Увійти


Хто ви-суддя Леньо С.І.?

ЛИЧАКІВСЬКИЙ СУДУ Єдиному державному реєстрі судових рішень ознайомився із судовими рішеннями судді Личаківського районного суду Львівської області Леньо Світлани Іванівни за 2010 рік. Виявилось, що до РЕЄСТРУ внесено 89 судових рішень (всього).

Потрібно зауважити, що за 2011 рік суддя Леньо С.І. включила до РЕЄСТРУ 1 582 судових рішення; за 2011 рік - 2 548 судових рішень; за 2013 рік - 2 860 судових рішень; за 2014 рік - 2 992 судових рішення; за 2015 рік - 2 156 судових рішень; за 2016 рік - 2 254 судових рішення. Як бачимо суддя Леньо С.І. з 2011 року стабільно ухвалювала велику кількість судових рішень(мабуть таку кількість справ(судових рішень), плюс або мінус розглядають всі судді районних судів м.Львова? Чому ж тоді вона у 2010 році ухвалила таку мізерну кількість судових рішень? Може Суд не працював?

Отже, розглядаємо 2010 рік. Із вказаної кількості судових рішень(89) 68 судових рішень суддею Леньо С.І. включено до РЕЄСТРУ у вересні 2016 року- через шість років після ухвалення. Чому? Хочу зауважити, що всі вказані судові рішення- рішення суду по цивільних справах, які були відкриті у 2010 році. По жодній справі(68) у РЕЄСТРІ немає іншого судового рішення (нібито ці справи звалились на Суд з неба), суддя Леньо С.І. у законний спосіб не спромоглась відкрити жодного провадження по справах шляхом постановлення відповідних ухвал. Чому? А для чого виконувати Закон? Закони пишуть для нас-рабів, а не для них- можновладців(небожителів)? Цей Закон не для неї? Не для неї прийняті Закони України «Про забезпечення права на справедливий суд», «Про доступ до судових рішень», у відповідності до вимог якого кожен суддя повинен включати копію судового рішення до РЕЄСТРУ на наступний день після проголошення судового рішення у Суді? Може я щось вигадую? То нехай суддя Леньо С.І. почитає цей Закон, а голова Суду Гирич С.В. прийме від неї залік про знання цього Закону, та й зрештою сам поцікавиться п.16 Порядку ведення РЕЄСТРУ, у відповідності до якого він повинен контролювати процес включення суддями до РЕЄСТРУ електронних копій судових рішень, за що несе персональну відповідальність. На жаль, викладена інформація засвідчує, що голова Суду Гирич С.В. не виконує, покладених на нього вказаних обов’язків. Продовжуємо далі.

Вимоги Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд», у відповідності до яких всі судді повинні до 28.09.2015 року включити до РЕЄСТРУ всі раніше невключені судові рішення, починаючи з 01.01.2010 року теж прийнятий не для судді Леньо С.І.? Вона не виконує вимог цього Закону! Всі 68 судових рішень за 2010 рік суддя Леньо С.І. включила у вересні 2016 року, тобто вже після закінчення встановленого Законом строку. Чому? Що їй заважає нормально виконувати покладені на неї обов’язки? Може вона не має коштів для придбання харчів, одягу, ліків, не має за що оплачувати комунальні послуги, немає коштів на літній відпочинок? Може держава малу зарплату їй виплачує і вона обтяжена думками про виживання в цих складних життєвих умовах? Може не має транспортного засобу для доїзду на роботу? Може не має квартири для проживання?

Дивимось декларацію за 2015 рік:

 • Заробітна плата становить 199 390 грн.
 • Матеріальна допомога- 12 190 грн.
 • Дві квартири у м.Львові- 64 кв.м. та 73,90 кв.м.
 • Житловий будинок- 45,90 кв.м.
 • Автомобіль марки КІА, вартістю 170 000 грн.

Складається враження, що суддя Леньо С.І. у матеріальному стані не є бідною, вистачає грошей на життя і відпочинок. Що ж тоді їй бракує для повноцінної сумлінної праці на цій посаді?

