Увійти


Заслуги судді Бакай І.А., за які заслуги ВККСУ рекомендує її на посаду у апеляції?

Заслуги судді Бакай І.А. за які заслуги ВККСУ рекомендує її на посаду у апеляціїНа веб-порталі «Судова влада України»  ознайомились із проектом засідання Вищої ради правосуддя, яке призначене на 23 березня 2017 року.П.2 порядку денного № 16  цього засідання передбачений розгляд рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо обрання на посади суддів, раніше обраних безстроково до судів інших рівня. У списку суддів під № 17 числиться відома всім мешканцям м.Кам’янка-Бузька суддя Бакай Іванна Анатоліївна (доповідач член Вищої ради правосуддя Маловицький О.В.), яка рекомендується на посаду у Львівський апеляційний адміністративний суд.

                Активісти нашої громадської організації стурбовані тим, що згаданого суддю незаконно, на нашу думку, рекомендують на посаду до суду вищого рівня. За які заслуги її переводять на вищу посаду? Може вона взірець суддівської етики? Може до неї черга громадян, які хочуть щоб тільки Бакай І.А. чинила судочинство? Нічого і близько немає! Від людей  чути одні лише нарікання на грубість, нетактовність, порушення Законів- роками справи не розглядає і т.п.

                Вже впродовж кількох років активісти громадських організацій Кам’янка-Бузхького району Львівської області систематично отримують інформацію про численні порушення суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області законодавства України при вчиненні судочинства, в тому числі Бакай Іванною Анатоліївною.

У явіть собі, що тільки за 2016 рік до ВККСУ скеровано майже чотири десятки  скарг для притягнення судді Бакай І.А. до дисциплінарної відповідальності за порушення вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Мабуть за це Вища кваліфікаційна комісія суддів України вирішила рекомендувати її на посаду до вищого рівня суду?  Це за те, що вона  неодноразово вчинила  розголошення  таємниці, що охороняється  законом; за те що безпідставно роками затягує або невживає  заходів щодо розгляду справ протягом строку встановленого законом;за те що  несвоєчасно надає  копії судових рішень для внесення до ЄДРСР (ст.367 КК України); що до офіційних судових рішень вносить відомості, які не відповідають дійсності( ст.366 КК України); за те що ухвалює завідомо неправосудні судові рішення (ст.375 КК України).

Жодної відповіді  про наслідки розгляду цих скарг від ВККСУ не отримано, але  як бачимо,  такі незаконні дії чиновників Комісії не заважають  їм висувати суддю Бакай І.А. на посаду до суду вищого рівня, а Вищу раду правосуддя включати ці документи до порядку денного засідання. За які заслуги вона удостоїлась такої честі? Невже  їм не відомо, що впродовж шести років суддя Бакай І.А. систематично порушувала вимоги  Законів України  «Про доступ до судових рішень», «Про доступ до публічної інформації», «Про забезпечення права на справедливий суд» і не вносила до РЕЄСТРУ копії судових рішень (тисячі судових рішень). Тільки після активного втручання в цей процес активіста нашої громадської організації Жукова О.С. (численні скарги були скеровані до ДСА України, Ради суддів України, Вищої ради юстиції, прокуратури області) суддя Бакай І.А. впродовж  жовтня 2016р.- березня 2017 р. змушена була  внести до РЕЄСТРУ  кілька тисяч раніше невнесених судових рішень, починаючи з 2010 року). Не вірите?  Зайдіть в РЕЄСТР і побачите велику кількість судових рішень включених нею за 2011, 2012, 2013, 2014рр. А скільки судових рішень ухвалено цією суддею, в які внесені завідомо неправдиві відомості? Для прикладу наведу судові справи № 446/2307/15-к, 446/2308/15-к; 446/2299/15-к; 446/2230/15-к; 446/2233/15-к; 446/2298/15-к(тільки за ці судові рішення суддю Бакай І.А., працівників поліції , прокуратури та голову Суду Самсіна М.Л. можна притягнути  до кримінальної відповідальності  і позбавити волі на кілька років- незаконно шукали злочинців, які вчинили крадіжку з будинку голови Суду).

Скільки публікацій на сторінках Інтернету про «подвиги» судді Бакай І.А. на ниві «справедливого» судочинства? Скільки звернень до правоохоронних органів з вимогами відкрити стосовно неї кримінальні провадження? І за все це- її на посаду до суду вищого рівня? У яку суму  судді Бакай І.А. може обійтись  ця посада? Ми не можемо знайти інших аргументів таких цинічних дій чиновників ВККСУ та  ВРП?

Довідавшись про такі наміри судді Бакай І.А. громадяни, які потерпіли від суддівського свавілля  телефонують і просять вчинити дії для недопущення  незаконного підвищення по кар’єрній сходинці згаданої судді. Так,  жителька міста Львова   Райта Наталія на відеокамеру  розповіла про те, що справа незаконно розглядається впродовж двох років, при неодноразових відмовах у наданні справи для ознайомлення, вчиненні обману щодо своєчасності призначення та скерування документів для проведення почеркознавчої експертизи, скерування скарг на незаконні дії судді до антикорупційного бюро, тощо. Вона вважає, що суддя Бакай І.А. таким вчинками скомпрометувала себе, як суддя і їй не місце на посаді у апеляційній інстанції.

