Увійти


СУДДЯ ШМІЛО В.І.- ПОРУШНИК ЗАКОНУ?

СУДДЯ ШМІЛО В.І. ПОРУШНИК ЗАКОНУШміло Володимир Іванович, 1961 р.н., уродженець Жидачівського району Львівської області, у 1989 році закінчив Львівський державний університет, юрист, з  02.1994 року- суддя. Саме такі короткі автобіографічні дані оприлюднені  у Інтернеті на голову Бережанського районного суду Львівської області.

У Єдиному державному реєстрі судових рішень знайомимось з  показниками роботи судді Шміло В.І.:

 •          За 2010 рік вніс до РЕЄСТРУ -703 судових рішення.
 •          За 2011 рік- 1 771 судове рішення.
 •          За 2012 рік- 541 судове рішення.
 •          За 2013 рік- 650 судових рішень.
 •          За 2014 рік- 294 судових рішень.
 •          За 2015 рік- 503 судових рішень.
 •          За 2016 рік- 575 судових рішень.

-           

Згадані цифри засвідчують, що навантаженність  по роботі на цього суддю була неоднаковою, найменше  судових рішень (справ) ним розглянуто у 2014 році, а найбільше у 2011 році- 1771 судове рішення.  Чому така нерівномірність? Може люди перестали звертатись до СУДУ?

Ми вирішили більш детально проаналізувати судові рішення за 2010 рік тому, що у лютому  2015 року  Законом України «Про забезпечення права на  справедливе судочинство»  всі суди були зобов’язані до кінця вересня  внести всі невключені з 01.01.2010 року судові рішення до РЕЄСТРУ. Як же цей закон виконав суддя Шміло В.І., голова Бережанського районного суду, який несе персональну відповідальність встановлену Законом України «Про доступ до судових рішень» за включення суддями до РЕЄСТРУ електронних копій судових рішень? Кожен начальник (голова суду теж начальник для суддів) мав би показувати приклад у роботі, як в одній з колишніх телепередач- «Роби-ЯК Я!, РОБИ – З НАМИ! , РОБИ- КРАЩЕ ЗА НАС!».

Який же приклад подав підлеглим суддя Щміло В.І.? Хіба що, «РОБИ-КРАЩЕ ЗА НАС!?». Він у 2010 році включив до РЕЄСТРУ  142 рішення суду по цивільних справах. Кожен, хто хоч раз до суду звернувся знає, що справа відкривається ухвалою судді про відкриття провадження.  Так ось, згаданий суддя жодного разу таку ухвалу не виносив по 142 судових справах ( такі ухвали відсутні у РЕЄСТРІ), а одразу ухвалював рішення суду по справі? Це суддя, який на той час мав вже 16 років суддівської вислуги-  професіонал своєї справи, який орієнтується у надводних і підводних течіях суддівської гілки влади. Не дивлячись на Закон , який зобов’язував внести всі згадані 142 ухвали про відкриття провадження за 2010 рік до РЕЄСТРУ, він цього не зробив і проігнорував  ці вимоги Закону, він просто наплював на цей Закон, рахуючи себе чиновником вищого рівня, ніж того, що мав би виконувати його вимоги? Що це? Злочинна самовпевненість  у  непогрішимості, чи службова недбалість(ст.367 КК України), тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них?

Чому ми зауважили ці порушення? Психологія людини побудована таким чином, що  коли чиновнику вдається скоїти  правопорушення і він не притягнутий до відповідальності за це, в нього виникає думка (формується впевненість), що він вчинив правильно, що так і має бути в подальшому- тобто це переростає у вседозволенність. В чиновника( в думках «виростають» крила, він вже міркує категоріями небожителя,  намісника  божого сотворіння, тощо ). Уявімо собі на хвильку скільки таких чиновників у судовій системі з небожителівськими поглядами   вже є? Вони ж  тягнуться один за другим? Знаючи про статки  вони заздрять один другому, готові підставити ногу колезі по роботі , та й взагалі- кожний суддівський колектив- це банка з павуками, кожен плете свою павутину.

Ця перша публікація про Бережанський районний суд Тернопільської області тільки поверхнево зачіпає порушення суддів- вони всі правопорушники. Всі вони живуть серед нас, ми їх знаємо, вони знають нас. Тільки є одна суттєва різниця- чесним людям немає чого турбуватись про свої статки, земельні ділянки, нерухомість,  банківські вклади, виїзди за кордон, а їм потрібно весь час над цим працювати, ховатись, шукати схеми приховувань, тощо. Тобто жити у постійній напрузі і стресах.

Сподіваюсь, що голова Бережанського районного суду  Шміло В.І. чесний , порядний і не корумпований суддя, йому немає за що переживати і «стресувати»? Мабуть,  громадяни Бережанщини  обрали його довічно  на цю посаду, як би був такий закон? Цікаво почути думки з цього приводу?

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684635

Лічильник