П.3 ст.6 Закону України «Про доступ до судових рішень» встановлена вимога, у відповідності до якої «суд при здійсненні судочинства може використовувати лише текст судового рішення, який опубліковано офіційно або внесено до РЕЄСТРУ». Посилаючись на цю норму Закону я вбачаю, що судочинство по всіх 68 судових справах, рішення Суду, по яких включені суддею Леньо С.І. до РЕЄСТРУ у 2016 році здійснено незаконно. Чому? Я вже згадував про відсутність у РЕЄСТРІ ухвал про відкриття проваджень по цих справах. Я керуюсь вказаною нормою Закону. Без внесення ухвали про відкриття провадження по справі до РЕЄСТРУ суддя Леньо С.І. не мала права чинити судочинство по тій чи іншій справі, не мала права ухвалювати рішення Суду по справі. Крім того, вона не мала права без внесення рішень Суду до РЕЄСТРУ надавати їх копії сторонам провадження, а тим більше виконавчі листи, тощо. Чи може я щось не так розумію?
Чому:

 • Рішення суду від 09.02.2010 року по справі № 2-1254/10 за позовом до ДП «Чорнобильсервіс» до 23.09.2016 року не включалось до РЕЄСТРУ? Хто дозволив судді Леньо С.І. всупереч вимог згаданого Закону надати копію цього рішення сторонам провадження?
 • Вирок суду від 02.03.2010 року по справі № 1-183/10, яким притягнуто до кримінальної відповідальності ОСОБУ(обмеження волі на три роки) не включався до РЕЄСТРУ до 31.07.2015 року? Хто дозволив судді Леньо С.І. всупереч вимог згаданого Закону надати вирок для виконання? Чому судочинство, щодо згаданої особи було здійснено з порушенням вимог згаданого Закону?
 • Вирок суду від 12.08.2010 року по справі № 1-402/10, яким до кримінальної відповідальності притягнуто ОСОБУ(обмеження волі на три роки) не включався до РЕЄСТРУ до 31.07.2015 року? Хто дав право судді Леньо С.І. всупереч вимог згаданого Закону надати вирок для виконання? Чому судочинство, щодо згаданої особи було здійснено з порушенням вимог вказаного Закону?
 • Рішення суду від 10.03.2010 року по справі № 2-690/10 за позовом про витребування майна з чужого володіння до 22.09.2016 року не включалось до РЕЄСТРУ? Хто дав право судді Леньо С.І. всупереч вимог згаданого Закону надати копії рішення сторонам провадження?

Такі запитання виникають по кожній із згаданих 68 судових справах. Чому ?

Також хочеться запитатись у цієї судді, чому вона до цього часу не включила до РЕЄСТРУ всі судові рішення, як того вимагає Закон? Що це за подвійні стандарти у судочинстві? Дії судді Леньо С.І. , на мій погляд, підпадають під ознаки ст.367 КК України (Службове недбальство)- невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків, внаслідок чого тисячі користувачів ЄДРСР були позбавлені можливості ознайомитись із прихованими суддею Леньо С.І. від оприлюднення судовими рішеннями. А що ще приховано за тими судовими рішеннями? Корупційні дії? Незаконні матеріальні вигоди? Злочинні дії з її боку продовжуються? Де ще приблизно тисяча судових рішень судді Леньо С.І.? Чому ці судові рішення до цього часу не включені до РЕЄСТРУ? Чому голова суду не реагує відповідним чином на ці порушення? А може голова Суду теж є порушником Закону?

Мої намагання ознайомитись із електронною копією вироку від 26.05.2014р по справs № 1312/1701/12, яка була у провадженні судді Леньо С.І. закінчились невдачею. В РЕЄСТРІ немає копії вироку. Чому? На мою думку справа полягає у тому, що цим вироком від кримінальної відповідальності був звільнений один із суддів Львівщини, який попався на «гарячому» при вимаганні хабаря. По цій справі до РЕЄСТРУ включено всього 14 судових рішень( 13 постанов) і жодної ухвали. Всі 13 судових рішень оприлюднені у РЕЄСТРІ, тільки вирок не оприлюднений. Чому? Голові суду це не цікаво? А мені і ще сотням інших громадян – цікаво! Чому мене та інших громадян позбавлено права на доступ до публічної інформації? Чому голова Суду та суддя Леньо С.І. не виконує своїх службових обов’язків?

Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник