Увійти


КОЗЬЯКОВ і компанія з ВККСУ-циркачі без шапіто?

Козьяков і компаніяМабуть той хто хоч раз звернувся із зверненням до ВККСУ знає, що це, як вода в пісок. Буде чекати відповідь місяцями, а можливо і роками. Чому? Що високо посадовці з ВККСУ Закони України не виконують? Мабуть, що так. Ми в цьому переконались вже не один раз, ще з часів керування Комісією Самсіним І.Л., коли на порушення з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області згаданим керівником було накладено Табу- заборону проводити перевірку (все таки брат голова Суду). Тобто з 2013 року, всі скарги на порушення Закону з боку Самсіна М.Л., Бакай І.А. комісією не розглядаються і приховуються до цього часу. Мабуть колишній голова Комісії передав це Табу і теперішньому голові Козьякову С.Ю.? Самий свіжий приклад.

24.03.2017 року нами до ВККСУ скеровано інформаційний запит стосовно не розгляду впродовж 2016 року кілька десятків скарг на незаконну поведінку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. , жодна із яких по суті не розглянута і про наслідки їх розгляду не повідомлено. В той же час на веб-порталі «Судова влада України» ознайомився із проектом порядку денного засідання Вищої ради правосуддя 23.03.2017 року, п.2 якого передбачався розгляд рекомендації ВККСУ щодо обрання на посади суддів, раніше обраних безстроково до судів іншого рівня, під № 17 у списку числиться суддя Бакай Іванна Анатоліївна, що пропонується на посаду Львівського апеляційного адміністративного суду. Одразу виникло риторичне питання- за які заслуги суддю Бакай І.А. пропонують до суду іншого рівня? Може за те, що вона і голова Суду з 2010 року не включили до РЕЄСТРУ і не оприлюднили майже десять тисяч судових рішень? Чи може за те, що ухвалила ряд неправосудних судових рішень? Чому не розглянута жодна скарга на неї? І це не тільки наша скарга? До ВККСУ із скаргами на незаконну поведінку судді Бакай І.А. приблизно у цей проміжок часу звертались і інші громадяни, скарги яких теж не розглянуті. Чому? Що Табу діє?

Минуло два місяці і жодної відповіді на свій запит ми не отримали. 03.06.2017р. та 06.06.2017 року нами на електронну адресу ВККСУ скеровано повторний інформаційний запит з вимогою невідкладно надати відповідь на запит від 24.03.2017 року. І ось тут з’явились циркачі з ВККСУ! Спочатку до мене зателефонувала співробітниця ВККСУ(на жаль ні ім’я , ні прізвища не можу вказати- тел. 044-233-6378) і попросила мене, щоб я змінив дату у запиті – замість інформаційного запиту від 24.03.2017р. я мав би поставити 06.06.2017р. На моє запитання , чому я повинен ставити цю дату, вона пояснила, що запит від 24.03.2017 року ВККСУ не отримала. Отакої? Де ж він подівся? Випарився у повітря? Сервер його проковтнув? Якщо не отримали- це одна справа! Для чого тоді міняти дату? А якщо отримали і просять змінити дату запиту у додатку до повторного- це зовсім інша справа? Судячи з цього телефонного дзвінка можна зрозуміти, що два місяці інформаційний запит «валандався» у кабінетах ВККСУ або його, як і інші попередні звернення вкинули до смітникового кошика? Через два місяці приходить повторний запит. Що робити? Попередній запит знищили! А давай скажем («повішаємо лоху локшину на вуха»), що ми його не отримували! Так і порішили. Нас повідомили, що інформаційний запит від 24.03.2017 року до ВККСУ не надходив. А як же електронна пошта? Невже на сервері стерли інформацію про надходження згаданого запиту? В нас є підтвердження, що такий запит відправлено на електронну пошту ВККСУ. Це, що чергова відмовка посадовців ВККСУ ? Цирковий кульбіт в інформаційних технологіях? Чи може громадські організації повинні контролювати надходження електронних звернень до ВККСУ?

07.06.2017р. знову телефонує співробітниця ВККСУ і вказує на неможливість виконання запитів у зв’язку з неправильним їх оформленням- не відповідають вимогам Закону України «Про доступ до публічної інформації» і після цього наші запити повернулись до нас без виконання. Ось таким чином поставлена робота із зверненнями громадян у ВККСУ! Як Вам шановні читачі подобаються такі порушення Закону? Керівник установи навіть не «опустився» і не «спромігся» розглянути звернення(запит)- «не царське це діло» для Козьякова С.Ю. розглядати якісь там запити, скарги, звернення? Є набагато важливіші питання, які теж не виконуються. Наприклад , до цього часу немає електронного доступу до суддівського досьє. Чому? Причина у відсутності фінансування? Чи небажанні і затягуванні цього процесу? Чи може відсутність електронного суддівського досьє на сайті судової влади - причина відмови у наданні його копії. Мабуть п.Козьяков С.Ю. мав би провести лік без з підлеглими та перевірити знання ними вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів», зокрема ст.85 та ст.38 та ст.41 Прикінцевих та перехідних Закону? Чи може ВККСУ хоче перекласти на простих громадян невиконання згаданих вимог Закону і на цій підставі відмовляти у наданні запитуваної інформації?

