Увійти


Коли «розродиться» Кам’янка-Бузький суд?

Кам Бузький судНа протязі жовтня 2016 року- січня 2017 року мною на адресу ДСА України скеровано сім інформаційних запитів, у яких я просив розпорядника інформації, встановленого Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд» надати інформацію про конкретну дату внесення Кам’янка-Бузьким районним судом Львівської області всіх раніше невнесених до РЕЄСТРУ,

починаючи з 01.01.2010 року судових рішень ( всього за 2010 рік згаданим судом невнесено жодного судового рішення по 1 675 судових справах та за 2011 рік- по 1 649 судових справах). Мені самому вже незручно за керівництво державної установи- ДСА України, до якого я звертаюсь вказану кількість разів з одним проханням навести лад у внесенні електронних копій судових рішень до РЕЄСТРУ і (зобов’язати іншу державну установу виконати Закон ) надати інформацію про кінцеву дату виконання вимог Закону Кам’янка-Бузьким районним судом Львівської області- включення до РЕЄСТРУ раніше невключених судових рішень за 2010-2011 роки, в тому числі по 1 675 + 1 649 судових справах.

ДСА України пересилає всі мої запити до Кам’янка-Бузького районного суду для надання мені відповіді. Я вже згадував, як голова згаданого Суду реагує на мої запити – то повідомляє мене, що запитувана інформація є службовою таємницею, то насичує відповідь відомостями, що не відповідають дійсності і саме головне - не вживає жодних заходів для виправлення порушень Закону з боку Суду.

19.01.2017 року Кам’янка-Бузьким районним судом Львівської області скеровано чергову відповідь на мій запит до ДСА України, у якому в шостий раз мене повідомляють давно відомі відомості вказані у Порядку ведення РЕЄСТРУ, у Положенні про автоматизовану систему документообігу суду, у рішенні Ради суддів України № 30 від 26.11.2010 року і т.п. Одночасно голова Суду Самсін М.Л. надає інформацію, яка не відповідає дійсності , повідомляючи, що Суд переглядає всі справи за 2010 рік. Чиста брехня! З жовтня 2016 року Суд не вніс до РЕЄСТРУ жодного судового рішення за 2010-2011 роки. Як числилось 264 судових рішення за 2010 рік, так і числиться, як числилось 479 судових рішень за 2011 рік- так і числиться. В мене склалось враження, що згаданих справ і судових рішень просто не існує?! Якщо були б- судді вже давно внесли їх до РЕЄСТРУ. Але не вносять! Чому?

Найбільше в цій ситуації мене бентежить те, що я, громадянин України вимагаю від державної установи- Суду, виконати вимоги Закону, а державна установа в особі голови Суду та суддів цього не хочуть робити. Чому? Може я ставлю незрозумілі вимоги? Може вони цього не повинні робити? Але ж ряд Законів України та нормативних документів ДСА України та Ради суддів України зобов’язує їх своєчасно наповнювати РЕЄСТР судовими рішеннями. Чому ж вони впираються і не виконують вимог Законів? Що їм заважає? Якась загадкова ситуація? Парадокс полягає у тому, що ДСА України не хоче, або не може втрутитись у цю проблему. Невже голова ДСА України п.Холоднюк З. не може навести порядок у цьому питанні? Чи може ця проблема непосильна для Ради суддів України чи Вищої ради юстиції? Які ще їм потрібні повноваження, щоб примусити Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області виконати вимоги Закону? Про інші суди тепер не згадую. А може вони діють по принципу судді-колядника Зварича І.? Може вказані посадовці хочуть теж «заробити» на цій проблемі і вичікують поки «чиряк» дозріє?

Коли ж Суд «розродиться» згаданими судовими рішеннями? Хто про це знає? Я звертаюсь і до Суду і до ДСА України, і до Ради суддів України та Вищої ради юстиції (правосуддя)? Громадські активісти ГО «Коло НЕдовіри» приєднуються до цього звернення і теж хочуть отримати запитувану інформацію- «Коли»?

Для наглядності , як Суд реагує на письмові звернення надаю копію листа Суду від 19.01.2017р.

відповідь камянка бузького районного суду

відповідь камянка бузького районного суду1

Керівник Львівського відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»
О. Жуков

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558269

Лічильник