Увійти


ЧИ НАВЕДЕ ПОРЯДОК РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ ?

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИНа початку січня 2017 року мною до Ради суддів України було скеровано скаргу на невиконання окремими судами загальної юрисдикції вимог Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд» та Рішення Ради суддів України № 49 від 04.06.2015 року.

«У 2016 році мною проведено вибірковий моніторинг виконання окремими судам

и загальної юрисдикції вимог Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд» та прийнятого на підставі цього Закону Рішення Ради суддів України № 49 від 04.06.2015 року.

Проведена робота показала, що велика кількість судів до цього часу не виконала вимог Закону та Рішення Ради суддів України :

 • Васильківський міськрайонний суд Київської області не вніс до РЕЄСТРУ жодного судового рішення по 3 156 судових справах за 2010 рік та по 9 335 судових справах за 2011 рік.
 • Деснянський районний суд м.Києва не вніс до РЕЄСТРУ жодного судового рішення по 8 680 судових справах за 2010 рік.
 • Кілійський районний суд Одеської області не вніс до РЕЄСТРУ жодного судового рішення по 3 929 судових справах за 2010 рік.
 • Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області не вніс до РЕЄСТРУ жодного судового рішення по 1 675 судових справах за 2010 рік, по 1649 судових справах за 2011 рік.
 • Іванківський районний суд Київської області не вніс до РЕЄСТРУ жодного судового рішення по 2 367 судових справах за 2010 рік.
 • Красилівський районний суд Хмельницької області не вніс до РЕЄСТРУ жодного судового рішення по 2 554 судових справах за 2010 рік.
 • Макарівський районний суд Київської області не вніс жодного судового рішення по 893 судових справах за 2010 рік.
 • Перемишлянський районний суд Львівської області не вніс жодного судового рішення по 661 судові справі за 2010 рік.

Про виявлені порушення Закону мною вказано у запитах на отримання публічної інформації про кінцеву дату виконання вимог Закону та включення до РЕЄСТРУ , вказаних невнесених судових рішень до згаданих Судів та ДСА України. Скарги на бездіяльність голів вказаних судів мною скеровано до Ради суддів України з проханням вжити невідкладних та дієвих заходів до керівників згаданих судових установ для негайного виконання вимог Закону.

Враховуючи, що аналогічні порушення вимог Закону та Рішення Ради суддів України мною зафіксовані по інших судах загальної юрисдикції України пропоную розглянути на засіданні Ради суддів України мої попередні та цю скаргу для вироблення дієвих і невідкладних заходів припинення цих порушень Закону та прийняття відповідного рішення , залучивши до контролю за його виконанням громадських активістів Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції».

Про наслідки розгляду звернення прошу повідомити у встановлений Законом строк, скерувавши відповідь на мою електронну або поштову адресу та, вказавши вхідний номер та дату реєстрації звернення». Ось такого змісту буда моя скарга.

24.01.2017 року на мою адресу Рада суддів скерувала листа (копія додається), що скерований на адресу ДСА України з проханням провести перевірку своєчасності та повноти внесення окремими судами судових рішень до ЄДРСР.

Зважаючи на те, що аналогічна реакція на мої численні звернення з цього ж питання з боку Ради суддів загальних судів була на початку 2014 року (було прийнято відповідне рішення) жодних позитивних змін не відбулось. Наприклад Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області мав «в носі» і Раду суддів загальних судів, і Раду суддів України, і ДСА України, і всіх інших разом взятих. Постановив голова Суду Самсін М.Л. не виконувати згаданих Законів України - і не виконує! Сам собі господар у Суді, сам собі Закон?! Що хочу , те й роблю?! І не Ваше це діло, пхати свого носа у мої судові справи?! Це таємниця?! Ще й державна?!

Отож великих сподівань, що проведеною перевіркою буде наведений порядок у роботі з наповнення ЄДРСР мало. Але, завжди хочеться сподіватись на краще. Тому почекаємо наслідків цієї перевірки, може когось із суддів притягнуть до відповідальності? А може когось нагородять грамотою, орденом, грошовою премією, пенсією, тощо? Маю надію, що перевірка буде об’єктивною, прозорою, без «підводних течій» і мене повідомлять про результати, які ми оприлюднимо на сайті ВГО «Журналіти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри».

Відповідь ради суддів україни

Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник