Увійти


Чому прокурор Бунь А.Я., інші прокурори, судді та поліція приховують злочини суддів?

Povestki v sud v vide sms soobscheniyДрогобицька місцева прокуратура займається укриванням злочинної діяльності суддів місцевого суду. Саме до такого висновку дійшли активісти ВГО «Журналісти проти корупції», отримавши для аналізу документи. Але все по порядку.18.02.2017р. до Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області скеровано повідомлення (в порядку ст.214 КПК України) про вчинення суддею Дрогобицького міскрайонного суду Дубелем Р.М. кримінального правопорушення встановленого ст.367 КК України (Службова недбалість). Слідчий відділ згаданого відділу поліції порушив вимоги ст.214 КПК України – відомості до ЄРДР не вніс, направив мою заяву до Львівської місцевої прокуратури № 2 (теж не винесла жодного вердикту по отриманих матеріалах) , яка скерувала згадану заяву до Дрогобицької місцевої прокуратури. А що ж зробили високо посаджені прокурори ? Зареєстрвали? Ні! Вони нічого не зробили, щоб перевірити викладені відомості про кримінальні правопорушення судді Дубеля Р.М.

Аналогічним чином весь ланцюжок поліцейсько-прокуророського беззаконня пройшло наступне повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення з боку судді Хомика А.П., яке 19.02.2017р. теж було скеровано до Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області і в кінцевому рахунку знову опинилось у Дрогобицькій місцевій прокуратурі.

За вих.№ 04/14-229-17 від 09.03.2017р. Дрогобицька місцева прокуратура скерувала на мою адресу відповідь на мої заяви від 18.02.2017р. та 19.02.2017р. про вчинені кримінальні правопорушення у за ознаками злочину, встановленого ст. 367 КК України суддями Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Хомиком А.П. та Дубелем Р.М. У вказаному документі зазначено, що «не встановлено об’єктивних даних, щодо вчинення кримінального правопорушення, а тому підстав для внесення відомостей до ЄРДР не вбачається».

Враховуючи викладене та вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» 27.03.2017 року ми звернулись до Дрогобицьких прокурорів із запитом надати наступну інформацію:

 1. Прошу повідомити, чи наявні в діях суддів Хомика А.П. та Дубеля Р.М. ознаки об’єктивної сторони злочину у їх сукупності:
 • бездіяльність цих службових осіб по невнесенню до РЕЄСТРУ судових рішень;
 • наслідки цієї бездіяльності у вигляді істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам;
 • причинний зв’язок між вказаними діями (бездіяльністю) та шкідливими наслідками.
 1. Прошу повідомити, чи є судді Хомик А.П. та Дубель Р.М. суб’єктами службової недбалості- службовими особами.
 2. Прошу повідомити наявність – відсутність в діях суддів Хомика А.П. та Дубель Р.М. ознак суб’єктивної сторони злочину-необережність, самовпевненість, легковажність, тощо.
 3. Прошу повідомити наявність або відсутність заподіяння істотної шкоди діями вказаних суддів мені , як громадянину, як громадському активісту- журналісту, інтересам ВГО «Журналісти проти корупції», інших громадських організацій, тощо.
 4. Прошу повідомити, які об’єктивні дані складової злочину, передбаченого ст.367 КК України , не дали можливості працівникам прокуратури встановити наявність ознак кримінального правопорушення в діях суддів Хомика А.Р. та Дубеля Р.М.?

