Увійти


Чи буде суддя Мартьянова С.М. головою апеляції?

ФРАНКІВСЬКИЙ СУДВ січні п.р. я звернувся до Франківського районного суду м.Львова із скаргою на бездіяльність слідчого Франківського ВП ГУ НП у Львівській області, що полягала у невнесенні до ЄРДР повідомлення про вчинений злочин.  Враховуючи, що встановлений  п.2 ст.306 КПК України строк розгляду моєї скарги минув, а мене навіть до Суду не викликали я звернувся із письмовою скаргою до голови Суду з цього приводу,  просив  повідомити, чому моя скарга не розглядається. 

У відповідь на мою адресу суддя Франківського районного суду  м.Львова Дзеньдзюра С.М.  скерував лист, яким повідомив про те, що ухвалою суду від 11.01.2017 р. моя скарга повернута без розгляду. В мене виникло одразу кілька питань. Чому суддя порушив вимоги вказаної норми КПК України? Чому відповідь на скаргу надав суддя, а не голова Суду? Невже суддя Дзеньдзюра С.М. виконував обов’язки голови Суду в день надання мені відповіді? Чому  Франківським районним судом м.Львова мені відмовлено у доступі до правосуддя? З цього приводу я звернувся із запитом до голови Суду, у якому просив повідомити, чи перебувала на роботі голова Суду  в день надання мені відповіді на скаргу за підписом судді Дзеньдзюри С.М.  Одночасно я просив повідомити  номер рекомендованого поштового відправлення , яким  документи скеровані на мою адресу. Не отримавши відповіді я повторно скерував запит до Суду, але на поставлені запитання відповіді не отримав до цього часу.

В перший день лютого на пошті отримав одразу два листи від Франківського районного суду  м.Львова, в одному з них знаходились розшукувані мною документи та лист за підписом голови Суду Мартьянової С.М. У листі датованому 25.01.2017р. вона вказала, що

«ухвала суду від 11.01.2017 року разом з матеріалами скарги № 465/63/17 направлена Вам рекомендованим поштовим  повідомленням про вручення поштового відправлення». 

Через працівників поштового відділення та сайт УКРПОШТИ встановлено, що згаданий лист на мою адресу скеровано тільки 31.01.2017 року.  Про що це свідчить? Про те, що  суддя Дзеньдзюра С.М.  порушив вимоги Закону, зокрема п.5 ст.304 КПК України, а голова Суду  Мартьянова С.М. повідомила мені брехливу інформацію (відомості, що не відповідають дійсності), адже станом на 25.01.2017 року  документи на мою адресу ще не були скеровані до мне рекомендованим поштовим відправленням. Таким чином в мене виникає питання  хто, чому, для чого вчинив цю фальсифікацію. Я вже не згадую про саму ухвалу, якою мені відмовлено у доступі до правосуддя. Суддя Дзеньдзюра С.М. , як молодий та досвідчений суддя, мав би уважно вичитувати текст  судового рішення, який він ухвалив іменем України та надав мені.  Як можна в описовій частині посилатись на п.3 ч.2 ст.304 КПК України, а у резолютивній вказувати зовсім інше- п.2 ч.2 ст.304 КПК України. Чи може для нього це  все одно? З якого це часу і, ким встановлена норма, що про скоєний злочин громадянин України  повинен  звертатись до поліції  за місцем скоєння злочину?  Де це є записано? Чи суддя Дзеньдзюра С.М. придумав новий Закон? Рекомендую йому уважно почитати  ст.214 КПК України.  Викладена інформація дає мені підстави стверджувати, що у Франківському районному суді м.Львова панує атмосфера, яку я відчув ще у 2013-2014рр. Тобто все залишилось так, як було раніше - порушення суддями вимог Законів, безнаказанність,  корупційна вседозволеність і т.п.

Ще 20.05.2013 року я звертався із адміністративним позовом до Львівського окружного адміністративного суду для оскарження дій та бездіяльності голови Франківського районного суду м.Львова Мартьянової С.М., що полягали у порушенні нею вимог Закону України «Про звернення громадян». Місяцями я очікував відповіді на свої звернення, що і спонукало мене звернутись з позовом до суду. Пізніше, враховуючи дієвість приказки «ворон воронові ока не добуде» мною була подана апеляційна  та касаційна скарга.  Впродовж розгляду моїх скарг у судових інстанціях голова Суду Мартьянова С.М. повідомила мене, що мої звернення до Суду стали підставою для проведення виробничої наради працівників Франківського районного суду м.Львова, на якій було обговорено моє звернення та вказано на  необхідності чіткого дотримання Положення про ведення Єдиного державного реєстру судових рішень України. Потім до мене звернулась одна  поважна особа (прізвища називати не буду), яка попросила забрати скаргу із касаційної інстанції, мовляв кандидатура «Свєтки» в числі інших розглядається на голову апеляційного суду Львівської області , тому мої судові претензії до неї  можуть стати перешкодою у її кар’єрі. Якби не моя повага до згаданої особи, я ніколи б цього не зробив. Чисто з людських мотивів я погодився скерувати заяву до суду  з проханням не розглядати мою скаргу.  Помічниця судді Мартьянової С.М. привезла  на зустріч зі мною надрукований текст моєї заяви, яку я підписав, а суд відправив адресату.

 Даючи таку індульгенцію судді Мартьяновій С.М.  я сподівався, що може щось зміниться у роботі Суду, що проведена виробнича нарада  спонукає суддів до більш справедливого правосуддя та дотримання вимог Законів.  Як виявилось я помилявся.  Нічого не змінилось. Про це свідчить  відношення  голови суду Мартьянової С.М.  до мене, як до особи, яка пішла їй назустріч  і зробила  для неї  добру справу. А що отримав взамін? Брехню?! Зневагу?! Можна уявити собі відношення цієї посадової особи до інших, простих людей, які для неї просто  ніхто. Три роки я цікавився роботою Суду, знаю про численні порушення суддями вимог чинного законодавства, в тому числі керівництва Суду, але не оприлюднював цю інформацію. Було би неправильним з мого боку, забравши скаргу із суду через рік знову  закидати Суд скаргами. В цьому році мене спонукала до цього ситуація, яка склалась із не реєстрацією повідомлення про скоєний злочин у Франківському ВП.

Мабуть кожен помиляється  в тих, чи інших життєвих ситуаціях, так сталось  і зі мною.  Але  тепер я точно знаю, що буду робити, щоб суддя Мартьянова С.М. не стала знову претендентом на посаду голови апеляційного суду Львівської області.

Керівник Львівського відділення

ВГО «Журналісти проти корупції»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684588

Лічильник