Увійти


Два рішення суду в одній справі?!

ФАЛЬСИФІКАЦІЯУ попередній публікації "Чому Вища рада юстиції закрила очі на службову бездіяльність судді Білінської Г.Б закрила очі на службову бездіяльність судді Білінської Г.Б." я згадував про те , що суддя Шевченківського районного суду м.Львова більше п’яти років не вносила до РЕЄСТРУ 309 судових рішень, ухвалених нею ще у 2010 році. Ця інформація спонукала мене до більш поглибленого вивчення цієї теми. Я поцікавився, а чи не приховує від оприлюднення згадана суддя в даний час судові рішення за 2010-2011 роки. І що ви думаєте? Так, приховує і в даний час.

У 2010 році суддя Білінська Г.Б. ухвалила 309 рішень суду по цивільних справах. По жодній цивільній справі, за якою було ухвалене рішення Суду, до РЕЄСТРУ не включено ухвали про відкриття провадження у справі. Що це означає? Це означає те, що кожна із 309 цивільних справ Суду з неба звалились на суддю Білінську Г.Б. (справи в суді не реєструвались) і вона від цього «щастя» незаконно «народила» 309 рішень. Чому немає в РЕЄСТРІ електронних копій ухвал про відкриття проваджень за 2010 рік? У 2011 році суддя Білінська Г.Б. ухвалила 107 рішень суду і по жодній цивільній справі до РЕЄСТРУ не внесено ухвал про відкриття проваджень у справі. Вони теж звалились на суддю з неба? Як бачимо за два роки (2010-2011) суддя Білінська Г.Б. не внесла до РЕЄСТРУ тільки одних ухвал про відкриття проваджень по справі в кількості 416 одиниць. Чому? Може за таке нехлюйське відношення до роботи ВРЮ і призначила її на посаду голови Суду?

Дивимось далі. У 2010 році суддя Білінська Г.Б. внесла до РЕЄСТРУ 54 судові рішення (вироки, постанови, ухвали, рішення) без прив’язки до номера судової справи. Що це за рішення? По якій справі вони ухвалювались? Чому вони внесені без номера судової справи? Як знайти справу у РЕЄСТРІ по цих судових рішеннях? Що це випадковість, чи корупційна закономірність? На жодне запитання відповіді на даний час не має.

А як можна пояснити наявність в одній справі двох різних судових рішень по суті? В РЕЄСТРІ знаходиться дві постанови по справі № 5-414/10 від 26.10.2010 року. Обидві постанови ухвалені суддею Білінською Г.Б. за наслідком розгляду у судовому засіданні подання про звільнення від покарання засудженого. В одному випадку суддя задовольнила подання, щодо звільнення від покарання засудженого вироком Залізничного районного суду м.Львова від 18.05.2009 року за вчинення злочинів, передбачених ст.ст. 358 ч.2, 358 ч.3 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів), а в другому випадку- щодо звільнення від покарання засудженого вироком Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області від 28.08.2008 року за вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка). Чому по одній справі розглядається дві постанови? Яка з цих постанов відноситься до справи? Яка постанова не має відношення до справи? Хто і чому так «замутив»? Скільки це коштувало засудженому? Скільки лягло в кишеню судді? На ці питання може дати відповідь слідство, якщо воно буде розпочато.

Цікаво подивитись, які дії буде вживати Суд після ознайомлення з цією публікацією? Може змінять один номер справи на постанові? Може вилучать з РЕЄСТРУ одну постанову? Може щось інше придумають?

Нашу увагу привернули непоодинокі факти включення суддями Шевченківського районного суду м.Львова до однієї справи двох різних рішень суду. Фактично таке явище в природі називають «два в одному», а у Суді? Невже повториться Пустомитівський варіант судочинства?

Слідкуйте за нашими публікаціями!

Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник