Увійти


Чому голова суду Бориславський Ю.Л. дозволяє судді Ліушу А.І. чинити судочинство у вихідні дні?

ЧОМУ СУДДЯ БОРИСЛАВСЬКИЙ ДОЗВОЛЯЄ ЛІУШУ ЧИНИТИ СУДОЧИНСТВОМабуть нікого не здивуєш тим, що в Україні наші судді володіють прийомами роздвоєння особистостей? Наші судді вміють так зробити, що під час відпустки, перебуваючи на відпочинку за кордоном одночасно проводять судові засідання з розгляду судових справ. Для цього потрібно до РЕЄСТРУ внести відомості про ухвалення судових рішень відповідними датами, що вони і роблять. Ми про це згадували у своїх публікаціях стосовно суддів Кам’янка-Бузького та Пустомитівського районних судів Львівської області (фактично такою хворобою страждають судді цілої України). Тепер настала черга показати громадянам України, які наші судді «добропорядні та чесні», що навіть у вихідні дні без відпочинку працюють на благо держави. Мені навіть моторошно стало від думки, що таке може бути. Але маємо факти, що засвідчують саме такі патріотичні дії окремих суддів Залізничного районного суду м.Львова. Про суддю Бориславського Ю.Л. ми вже згадували, виявляється ухвалення ним у неділю 30 жовтня 2016 року судових рішень - це була описка, виявлена не активістами ВГО «Журналісти проти корупції», а Судом. Як Вам таке блюзнірство з боку Суду?А що ж у неділю 11 січня 2015 року в Суді робив суддя Ліуш А.І.? Невже це був судовий «недільник»- відпрацьовка за втрачений під час робочих днів? Дивимось Ухвалу від 11.01.2015 року по справі № 462/4935/15-ц. В цей день суддя у відкритому судовому засіданні розглянув справу за позовом ПАТ «Укргазпромбанк» до боржника ОСОБА_1 і за наслідком розгляду матеріалів постановив ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду.

В цей же день суддя Ліуш А.І. у відкритому судовому засіданні за участі народних засідателів Міхновського Г.А. та Лагутіна Б.Г. розглянув справу № 462/7579/14-ц за заявою ОСОБИ_2, з участю заінтересованої особи Органу опіки і піклування Залізничної районної адміністрації Львівської міської ради про визнання особи недієздатною. За наслідком розгляду заяви суддя Ліуш А.І. ухвалив рішення по справі, яким заяву задовільнив. Прошу зауважити, що обидві справи розглядались відкрито, тобто для розгляду залучався секретар судового засідання, працівник ІТ та інші . Крім того у неробочий день- неділю, суддя викликав до Суду народних засідателів, представника Органу опіки Залізничної РДА. Невже у неділю відбуваються судові засідання? Напрошується риторичне запитання- невже цього не помітили ні народні засідателі, ні секретарі судових засідань, ні сторони провадження? Так може їм це рішення не потрібне було взагалі? Може це фейкове рішення? Мабуть до цього часу (більше двох років) ніхто не бачив цих судових рішень , крім мене? Інакше, повинні були звернути увагу на дату їх ухвалень.

Що ж буде далі? А далі буде те саме, що і попереднього разу. Залізничний районний суд м.Львова, ознайомиться із згаданою публікацією і суддя Ліуш А.І. ухвалить судові рішення про виправлення описок у у згаданій ухвалі та рішенні Суду з власної ініціативи. Тобто знову вкрадуть нашу інформацію і вкажуть у судових рішеннях, що суд з власної ініціативи виявив описки і виправив їх.

Знову змушений звертатись до Суду щоб при виправленні описок, якщо вони будуть встановлені, суддя вказав у текстах судових рішень, що описки виявлені внаслідок моніторингу судових рішень активістами ВГО «Журналісти проти корупції», в противному разі такі дії нами будуть розцінені, як свідоме внесення до офіційних документів завідомо неправдивої інформації.

Скільки ще такої інформації знаходиться у РЕЄСТРІ ? Дуже багато! Можна згадувати про такі порушення( можливо систематичну неуважність з боку одних і тих самих суддів) у наступних публікаціях на протязі року- двох. Це свідчить про наявність звичайного службового недбальства з боку того, чи іншого судді? Це не описки, як вони це намагаються видати. Це звичайне нехлюйство та безвідповідальне ставлення до своїх службових обов’язків з боку працівників Суду і в першу чергу суддів? А де ж голова Суду Бориславський Ю.Л.? Чому він дозволяє вихід на роботу у неділю суддям? Мав би бути відповідний наказ? Чи він Є? Хочу нагадати читачам та звернути увагу голови Суду Бориславського Ю.Л., що у відповідності до вимог п.16 Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень (Постанова КМУ № 740 від 25.05.2006р.):

16. Контроль за надсиланням судами електронних копій судових рішень адміністраторові Реєстру здійснює голова відповідного суду або особа, що тимчасово виконує його обов'язки та несе персональну відповідальність, встановлену законодавством.

Отже голова Суду мав би теж нести відповідальність за те, що робиться із судовими рішеннями в Суді, оскільки не котролює цей процес.

Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник