРІ немає), але розшукові заходи здійснюються по іншим кримінальних провадженням.

Нагадаю, що 17.09.2015р. у помешканні жительки м.Кам’янка-Бузька Гороб’йовської С. В., за адресою м.Кам’янка-Бузька , вул..Перемоги, 24, кв хх. була вчинена крадіжка (так вказано у всіх судових рішеннях Суду). Вкрали  1300 грн. та два золотих перстні. Цього ж дня міліція відкрила кримінальне провадження № 12015140220000768 за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.185 КК України і розпочала досудове розслідування.

У Єдиному державному реєстрі судових рішень  знаходиться 12 судових рішень  Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, ухвалених суддею Бакай І.А. у 2015 році про надання дозволів на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю по цьому кримінальному провадженню.

По одній ухвалі на причетність до скоєння цього злочину перевіряли жительку м.Праги (Чехія) Оксану, чий мобільний телефон ніби-то «засвітився» в районі скоєння злочину, а саме по маршруту ймовірного пересування злочинців.

В розмові вказана громадянка заявила, що  навіть в Україні на той час не була, і в м.Кам’янка-Бузька тим  більше і дуже обурена безпідставними підозрами з боку правоохоронців до неї, обіцяла оскаржити ці незаконні дії.

По іншій ухвалі  Суду працівники міліції перевіряли на можливу причетність до вчинення злочину мешканця  м.Львова Бу- ко А.А., власника телефону 063-549-0784. Я зустрівся з  Бу-ко А.А., який після ознайомлення з вказаною ухвалою Суду пояснив мені, що згаданий телефон дійсно належить йому.

Зі слів знайомого працівника міліції йому відомо, що до Львова приїзджали працівники міліції з м.Кам’янка-Бузька і перевіряли його на причетність до крадіжки, що була вчинена в будинку судді Кам’янка-Бузького суду.

Цю розмову я записав на камеру і пропоную читачам проглянути  та послухати  пояснення Бу-ко А.А.
Хочу зауважити, що після 17.05.2016р. (дата оприлюднення попередньої публікації) Кам’янка-Бузький районний суд вилучив всі номера мобільних телефонів  у вказаних мною ухвалах. Мабуть у такий спосіб (тишком, нишком, щоб ніхто не знав) суддя Бакай І.А. замітає сліди свої порушень. Даремно старалась Іванна Анатоліївна, всі  ухвали  мною скопійовані з РЕЄСТРУ у попередньому вигляді. Але сам факт  втручання посадових осіб Суду до вилучення з тексту судових рішень у РЕЄСТРІ інформації, оприлюдненої мною на сторінках Інтернету,  свідчить про незаконну діяльність суддів та порушення ними вимог Закону.


Перебуваючи в м.Кам’янка-Бузька, я поспілкувався з вихователькою дитячого садка «Сонечко» Гороб’йовською С.В., яка повідомила мене, що злочинців, які вчинили крадіжку з її помешкання та інших громадян міста та Радехівського і Бузького районів затримано у листопаді 2016 року, її визнано потерпілою по справі і в даний час відбувається розгляд справи у суді. Для підтвердження надала конверт,у  якому на її адресу надійшло судове рішення суду по справі 446/508/16-к.

Відкривши наявні у РЕЄСТРІ судові рішення по цій справі, встановив, що  з 14.03.2016р. у суді перебуває на розгляді кримінальна справа, що відкрита по кримінальному провадженню № 12015140350001076 від 07.08.2015р, зареєстрованого за ознаками злочину, вчиненого за ознаками ч.3 ст.185 КК України.

З наявних у РЕЄСТРІ судових рішень по справі не можна зрозуміти яким чином кримінальне провадження відкрите у Галицькому райвідділі поліції м.Львова опинилось у  Кам’янка-Бузькому суді, чому кримінальна  справа зареєстрована у Кам’янка-Бузькому суді і ще багато інших запитань.

Наприклад,  яким боком до цієї справи приклеїли  злочин, вчинений  по вул.Перемоги, 34/хх? Або, чому у всіх 12 ухвалах по кримінальному провадженні № 12015140220000768 від 17.09.2015р. (13.10.2015р-27.10.2015р.) вказана адреса вчинення злочину - м.Кам’янка-Бузька, вул.Перемоги, 34, кВ.30, адже такої адреси не існує!!!

Рішенням сесії Кам’янка-Бузької міської ради № 4 від 29 січня 2015 року згадану вулицю переіменовано на вул.Героїв Небесної Сотні. Чому працівники міліції, поліції, прокуратури , суду  у всіх документах вказують неіснуючу адресу скоєння злочину? Це і у РЕЄСТРІ, у заяві про скоєння злочину, і у протоколі  огляду місця події, у всіх інших заявах, клопотаннях,постановах, запитах,  судових рішеннях і т.п. Це службова недбалість чи спеціально вчинені дії? Хто буде виясняти це питання? Для чого це зроблено і ким? Всі ухвали суду незаконні! Суддя Бакай І.А. спеціально це зробила! Посилатись на описку не можна, адже це зовсім різні по тексту назви вулиць! Можливо це робилось для того, щоб потім списати цей злочин на неіснуючу адресу?

Мабуть це пов’язано з тим, що суддя Самсін М.Л. не зареєстрував крадіжку по місцю свого проживання. Чому?  В чому криється причина? Може суддя не хотів оприлюднювати  вартість викраденого майна (тоді виникає запитання - звідки  кошти)? Може суддя не проживає у цьому будинку або він не належить йому? Але у попередніх публікаціях я згадував про номера рішень міської ради про виділення йому земельної ділянки та реєстрацію адреси  за місцем проживання по вул.Сирка,хх. Мабуть причина криється в тому, що суддя Самсін М.Л. у своїх майнових деклараціях за 2013, 2014 та 2015 роки вказує про відсутність у нього нерухомого майна. Саме так .Суддя Самсін М.Л. заявляє, що будинок йому не належить.

Я перевірив його майнову декларацію за 2015 рік - у цій декларації від 29.03.2016 року  він вказав  на відсутність у власності житлового будинку або квартири. А кому ж тоді належить цей будинок? В кого ж тоді вчинили крадіжку? Чиї вказівки виконує міліція-поліція, прокуратура  розшукуючи злочинців, що вчинили крадіжку за цією адресою, незаконно прослуховуючи телефони громадян України та іноземців? Чому на ці правопорушення не звертає увагу прокуратура, міліція, чому мовчить і закриває на це очі місцева влада? Чи може викладені факти не свідчать про порушення Конституційних прав і свобод громадян?

Чи немає аналогії у діях правоохоронних органів при розслідуванні злочинів, пов’язаних з  можновладцями? При розслідуванні замаху на Садового А.І. – незаконно  порушують права і свободи простих громадян, при розслідуванні  крадіжки з будинку голови Кам’янка-Бузького  Суду – те саме. Навіть до ворожки  не треба ходити, наявні правопорушення очевидні і вони одинакові.


Керівник Львівського обласного відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
Жуков О.С.
21.05.2016р.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670951

Лічильник