Для того,щоб показати самодурство чиновників ВККСУ спеціально оприлюднюємо запити скеровані до ВККСУ і відповідь, отриману від цієї організації, з якої вбачається, що крім самодурства, працівники ВККСУ ще й мають вади із зором. Як можна на офіційному бланку нашої організації не побачити назву документа (інформаційний запит) , номер телефону, поштову чи електронну адресу- для нас це загадка? На якій підставі ВККСУ зробило висновок, що наш запит- це звернення у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян»? Теж незрозуміло? Мабуть це у такий спосіб ВККСУ відмовляє у наданні запитуваної інформації? Це саме звичайне порушення Закону!

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно частиною сьомою статті 5 ЗУ "Про звернення громадян" у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Наявність лише вихідної електронної адреси не засвідчує авторство звернення.

З огляду на викладене Ваше звернення оформлене без дотримання вимог, встановлених Законом України «Про звернення громадян».
Відповідно до частини сьомої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення, оформлене без дотримання вказаних вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження.

Після усунення недоліків оформлення Ви можете направити до Комісії оновлене електронне звернення.


Сподіваємось, що керівництво ВККСУ розбереться у цих трюках підлеглих і надасть відповіді на запити у відповідності до вимог Законів України?

Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

*********************************************************************************************************************

Вища кваліфікаційна комісія суддів України

03109,м.Київ, вул.Механізаторів, 9

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ  ЗАПИТ

Впродовж 2016 року мною у відповідності до вимог ст.92(106) Закону України «Про судоустрій і статус суддів» на адресу ВККСУ скеровано кілька десятків скарг на незаконну поведінку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. Жодна із вказаних скарг  по суті не розглянута і про наслідки їх розгляду мене не повідомлено.

                На веб-порталі «Судова влада України» ознайомився із проектом порядку денного засідання Вищої ради правосуддя 23.03.2017 року, п.2 якого передбачався  розгляд рекомендації ВККСУ щодо обрання на посади суддів, раніше обраних безстроково до судів іншого рівня, під № 17 у списку числиться суддя Бакай Іванна Анатоліївна, що пропонується на посаду Львівського апеляційного адміністративного суду.

                На підставі викладеного та вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу Вас, як розпорядника інформації надати наступну інформацію:

  1. Прошу повідомити наслідки розгляду моїх скарг стосовно незаконної поведінки судді Бакай І.А. У випадку їх не розгляду прошу повідомити причини.
  2. Прошу  повідомити дати, вхідні номера та прізвища членів ВККСУ, за якими ці скарги зареєстровані та надані у провадження.
  3. Прошу повідомити місцезнаходження в даний час моїх скарг на Бакай І.А.
  4. Прошу повідомити, на підставі яких документів ВККСУ надала рекомендації судді Бакай І.А. для її обрання  на посаду до суду вищого рівня.

Відповідь  прошу надати у встановлений Законом строк на мою поштову або електронну адресу, вказавши вхідний номер та дату реєстрації заяви.

Керівник Львівського відділення

Жуков Олександр Сергійович

*********************************************************************************************************************

Вища кваліфікаційна комісія суддів України

03109,м.Київ, вул.Механізаторів, 9

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПОВТОРНИЙ   ІНФОРМАЦІЙНИЙ  ЗАПИТ

24.03.2017 року на адресу розпорядника інформації скеровано інформаційний запит стосовно  нерозглянутих ВККСУ кілька десятків скарг на незаконну поведінку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А., яка Вашою установою рекомендувалась на посаду Львівського апеляційного адміністративного суду.

                З часу скерування запиту минуло більше двох місяців, а відповідь на запит я до цього часу не отримав, що є порушенням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

                Повторно звертаюсь до розпорядника інформації з вимогою невідкладно надати відповідь на запит від 24.03.2017 року.

Додаток: Копія запиту від 24.03.2017р.

Відповідь  прошу надати у встановлений Законом строк на мою поштову або електронну адресу, вказавши вхідний номер та дату реєстрації заяви.

Керівник Львівського відділення

Жуков Олександр Сергійович

*********************************************************************************************************************

 

Вища кваліфікаційна комісія суддів України

03109,м.Київ, вул.Механізаторів, 9

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ  ЗАПИТ

У відповідності до вимог  ч.4 та ч. 7 ст.85 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» прошу надати (оприлюднити) копії документів суддівського досьє судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А.

Відповідь  прошу надати у встановлений Законом строк на мою поштову або електронну адресу, вказавши вхідний номер та дату реєстрації заяви.

Керівник Львівського відділення

Жуков Олександр Сергійович

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 110 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник