Увійти


Рецидив судді Коваля Р.Г. ?

РЕЦИДИВІСТ30.03.2017 року активісти громадських організацій «Журналісти проти корупції» та «Коло НЕдовіри» зову стали свідками порушення Закону суддею Дрогобицького міськрайонного суду Ковалем Р.Г. Мало того, що в цей день він незаконно провів судове засідання, незаконно відклав розгляд справи, вніс до судового рішення завідомо неправдиві відомості, то й знову заборонив проводити відео фіксацію відкритого судового засідання, яке відбувалось одразу після 14-00 год.Громадський активіст Палас В.Г. як вільний слухач зайшов до залу судових засідань, коли справа вже слухалась і почав робити відео фіксацію процесу. Суддя Коваль Р.Г. зауваживши це звернувся до учасників судового засідання, в тому числі прокурора з проханням висловити свої думки з цього приводу. Прокурор висловився за те, щоб заборонити відео фіксацію судового процесу, тому, що учасники не бажають щоб їх знімали на камеру. Палас В.Г. звернувся до судді Коваля Р.Г. з проханням пояснити присутнім, що він у відповідності до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» не повинен питатись дозволу суду на проведення відео фіксації судового процесу портативними засобами відеозапису. Замість того, щоб вчинити дії у відповідності до вимог Закону, пояснити присутнім у залі сторонам провадження право громадян на здійснення відео фіксації процесу суддя Коваль Р.Г. постановив протокольну ухвалу про обмеження (заборону) процесу відеофіксації , оскільки сторони провадження не бажають записувати їх на відео, а також заявив, щоб особа, яка не представилась і робила відео фіксацію залишила зал судового засідання. Активіст Палас В.Г. змушений був підкоритись незаконній вимозі Суду.

Ось Вам шановні читачі конкретний черговий приклад гласності і відкритості судового процесу «по Дрогобицькі», а фактично порушення основних засад демократичного судочинства- верховенства права, законності, рівності перед законом і судом, поваги до людської гідності, забезпечення права на свободу, гласність та відкритість. Мало того, що суддя Коваль Р.Г. вчинив беззаконня – заборону на відео фіксацію судового процесу, так ще й видалив з залу вільного слухача. За що? Він щось порушив? Вчинив незаконні дії? Він що злочинець?

А, які дії, реакція прокурора? Цей чиновник замість того, щоб стояти на стороні Закону – теж вчинив беззаконня? Що прокурор не знає вимог ч.3 ст.11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»? Чому не зреагував на незаконне рішення судді Коваля Р.Г., який видворив із залу судового засідання Паласа В.Г. ? За що він його видворив із залу? Чи може це така культурна і ввічлива форма виявлення зневаги до людей? Мабуть, маємо яскравий приклад ставлення судді, прокурора до громадян, як до «бидла»? Вони керуються особистими емоціями при вирішенні конституційних прав і свобод громадян. Нам не подобається, що він не спитав нашого дозволу? Як це так? Хто ж тоді ми? Я СУДДЯ! Я ПРОКУРОР! А хто він? Громадський активіст? Ну і, що з того? Я МАЮ ПОВНОВАЖЕННЯ! І Я МАЮ ПОВНОВАЖЕННЯ! А він що має? Нічого! То він хто? «Бидло» , худоба? Геть його із залу! Він ще права свої буде нам качати? «Худоба»! Він буде проводити відеозапис? «Бидло»! Саме так сприймаються ці дії згаданих чиновників! Саме, як дії спрямовані на обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина, забороні реалізувати їх відповідно до закону ми розцінюємо вчинки судді Коваля Р.Г. та прокурора.

Суддя Коваль Р.Г. не тільки порушив наші конституційні права , він повторно вчинив кримінальне правопорушення, встановлене ст.375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови).

У кримінальному провадженні є таке поняття, як рецидивіст - особа, яка раніше була засуджена за вчинення злочину і знову вчинила злочин. Повторність вчинення злочину особою є обставиною, що обтяжує її відповідальність. Суддя Коваль Р.Г. ще не був притягнутий до відповідальності за перше кримінальне правопорушення , а вже вчинив друге, аналогічне першому?

Рецидив (повторення) на лице? Але знову, мабуть, потрібно враховувати поняття- суддя і «бидло». Чи може суддя бути притягнутий до відповідальності за два однакових правопорушення? Він же СУДДЯ! Він же, як пам’ятник- хто ж його посадить? (згадаймо вислів героя фільму «Джентльмени вдачі»). Це майже те саме, що намісник інопланетної цивілізації на землі? Як сказав мені один суддя- нас «сажати не можна, а хто ж тоді буде Вас судити?». Отож будемо знову писати заяви про відкриття кримінального провадження на суддю Коваля Р.Г. і спостерігати, як прокурорські чиновники будуть нам відписувати про «відсутність об’єктивних даних для внесення відомостей до ЄРДР». На якій підставі? Знову ж таки з підстав відсутності істотної шкоди для нас, як «бидла»?

Пропонуємо подивитись цікаве відео, яке підтверджує правопорушення судді Коваля Р.Г.

Львівське відділення «Журналісти проти корупції»
ГО «Коло НЕдовіри»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник