Увійти


Як суддя Масендич В.В. довів потерпілу по справі до голодування?

Як суддя Масендич В.В. довів потерпілу по справі до голодуванняЧи може бездіяльність судді привести потерпілих у кримінальному провадженні до крайніх заходів протесту? Виявляється- може! Про це  нам заявила жителька м.Львова  Гамеляк Н.Р., яка вже півтора року ходить до Франківського районного суду м.Львова у пошуках справедливого судочинства по кримінальній справі № 465/416/16-к, суддя Масендич В.В. Розповідь Гамеляк Н. Р. ми записали на відеокамеру і пропонуємо самим переконатись у  правдивості її слів.

09.02.2015 року у її квартирі була вчинена крадіжка, злочинця, який її скоїв затримали у Сихівському районі при вчиненні аналогічного злочину.

На початку 2016 року у Франківському районному суді відкрили кримінальну справу, яка по суті не розглядається до цього часу. Зі слів співрозмовниці розгляд справи затягується по різних причинах( суддя Сихівського районного суду не дозволив етапу вати підсудного до Франківського суду; прокурор не з’явився у судове засідання; суддя Масендич В.В. приймав участь у складі колегії суддів в розгляді іншої справи; апеляційний суд Львівської області не дозволив етапування підсудного до Франківського суду, тощо).

Відчуваючи, що секретар судового засідання Левицький М. м’яко кажучи навішує «локшину» на вуха довірливої і хворої жінки Гамеляк Н. звернулась до нього з проханням надати їй копію документа, з якого вбачається заборона апеляційного суду на доставлення підсудного з СІЗО до суду. Левицький відмовляючи потерпілій стороні по справі нічого кращого не придумав і повідомив їй, що довідка знаходиться у судді Масендича В.В. Чому в судді Масендича В.В., а не в справі? Як Вам, шановні читачі подобаються такі «відмазки»? Фактично посадова особа Суду вчинила  злочин-шахрайство, ввела в оману сторону провадження. Чому ми стверджуємо про це? Та тому, що згадана справа у апеляційному суді Львівської області не перебувала. Крім того, по справі до РЕЄСТРУ включена тільки одна ухвала від 05.02.2016р. про призначення підготовчого судового засідання на 22.02.2016 року. З того часу жодного судового рішення по справі не ухвалено. Можна відверто говорити, що суддя Масендич В.В. свідомо затягує процес розгляду судової справи, такі дії у відповідності до вимог  Закону України «Про судоустрій і статус суддів» є підставою для відкриття Вищою Радою Правосуддя  дисциплінарного провадження на цього суддю. Тим більше, що за ним тягнеться шлейф інших порушень Закону, про які ми вже згадували у попередній публікації. Мабуть варто згадати і іншу інформацію, що характеризує поведінку судді Масендича В.В. в судовому засіданні  не з самої кращої сторони,  яка оприлюднена на сторінках Інтернету.

Так що ж має робити потерпіла Гамеляк Н.П? Вона, адвокат, її донька систематично з’являються у судові засідання, а суддя Масендич В.В. під різними приводами  ухиляється від розгляду справи. Чому, для чого? Можливо він у такий спосіб  відпрацьовує отримане? Тим більше, що сама Гамаляк Н.Р. підозрює суддю саме в цьому.  Посадові особи Суду  просто знущаються над хворою людиною, інвалідом 2 групи, не повідомляючи її завчасно про те, що судове засідання не відбудеться з тих, чи інших причин.

В кінці розмови співрозмовниця повідомила нас, що у випадку, якщо  04.07.2017 року не відбудеться чергове судове засідання. Вона оголосить голодування у Франківському районному суді м.Львова, щоб привернути увагу ЗМІ та громадськості до порушень Закону з боку судді Масендича В.В.  Ми , як громадська організація долучимось до цієї акції, проведемо журналістське розслідування і оприлюднимо отриману інформацію.  Чому не реагує на порушення Закону  голова Суду Мартьянова С.М.? Чи особисті проблеми заважають займатись посадовими обов’язками? А що з цього приводу скаже прокуратура області? Довести людину до голодування- це ж злочин. Чи може прокурор області вважає інакше? А чим займається процесуальний прокурор? Може він теж у долі?

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558269

Лічильник