Згаданим запитом ми навмисно попросили прокурорів розв’язати задачу , як колись вони це робили будучи студентами юридичного факультету. Пропоную відповідь (розв’язання ) задачі на встановлення юридичної кваліфікації дій суддів Дубеля Р.М. та Хомика А.П., щодо систематичного порушення вимог Законів України. Звертаю увагу читачів на те, що прокурор Бунь А.Я. навіть не намагається дати кваліфіковану юридичну оцінку діям суддів, особливо об’єктивної та суб’єктивної сторони їх дій, ніби-то вони не є службовими особами, ніби-то вони не мають певних службових обов’язків , до виконання яких вони ставились і ставляться до цього часу неналежним чином. Згаданий прокурор подав нам дії згаданих суддів білими і пухнастими, ніби-то це не вони роками не вносять до РЕЄСТРУ судові рішення, а ми, чи інші громадські активісти. Але найголовніше полягає у наступному- у діях суддів немає істотної шкоди, яку вони заподіяли мені, як громадському активісту або журналісту(що в сто і більше разів перевищує мінімум доходів громадян). Чому прокурор оцінює істотну шкоду в грошовому виразі? Може тому, що звик до істотної (неправомірної) вигоди в у.о.?

Ну і що з того, що в Конституції написано- «Людина, її життя і здоров’я, честь, гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави». Це написано в Конституції України. А оцінку цим правам і свободам надає конкретний чиновник- прокурор Бунь А.Я.? І йому- прокурору Бунь А.Я.- це як «космос»? Це він сам визначає, чи завдана мені істотна шкода, чи порушені мої конституційні права і свободи- чи ні? Судячи по його відповіді- він прирівняв мене до «бидла» - худоби, вважаючи, що я не маю ні честі, ні гідності, ні порушених свобод, ні конституційних прав, ні законних інтересів? Мабуть така зневага до людей в нього виробилась роками на роботі, яку він виконує щодня- зневажає людей завдяки своїй посаді( це вони бидло- а я прокурор)?

А тепер саме головне. Прокурор Бунь А.Я. ретельно доказує відсутність кримінального правопорушення з боку суддів Хомика А.П. та Дубеля Р.М. Але 31.03.2017 року Вінницький відділ поліції ГУ НП у Вінницькій області, розглянувши наше повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення від 29.03.2017р. щодо неправомірних дій судді Дубеля Р.М. (аналогічне тому, що подавалось до Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області) включив відомості до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.367 КК України. Так само вчинив слідчий Вінницького ВП ГУ НП у Вінницькій області, розглянувши наше повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення від 29.03.2017р. щодо неправомірних дій судді Хомика А.П.- включив відомості до ЄРДР за ознаками злочину встановленого ч.1 ст.367 КК України. Як розуміти дії прокурора Бунь А.Я., керівника Львівської місцевої прокуратури № 2, начальника слідчого відділу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області, слідчих суддів Залізничного районного суду м.Львова Боровкова та Колодяжного, які укрили ці злочини від досудового розслідування? Вони теж злочинці? Хто буде відкривати кримінальні провадження стосовно згаданих прокурорів, суддів, посадовців Залізничного ВП? Так виглядає, що на Львівщині судді- недоторканна каста, на притягнення яких до відповідальності за вчинені правопорушення накладено табу, а в інших областях України повідомлення про вчинені злочини суддями реєструються органами поліції без жодних обмежень та застережень На підтвердження цьому повідомляємо, що 31.03.2017 року згаданий підрозділ НП у Вінницькій області вніс до ЄРДР відомості про неправомірні дії суддів Галицького районного суду м.Львова Стрельбицького В.В. та Радченка В.Є.(ч.1 ст.367 КК України). Щоб не бути голослівними надаємо копії повідомлень відділу поліції про відкриття згаданих кримінальних правопорушень на суддів, яких ми «вітаємо» з нагоди великодніх свят цим сюрпризом.

Повідомлення Вінницького ВП про відкриття ЄРДР

Повідомлення Вінницького ВП про відкриття ЄРДР 1

Повідомлення Вінницького ВП про відкриття ЄРДР 2

Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

 • Добродію Жуков, а що далі? Прокурори, судді,не дадуть Вам довести ці справи до суду.Це реальність. Але, як християнин, бажаю Вам Божого благословіння на всі добрі справи які Ви робите і описуєте. Дар який Ви маєте безумовно рідкість. Такі дарунки будь кому з неба не падають.Прошу Вас, доведіть всі розпочаті справи до логічного завершення. Злочинці повинні бути покарані.

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684283

Лічильник