Увійти


Хто зупинить «беспредєл» судді Бакай І.А.

БЕЗПРЄДЄЛЬЩИЦЯ БАКАЙЩо таке «беспредєл», який зміст вкладається у це російськомовне, в минулому кримінальне слово? Читаємо в Інтернеті- «Беспредєл»- дія, яка виходить за рамки писаних та неписаних законів, крайня степінь беззаконня, безпорядку. Чи можна вважати дії судді Бакай І.А. такими, що виходять за межі писаних та неписаних законів?

У явімо собі, що судді перестали користуватись Законами України і почали вершити судочинство за межами закону, як їм заманеться, на власний розсуд. Що буде? Чи хтось може собі це уявити хоч на хвилинку? Які будуть вироки, рішення, ухвали і т.п.? Оце ї є, на нашу думку, той «беспредєл». Але паростки такого судочинства, мабуть, вже починають проростати в діях відомої фігури у Кам’янка-Бузькому районному суді Львівської області – судді Бакай Іванни Анатоліївни. Чи може хтось собі уявити, що можна провести судове засідання по справі, яка навіть не зареєстрована у Суді? Та й не тільки провести одноособово - зібрати сторони провадження, ще й продовжувати згаданий «суддівський цирк» незважаючи на бурхливо-емоційні зауваження присутніх, вимоги припинення незаконного «шоу» у залі судового засідання Кам’янка-Бузького районного суду. Це настільки потрібно мати здорові нерви та відчувати чиюсь підтримку (покровительство), щоб не реагувати на все це і продовжувати чинити «беспредєл»? Чи може це відбувалося в рамках Закону? Саме так чинила суддя Бакай І.В. 29.06.2017 року при розгляді неіснуючої справи № 446/1093/17. Чому неіснуючої? Поясню!

На сайті «судова влада України» ні 27.06.2017р., ні 28.06.2017р., ні о 07-00 год. 29.06.2017р. у списку авто призначених до розгляду справ судова справа за № 446/1093/17 не зареєстрована. Навіть зранку 29.06.2017 року на дошці оголошень Суду оприлюднений список справ судді Бакай І.А., призначених до розгляду на вказану дату, у якому вказана справа відсутня. Тільки після того, як активісти ВГО «Журналісти проти корупції» зробили зауваження секретар судового засідання вручну дописала у списку згадану справі. Що це означає? Що суддя Бакай І.А. тишком –нишком хотіла незаконно розглянути судову справу за позовом Чорній О.Я.(колишньої голови Желдецької сільської ради до Желдецької сільської ради про визнання незаконним та скасування рішення Желдецької сільської ради).

Як-би громадські активісти та депутати згаданої сільської ради не втрутились у цей «беспредєл» судді Бакай І.А. сьогодні рішення позачергової сесії Желдецької сільської ради, мабуть, було би незаконно скасоване. Ще один аспект «безпрєдєльності» судді- корупційний. Суддя Бакай І.А. має чималий досвід суддівської практики і знає всі нюанси та тонкощі суддівської «кухні». Це вона сама вирішила вчинити такий «беспредєл», чи може її хтось попросив або дав вказівку? Для чого їй зайвий адреналін? Вона, що не передбачала можливості участі у процесі громадських активістів? Мабуть передбачала. Значить суддя виконувала чиєсь замовлення? Всупереч вимог законів та своїх службових обов’язків суддя Бакай І.А. свідомо вчинила їх порушення – без реєстрації справи у суді відкрила судове засідання. Це пряма корупційна складова дій судді Бакай І.А.-вчинила незаконні дії на користь однієї із сторін провадження.Чому? За що? Потрібно зауважити, що навіть незаконне відкриття судового засідання суддя – вчинила з порушенням чинного законодавства- відкрила судове засідання з запізненням на 5 хвилин ( У Франківському районному суді м.Львова суддя Масендич В.В. позбавив мене доступу до правосуддя за запізнення на 3 хвилини). Саме цю суддю, яка, на нашу думку, чинить «беспредєл» ВККСУ пропонує на підвищення до Апеляційного адміністративного суду? Що чекає цей Суд, якщо таке станеться, можна тільки уявити?

