Увійти


Встановив одне, ухвалив інше

Салом суди

«Cалом Суди» (Таджицька)

  нусхаи мурофиаи  №12016140220000476 (четвертий пішов)

« Суд чи Судилище?»

23.10.2016 року я подав скаргу на бездіяльність слідчого та прокурора в К-Бузький районний суд, Львівської області. Це, було наслідком того, що ні слідча Кушинська, призначена процесуальним керівником по даній справі, ні прокурор до початку судового засідання не був відомий (може і не був призначений) не вчинили жодної, я наголошую - жодної дії, щодо розслідування досудового кримінального провадження за моїм повідомленням, яке було внесена в ЄРДР.

Як доказ по справі, я подав суду наступні дані. В К-Бузькому ВП ГУ НП у Львівській області працює 88 осіб. З них, старшого та середнього складу (62),рядового та молодшого (20), вільного найму (6). Крім, того я наголосив, що слідчий міг скористатись статтею 232 КПК України «Проведення допиту, впізнання у режимі відеоконференції під час досудового розслідування». Цього, слідчим, зроблено не було.

Подібна стаття існує і для суду, стаття 336 КПК України «Проведення процесуальних дій у режимі відеоконференції під час судового провадження». Крім того, я вказав, що слідчим не було дотримано вимог ст. 28 КПК України «Розумні строки». Я навіть порахував, скільки днів на той час, тривала бездіяльність (120 днів), та визначив скільки з них яких днів тижня, конкретно, без жодної слідчої дії. А заробітну плату слідчій Кушинській, не соромно було брати? За 120 днів неробства? Те саме стосується і прокурора Гаргот (станом на 20.01.2017).

Суддя Котормус, зовсім трішечки, саме, чуть-чуть порушив ч.2 ст. 306 КПК України,

«Скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування розглядаються не пізніше сімдесяти двох годин з моменту надходження відповідної скарги, крім скарг на рішення про закриття кримінального провадження, які розглядаються не пізніше п’яти днів з моменту надходження скарги».

Тобто суддя розглянув мою скаргу не за 72 години, а за 144 - ще так раз, годин.

Суддя Котормус, 03.11.2016 оприлюднив ухвалу суду, яка була стандартною. Не зважаючи на мій, не стандартний підхід та побудову тактики судового процесу, рішення суду мене, не здивувало. Хоча чесно кажучи, я розраховував на внутрішнє переконання судді, совість та справедливість, змагальність та неупередженість. Того дня, такі речі в залі судового засідання були відсутніми. Також, була відсутня перевірка повноважень представників. Я просто повірив судді,а може прокурор не прокурор, а слідчий не слідчий. Чому суддя, так зробив? Судова практика по К-Бузькому? «А, ля Котормус» чи «кумівство»?

В даній ухвалі, в абзаці четвертому суд встановив, що слідчий Парій А.В. підтверджує, не виконання доручень та не вчинення слідчих дій, та вважає, що найближчим часом такі можна виконати. Трохи ширше, таке зізнання суддя відобразив в абзаці дев’ятому ухвали по даній справі від 03.11.2016. Він же, відповідно до копії журналу судового засідання по даній справі час, 14:56:33 підтвердив, що такі дії, можна було вчинити і в строк менший ніж три місяці (120 днів).

В абзаці п’ятому, цієї ухвали прокурор Гаргот Л.Р. можливо за принципом «А, баба яга все-рівно, проти», заперечує, не вказуючи конкретно, що саме. Оскільки, наголошує про призначення її процесуальним керівником у даній справі з 31.10.2016. Про таке, вона довідалась за пів години до початку розгляду справи. Ось Вам робота прокурора. То, що вона оскаржує, якщо на очі не бачила матеріалів справи. Однак, відповідно до копії журналу судового засідання у даній справі, час, 14:46:50, Гаргот Л.Р. сама ж визнає, підставність поданої мною скарги, підтверджує словами, «потрібно було провести ряд процесуальних дій» ( яких, проведено не було). Отакі, вони, прокурори.

Зважаючи на ці, та інші факти по даній справі, суддя Котормус прийняв ухвалу в якій вказав відмовити мені у задоволенні скарги на бездіяльність слідчого та прокурора. Нехай! Програна «битва» та не програна війна! Розслідування триває. Копії підтвердження внизу.

Копія 1 протоколу судового засідання Котормус 366 бездіяльність 001

Копія 2 прот суд засід 366 бездіяльність 001

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708066

Лічильник