А скільки випадків вчинення судочинства  суддею Бакай І.А. під час перебування у відпустці, на лікарняному, у відрядженні(навіть у суботу і неділю суддя Бакай І.А. виходить на роботу)? Мабуть  мешканці м.Кам’янки-Бузької ніколи не зауважували, що Суд працює у вихідні дні- суддя Бакай І.А викликає до суду своїх помічників, секретарів, працівників ІТ, приходять сторони провадження і слухається справа. Не вірите, що таке може бути? Я теж не вірив, доки не ознайомився із судовими рішеннями , датованими  згаданими днями. Ці рішення ухвалені іменем України, як не вірити? А ухвалення судових рішень у відпустці? Десятки таких.

Скільки судових рішень на бездіяльність слідчого чи прокурора суддя Бакай І.А. незаконно ухвалила відмовляючи у задоволенні скарг, щодо не включення повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення до ЄРДР? Десятки. Найцікавіше у цьому дійстві те, що пізніше нами аналогічні скарги на бездіяльність скеровувались до іншого Суду, який ухвалював зовсім протилежне судове рішення, ніж суддя Бакай І.А. Як можна кваліфікувати такі дії судді? Мабуть саме за це її хочуть підвищити по посаді, щоб вона напрацьований досвід фальшування документів привнесла до апеляційної інстанції?

Крім того на сторінках сайту журналістами оприлюднена інформація про численні випадки ухвалення суддею Бакай І.А. по одній судовій справі двох різних судових рішень (жодних виправлень не зафіксовано), про випадки отримання неправомірної вигоди(свічення громадянки Микитишин Е.П. про вимагання адвокатом та передачу коштів для судді Бакай І.А. за розгляд справи № 446/1274/15-ц).

Згадані та інші численні правопорушення з боку працівників поліції та прокуратури, суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області привели до  проведення у м.Кам’янка-Бузька публічної акції , проведеної активістами ряду громадських організації, щодо недовіри громади керівництву місцевих правоохоронних органів та суддів Самсіну М.Л. та Бакай І.А.  Відповідне рішення громадських організацій скеровані керівництву районної державної адміністрації, районної ради з вимогою звільнити керівників  згаданих правоохоронних органів з займаних посад.

10.02.2017 року громадськими організаціями ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри»  на адресу голів Кам’янка-Бузької райдержадміністрації та районної ради  скеровано текст «Оголошення громадської недовіри суддям Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіну М.Л. та Бакай І.А.» з вимогою вжити заходів реагування для припинення  порушень чинного законодавства з боку вказаних суддів та звільнення їх з займаних посад. Враховуючи те, що жодних активних дій для наведення порядку та притягнення винних до відповідальності  владні структури не вжили протестні настрої щодо керівництва прокуратури, поліції та місцевого суду залишаються високими і слід очкувати  більш рішучих дій з боку громадських організації.

15.02.2017 року голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації скерував на адресу ВРП для розгляду та вирішення по суті наше звернення, відповідь на яке від Вищої ради правосуддя ми до цього часу не отримали(а може він не направляв до ВРП наше звернення)?

Внаслідок  оприлюднення незаконних дій  суддів громадяни Кам’янка-Бузького району   починають відкрито висловлювати недовіру суддям, яка полягає у тому, що  заявники  не довіряють розгляд справ суддям Самсіну М.Л. та Бакай І.А. Так жителька м.Кам’янка-Бузька Гараніна Л.І.  08.02.2017 року подала до Суду заяву,  АСДС  справі був наданий номер 446/231/17, яка розподілена на суддю Бакай І.А. Довідавшись про те, що справу має розглядати суддя Бакай І.А. заявниця забрала свою заяву, мотивуючи свої дії недовірою до цього судді  і через два дні заново подала заяву, щоб справа була призначена до провадження іншому судді та під іншим номером. Такі випадки непоодинокі і пов’язані з грубим поводженням суддями  з сторонами провадження під час здійснення судочинства, затягуванням строків розгляду  заяві скарг, відвертою зневагою до громадян.

Викладене спонукає звернутись до Вищої ради правосуддя із запитанням - чи достатньо інформації для того, щоб суддя Бакай Іванна Анатоліївна обійняла посаду судді іншого рівня? Ми просимо розглянути цю публікацію та інші документи,  скеровані громадськими організаціями  на адресу ВРВ на засіданні  23.03.2017року і після цього ухвалити відповідне рішення.

Львівське відділення ВГО

 «Журналісти проти корупції»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

  • Гість - Снайпер

    Всі Статті полний бред, в черговий раз переконуюсь: яка Європа, люди добрі? ! ну про що можна говорити, якщо хто зна хто, пише все що хоче , не наводячи жодного доказу крім власних слів! пише тому, що знає що за це йому нічого не буде - от така у нас "демократІЯ". Не захищаю нікого, просто ця ситуація ще раз яскраво показала гниль нашого суспільства -- такі як ви навіть з ангела зроблять Чорта, І потім скажуть "а докажіть, що воно не так". Ще б про Київських можновладців так розписав. Така прониклива і обдарована людина, як ви, пане поет і прозаїк в одному лиці, не може загнивати у Львові і писати про когось замовні статті за бабло які автор ще не доотримав працюючи кагебішніком. Вам пряма дорога в столицю, розкривати більш масштабні негативні персонажі. Заказуха смердюча. Яка стаття, то такий і автор.

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684240

Лічильник