Увійти


Репортаж з архіву суду!

Кам Бузький судПостійні читачі сайту знайомі з моєю публікацією та відео стосовно самої «небезпечної» прокуратури області- Кам’янка-Бузької у Львівській області. Хочу нагадати, що в кінці минулого року я стикнувся з очевидними фактами службового недбальства з боку прокурорів згаданої прокуратури, які зранку у робочий час на другому поверсі своєї установи влаштували каво приймання, залишивши відкритою для сторонніх осіб приймальну з усіма документами та матеріальними цінностями(після нашої публікації неозброєним оком можна побачити позитивні зміни у цій установі, працівники двері приймальної закривають на ключ, який забирають з собою).


Здавалось би, що ця публікація мала би заставити посадовців інших державних установ замислитись над цим питанням, а особливо тих, що знаходяться в Кам’янка-Бузькому районі.


У вузькому колі громадських активістів я висловив думку, що через місяць все це забудеться і розхлябаність, недбальство повториться. Моє припущення підтвердилось.


10.02.2017 року, коли всі активісти акції «Недовіри» пішли до Суду я на другому поверсі шукав приміщення туалетної кімнати і біля залу судового засідання виявив незамкнені двері якоїсь кладовки. Зайшовши всередину відчув сильний запах цигаркового диму,на столі попільничка, два горнятка, мікрохвильовка, вентилятор виганяв дим через напіввідчинене вікно. Що ж я побачив? Я опинився у архіві Кам’янка-Бузького районного суду- стоси зв’язаних справ, журнали, реєстри, тощо. Нікого немає у приміщенні, ключі в дверях з середини. Можна робити все, що заманеться з документами- копіювати, нищити, читати, фотографувати , палити і нарешті просто взяти і винести. Мені одразу спало на думку, що ці документи Суд підготував для здачі на макулатуру, тому й нікого вони не цікавлять, нікому вони не потрібні і ніхто їх не пильнує. Кому потрібен цей мотлох? Я на протязі приблизно 15 хвилин оглядав це «господарство» Суду, фотографував, знімав на відео, а потім, вирішив у спокійній обстановці проаналізувати документи, до яких я раптом отримав вільний доступ, просто взяв з собою дві справи з документами переписки суду з іншими установами за 2009 рік та один журнал (Алфавітний покажчик справ про адміністративні правопорушення за 2013 рік») номенклатурний № 09-13, маючи на меті зробити порівняльний аналіз інформації, закладеної у згаданому Журналі до інформації, закладеної у Єдиному державному реєстрі судових рішень. При цьому хочу зауважити, що крадіжки я не вчиняв, адже я взяв в тимчасове користування окремі документи з приміщення, яке було відчинене та ніким не охоронялось, доступ до якого був вільним.


Взявши ці документи, я подумав, якщо ці документи будуть потрібні, обов’язково поверну до Суду. Зайвих два кілограми макулатури для Суду - це теж копійка? Голова Суду Самсін М.Л. на мої запити завжди вказує, що та чи інша запитувана інформація належить до службової і тому не підлягає оприлюдненню. Яка ж вона службова? Службова інформація належним чином оберігається від пошкодження, знищення , зникнення, тощо. А в даному випадку, ніхто стоси пачок документів не охороняв, не пильнував, отож вони безгосподарні, непотрібні Суду? Роби все, що хочеться. А може вони представляють якусь цінність? Скажімо історичну? Про службове недбальство? Про зловживання посадовим становищем? Про корупційні схеми? Про підробку документів? Чому ж тоді ці документи не охороняють? Тому, що це нікому не потрібно? Можливо я помиляюсь?
Всі згадані макулатурні документи мною скопійовані і попередній аналіз дає підстави стверджувати, що громадянам України буде цікаво ознайомитись із змістом, підготовлених до знищення макулатурних документів. Тому я, принагідно їх поверну у згадану кладовку або віддам працівникам, щоб потім не виявилось нестачі певної кількості кілограмів вторинної сировини.


Пропоную оглянути відео репортаж з архіву Кам’янка-Бузького районного Суду, самого , «небезпечного» суду в Україні після самої «безпечної» прокуратури.


Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник