Увійти


Кому суддя Дубель Р.М. лишив своїх «бородатих дітей»?

суддя дубельОзнайомлення із судовими рішеннями судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Дубеля Р.М. за 2010 рік, які включені до Єдиного державного реєстру судових рішень показало, що до РЕЄСТРУ включено 23 рішення Суду по цивільних справах. Мої спроби ознайомитись із іншими судовими рішеннями по цій категорії справ (такими як ухвали про відкриття провадження) закінчились невдачею- у РЕЄСТРІ не обліковуються згадані ухвали судді Дубеля Р.М. за 2010 рік.

Законом України «Про доступ до судових рішень» встановлена вимога, у відповідності до якої судді повинні направляти копії судових рішень до Адміністратора РЕЄСТРУ на наступний день після ухвалення в Суді. Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд» встановлена вимога до всіх судів загальної юрисдикції у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом (до 28.09.2015р.) всі судові рішення, які не були внесеними до РЕЄСТРУ з 01.01.2010 року направити та внести до РЕЄСТРУ. Аналогічні вимоги до судів викладені у рішенні Ради суддів України № 49 від 04.06.2015 року, у листах ДСА України № 15-9839/15 від 25.05.2015 року, № 15-11277/15 від 16.06.2015 року, які скеровані головам місцевих судів.

Вимоги Законів України та вказаних нормативних документів Ради суддів України та ДСА України суддею Дубелем Р.М. у встановлені строки не виконані і до цього часу залишаються невключеними до РЕЄСТРУ згадані 23 ухвали. Фактично суддя вчинив службову недбалість, кримінальне правопорушення встановлене ст.367 КК України - невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них.

Суддя Дубель Р.М.вже звільнився із Суду (тепер менше клопотів із притягненням його до відповідальності), а на кого він залишив своїх «бородатих дітей»- судові рішення, які ухвалені ним ще шість років назад і до цього часу невключені до РЕЄСТРУ? Хочу зауважити, що у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» суд при здійсненні судочинства «може використовувати лише текст судового рішення, який опубліковано офіційно або внесено до РЕЄСТРУ. Цю норму ніхто не міняв, вона є чинною.

Виникає запитання, на якій підставі суддя Дубель Р.М. ухвалював 23 рішення Суду? Жодної ухвали про відкриття провадження немає? Звідки взялись ці 23 цивільні справи і рішення по них? Хто їх заслав до Суду і з якою метою? Росія, ІГІЛ, ФСБ, терористи для незаконного відмивання коштів, тощо? Скільки за ці 23 рішення заплатили згадані ворожі структури судді Дубелю Р.М.? То може він виконував завдання ворожих закордонних розвідок? Якщо тепер подивитись на його статки з цієї точки зору? А тепер потрібно замислитись над тим, як може інший суддя або працівник апарату Суду вносити ці судові рішення до РЕЄСТРУ т.з. заднім числом? Хто може розібратись у цьому? Хто повинен за Дубеля Р.М. тепер робити цю роботу? А де був шанований голова Суду, коли суддя Дубель Р.М. звільнявся із займаної посади? Чому він не «ловить мишей»? Чому він не проконтролював наявність у цього судді «хвостів» у РЕЄСТРІ, адже він несе персональну відповідальність, встановлену Законом за включення суддями судових рішень до РЕЄСТРУ ? Для внесення згаданих судових рішень до РЕЄСТРУ голова суду тепер зобов’язаний видати наказ, яким призначити відповідальну особу з числа суддів або працівників апарату для внесення до РЕЄСТРУ судових рішень Дубеля Р.М. за згенерованим таємним ключем та електронним цифровим підписом. Напевне той, хто буде це робити подумки буде «дякувати» Руслану Михайлрвичу за такий «подарунок»? Мабуть кожен з нас хоч раз спостерігав, як коти та собаки прибирають за собою, засипаючи задніми ногами землю на місце своєї «роботи»? Тварина і та знає, що за собою потрібно прибрати. А людина? Кажуть, що кожне приховане судове рішення від оприлюднення- це приховані статки судді, які він отримав незаконним шляхом? Згадані 23 судові рішення- це лише початок , а скільки ще приховано за 2011-2016 роки? Ми обов’язково виведемо цих «бородатих дітей» судді Дубеля Р.М. на світ.

На сторінках Інтернету читаємо ще одну новину, яка торкається цього судді-За результатами перевірки ВККСУ 28 квітня 2016 року прийняла рішення застосувати дисциплінарне стягнення у виді попередження до судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Дубеля Руслана Михайловича. Попередження - не звільнення з займаної посади. Можливо це звичайне спів падіння, що суддя Дубель Р.М. звільнився з займаної посади після цього попередження?

А можливо суддя Дубель Р.М. звільнився, щоб піти на пенсію незаплямованим у корупційних оборудках? Ми спробуємо перевірити це, тим більше що у травні 2016 року на «гарячому» був затриманий його колишній помічник Якимів І.П.

Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555842

Лічильник