Увійти


Вища Рада Правосуддя врахувала «заслуги» судді Бакай І.А.?

ВККСУДнями ми оприлюднили публікацію «Заслуги судді Бакай І.А., за які ВККСУ рекомендує її на посаду у апеляції?». Нагадаю, що мова велась про можливість обрання судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай і.А. на посаду до суду вищого рівня, а саме- Львівського апеляційного адміністративного суду. Вона значилась у списку суддів  під № 17, доповідав матеріали член ВРК Маловицький О.В.

                Про те, що суддя Бакай І.А. рекомендується Вищою кваліфікаційною комісією суддів України на підвищення по службі ми довідались від наших активних читачів, які просили нас допомогти донести до ВРП правдиву інформацію про «справедливе судочинство» з боку вказаної судді і вжити заходів для недопущення її до вищої посади, вважаючи, що вона не достойна бути обраною на згадану посаду.

                Зважаючи на те, що громадськими активістами зібрана вражаюча кількість інформації про «подвиги на суддівській ниві»  одного із самих «людяних та  законо-слухняно-виконавчих» суддів Львівщини  ми довели ці відомості до відому ВРП та ВККСУ.

                Хочу оприлюднити рішення Вищої ради правосуддя за наслідком розгляду подання:

Результати розгляду

питань порядку денного

засідання Вищої ради правосуддя № 17

від 23 березня 2017 року

У засіданні взяли участь 18 членів Вищої ради правосуддя: І.Бенедисюк, В.Беляневич, А.Лесько, Т.Малашенкова, І.Мамонтова, І.Артеменко, А.Бойко, Н.Волковицька, П.Гречківський, М.Гусак, О.Маловацький, А.Мірошниченко, В.Нежура, А.Овсієнко, А.Олійник, Я.Романюк, М.Худик, В.Шапран.

  1. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про обрання на посади безстроково суддів:

-Бакай Іванни Анатоліївни на посаду судді Львівського апеляційного адміністративного суду;

Наші громадські організації будуть продовжувати слідкувати за можливим кар’єрним зростом  «героїв»  наших публікацій і  намагатись своєчасно інформувати громадськість,  відповідні судові інстанції про їх нові «здобутки» на цій ниві.

У наступних публікаціях ми ще повернемось до цього питання, адже життя продовжується і суддя Бакай І.А., мабуть,  поновить пошуки трампліна для того, щоб скочити вище.

Враховуючи викладене хочеться  згадати «рішучі» дії керівника Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Кирилича В.І. на наше  « Оголошення громадської недовіри суддям Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. та Самсіну М.Л.».  Поважний пан Кирилич В.І. – «батько» всіх громадян  Кам’янеччини, на нашу думку, може очолити боротьбу з корупцією в районі, з порушеннями чинного законодавства з боку очільників місцевих правоохоронних органів, але не має на те повноважень. Ось в чому біда!?  Мешканці району!  Дайте більше повноважень Кириличу В.І.! Може він сам поросить у людей, щоб йому дали більше…?  Може люди дадуть…? У відповіді на нашу адресу він бідкався  авторам звернення , що «РДА не наділено повноваженнями вирішення питання про дисциплінарну відповідальність суддів», а тому з радістю скерував наше звернення до Вищої ради правосуддя. Мовляв, може нехай вони між собою розбираються? А далі, що буде? Завтра ВРП наведе порядок з суддями в районі?  Самсін  М.Л. та  Бакай  І.А. стануть зовсім іншими? Нічого не зміниться.

А де ж депутати-активісти? Що вони не бачать  народження хаосу? Чи вони кожного разу вирішують «договорняки» між собою? Сьогодні підтримуємо(бо погодився на наші умови), завтра утримаємось(бо не погодився на наші умови) або проголосуємо проти? А де ж державницькій підхід до вирішення проблем? Чи кулуарна «сорочка» ближча до тіла? Кожне зібрання активу району, міста- як зібрання лебедя, рака та щуки- кожен в різний бік тягне.

Наші активісти теж не мають повноважень вирішення питань про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. Ну то й що? Ковирятись в носі і нічого не робити? Так? Що конкретно зробив пан Кирилич В.І. для боротьби з корупцією в районі?  Чи хоч один чиновник покараний Кириличем В.І. за корупцію? Чи може таке явище відсутнє у РДА?  Може допомогти у цьому? Скажіть, поможемо. Чому громадяни «стогнуть» від чиновницько- прокурорсько-поліційно- суддівського свавілля?  Що судді перестали брати хабарі? Що в закладах охорони здоров’я та освіти  немає  розкрадання бюджетних коштів?  А що робиться з землею?

Чи може  інші чиновники  у державних закладах та установах  стали «білими, незаплямованими і пухнастими»? Що менше стало злочинів в районі?  А може ВИ пане Кирилич В.І.  «сіли не в свої сани»? Може, Ви дійсно  «класний»  хірург? Може більше користі буде  в лікарні? Подумайте!

Львівське відділення

ВГО «Журналісти проти корупції»

ГО «Коло НЕдовіри»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 313 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670916

Лічильник