Повертаємось знову до відомостей з Інтернету. Тричі ми перевіряли наявність на сайті суду у списках справ призначених до розгляду наявність справи № 446/1093/17. І що виявили-встановили? Станом на 07-00 год. 29.06.2017 року згадана справа у списку відсутня. Що це означає? Справа № 446/1093/17 – не значиться ні зареєстрованою у Суді, ні призначеною до розгляду! А як же тоді бути з ухвалою судді Бакай І.А. по справі № 446/1093/17 про відкриття провадження у справі, яку вона постановила 27.06.2017 року? На якій підставі суддя Бакай І.А. та секретар судового засідання викликали до суду на 09-30 год.29.06.2017 року представників Желдецької сільської ради? З якої радості чи примхи судді Бакай І.А. викликались до Суду сторони провадження? Ні копії позовної заяви, ні копії доданих документів відповідачам по справі суддя не направила.

Надаючи відповідь на згадані риторичні питання можна дійти висновку, що справа шита «білими нитками». Ухвала про відкриття провадження у справі від 27.06.2017 року- завідомо неправосудне судове рішення ( ст.375 КК України) , дії судді Бакай І.А. підпадають під ознаки ще двох статей кримінального кодексу України- ст.366 (службове підроблення) та ст.367 (службове недбальство). А хто вчинив порушення ст.15-1 КАСУ? Хто в ручному режимі присвоїв справі єдиний унікальний номер, без використання автоматизованої системи документообігу суду вчинив не об’єктивний та упереджений розподіл справи між суддями (справу надали для розгляду судді Бакай І.А.) без додержання принципів черговості та однакової кількості справ для кожного судді. Хочу нагадати всім читачам(в тому числі і суддям) вимоги ч.3 ст.6 Закону України «Про доступ до судових рішень»-

Суд при здійсненні судочинства може використовувати лише текст судового рішення, який опубліковано офіційно або внесено до
Реєстру.

Невже суддя Бакай І.А. пам’ятає цю вимгу? Ні ! Для «беспредєла» Закон не існує! Враховуючи те, що ухвала про відкриття провадження станом на 09-30 год. 29.06.2017 року до РЕЄСТРУ не включена всі наступні дії судді Бакай І.А. незаконні (це не моя вигадка- це норма Закону). Пишучи ці рядки ми перевірили знову РЕЄСТР на наявність електронної копії ухвали про відкриття провадження у справі. Станом на 21-00 год. 29.06.2017 року у РЕЄСТРІ згаданої ухвали немає! По Закону суддя повинен (повинна) внести до РЕЄСТРУ копію ухвали на наступний день після ухвалення судового рішення в Суді. А справа вже розглядалась і ухвалювались судові рішення (незаконно). Так і хочеться запитатись у судді Бакай І.А.- хто Ви є? Чесна, законослухняна, справедлива суддя- чи суддя, для якої не існує встановлених меж писаних та неписаних законів?

Нами, активістами ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» до Кам’янка-Бузького відділу поліції скеровано кілька повідомлень (в порядку ст.214 КПК України) на незаконні дії судді Бакай І.А., у яких викладена згадана інформація для вчинення слідчим поліції дій, передбачених згаданою нормою Закону та проведення досудового розслідування. Подивимось, як відреагує слідство Кам’янка-Бузької поліції(по закону, чи по «звичаю»- черговий поліції по телефону мене повідомив, що направляти патрульну службу до приміщення Суду у зв’язку з незаконними діями судді Бакай І.А. вони не будуть, тому що підчиняються суддям???). Отакої!? Мабуть рівень професійної та юридичної підготовки цієї особи не потребує додаткового роз’яснення- висновок про те «ХУ-із ХУ» можна зразу зробити однозначно. Це такі «демократичні» представники поліції з недорозвинутими функціями окремих частин мозку охороняють наше суспільство від криміналу? Якщо навчити мавпу приймати заяви і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення- наскільки б очистився апарат МВС , скоротилась би велика кількість «утриманців» та витрат на їх утримання?

Викладена інформація у цій публікації торкається тільки процесуальної сторони порушень з боку судді Бакай І.А., сподіваюсь, що у наступних публікаціях громадські активісти згадають про суть подій, які відбувались під час незаконного судового засідання та після його завершення (розмова у кабінеті голови Суду та голови райдержадміністрації).


Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник