Увійти


Службове недбальство судді Дубеля Р.М.?

СЛУЖБОВА НЕДБАЛІСТЬ СУДДІ ДУБЕЛЯПродовжуючи дослідження судових рішень колишнього судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Дубеля Р.М. встановив, що до Єдиного державного реєстру судових рішень ним у 2011 році ухвалено 226 рішень Суду по цивільних справах. Коли ж ознайомився із кожним рішенням намалювалась наступна картина: по 34 цивільних справах у РЕЄСТРІ знаходиться по два однакових за текстом рішення Суду (всього 68).

34 рішення суддя Дубель Р.М. скерував до РЕЄСТРУ ще у 2011 році, а решту 34 – у 2015 році. Для чого таке дублювання? Уважно вичитав кожне рішення, але так і не зміг зрозуміти такого алгоритму дій згаданого судді. Може за кожне повторне рішення, що вноситься до РЕЄСТРУ по справі виплачується премія?

Зробив запит до Суду, щоб надали інформацію. Одночасно встановлено інше правопорушення - по 91 цивільній справі до РЕЄСТРУ не включено ухвал про відкриття провадження у справі. Я вже згадував у попередній публікації про 23 такі самі ухвали-«бородаті дитини» цього судді за 2010 рік, які теж до цього часу всупереч вимог Законів України не включені до РЕЄСТРУ.

Для чого судді ховають від оприлюднення згадані ухвали? На мою думку, це робиться для того щоб приховати факти затягування розгляду справ. Не маючи оприлюдненої ухвали про відкриття провадження не можливо встановити, чи були вжиті суддею заходи щодо розгляду справи протягом строку встановленого законом? А значить проблематичним скеруваня скарги на порушення ним вимог закону до Вищої ради правосуддя.

Наведу приклад. Суддя Дубель Р.М. 26.12.2011 року ухвалив рішення по справі № 2-3/11 (ухвала про відкриття провадження по справі відсутня). Цифра 3 у номері справи означає порядковий номер судової справи у 2011 році і засвідчує її реєстрацію у перших числах січня 2011 року. Чому справа розглядалась рік? Чому немає ухвали? Коли справа зареєстрована у Суді?

Враховуючи, що аналогічні факти службового недбальства зафіксовані мною з боку іншого судді Суду у правоохоронні органи скеровано заяви про вчинення ними кримінальних правопорушень , встановлених ст.367 КК України. Про наслідки розгляду заяв повідомимо.

Поряд з тим хочу привернути увагу читачів до ще одного прикладу «справедливого судочинства» або недбальства по Дрогобицьки. В РЕЄСТРІ знаходяться два судові рішення по справі № 2-810/11, суддя Дубель Р.М.:

  • Рішення Суду від 11.05.2011 року, яким розглянутий позов про розірвання шлюбу.
  • Ухвала Суду від 09.09.2011 року, суддя Крамар В.Я. якою відмовлено державному виконавцю ВДВС Дрогобицького МРУЮ Львівської області Якимчук Я.Б. у роз’ясненні рішення суду від 21.03.2011р. про відновлення до попереднього стану балкону у квартирі. Чому за одним номером справи - два різних судових рішення?

Мабуть читачі зрозуміли про що мова ведеться- у РЕЄСТРІ обліковується ухвала судді Дубеля Р.М., а фактично ухвалу постановив суддя Крамар В.Я. Як таке може бути? Яке відношення балкон має до розірвання шлюбу? Якщо припустити, що відбулась прикра помилка-чому сторони не звернули увагу на цю помилку? Невже вони не читали цієї ухвали? Може номер справи не вірно вказаний? Чи може ця ухвала за стіни Суду не скеровувалась і не дійшла до сторін провадження? А може так треба?

Можливо комусь вказаний приклад видасться дріб’язковим та не вартим уваги, судді теж помиляються? Не заперечую. Але наступні публікації про суддів цього «справедливого» Суду можуть змінити таку уяву.

Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558269

Лічильник