Увійти


Хто ви-судді без повноважень?

суддя ганичЗайшовши до Залізничного районного суду м.Львова звернув увагу на дошку оголошень, на якій фігурують прізвища чотирьох суддів, у яких закінчився термін повноважень і вони не можуть розглядати судові справи- Ганич Іван Маркіянович, Галайко Наталія Миронівна, Пилип’юк Галина Миколаївна, Гедз Богданна Михайлівна. Пройшовши поверхами суду спробував відкрити кабінети згаданих суддів- замкнуто. Звернувся у приймальну голови Суду-кажуть «вони десь в суді, ось тільки перед Вами з приймальної вийшов суддя Ганич І.М. у клітчастій сорочці». Через кілька хвилин дійсно побачив якогось мужчину у клітчастій сорочці, що заходив в кабінет ніби він перебував на морському пляжі (сорочка навипуск, зовсім не подібний до судді) , на дверях якого встановлена табличка «суддя Ганич І.М.».На сторінках Інтернету це прізвище мною зустрічалось без емоцій- якийсь суддя Ганич І.М. був затриманий співробітниками СБУ на гарячому під час отримання хабара в розмірі біля 400 тис.грн. Тож вирішив поцікавитись іншою інформацією, яка є на сайті «судова влада України».

Читаємо рішення Вищої Ради юстиції № 421/0/15-13 від 11ю06.2013 року «Про внесення подання до Верховної ради України про звільнення Ганича І.М. з посади судді Залізничного районного суду м.Львова, у зв’язку з поданням заяви про відставку». Читаючи цей документ на сторінках Інтернету мені здалось, що я копирсаюсь у купі суддівського лайна, яке вилізло від страху за скоєний злочин . Щоб уникнути відповідальності з 2011 року цій особі інші такі ж «з…ці» впродовж кількох років відмазують його від криміналу- то він подав заяву про відставку, то винесено постанову про скерування кримінальної справи на додаткове розслідування, то суд ухвалив виправдовувальний вирок, то суд ухвали обвинувальний вирок, Вища Рада правосуддя Ухвалила внести подання до ВРУ про звільнення судді Ганича І.М. з посади. І так чинять вже шість років. Як можна назвати таке судочинство справедливим?

Чого ж до цього часу не звільнили? Чого до цього часу не посадили на повну катушку? В Китаї, Кореї, інших країнах за корупцію карають смертю. Це на нашу думку- справедливо!!! Львів’яни знають місце проживання згаданого пана? Що згадана нерухомість та інші цінності здобуті тяжкою працею і за зарплату?

А тепер переходимо до ознайомлення з іншим документом Вищої Ради Правосуддя. Ухвала № 1169/0/15-17 від 18 травня 2017 року «Про залишення без розгляду повідомлення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про набрання законної сили обвинувальним вироком стосовно судді Залізничного районного суду м.Львова Ганича І.М.». Прошу звернути увагу на те, що подання про звільнення судді Ганича І.М. скеровано до ВРУ ще за три роки до вказаної Ухвали, а згаданий суддя виявляється не звільнений з посади? Чому? Хто не вніс подання до ВРУ? Чому? На якій підставі? Знову перегляди вироку, скасування, оскарження і так три роки. А суддя Ганич І.М. ходить собі по поверхах суду , щомісяця отримує заробітну плату( близько 200 тис.грн в рік і на все плює. Між іншим заробітну плату він отримує з бюджету, тому його перебування на посаді оплачують платники податків, тобто громадяни України, з яких він здирав хабарі. Цікавим є закінчення мотивувальної частини ухвали: «Положеннями статті 125 Закону № 1402-VIII визначено, що припинення повноважень судді є підставою для припинення трудових відносин судді із відповідним судом, про що голова суду видає наказ».

Так де цей наказ пане Бориславський Ю.Л.? Чому до цього часу суддя Ганич І.М. не звільнений з займаної посади? Може Вам теж дали хабаря? Як це суддя, який вчинив кримінальний злочин, може мати повноваження? Це просто знущання судової системи над громадянами України. Які він повинен ще мати повноваження? Він вчинив злочин! «Вор должен сидеть в тюрьме»- так говорив герой відомого серіалу Жеглов. Він з 2011 року не включив до РЕЄСТРУ жодного судового рішення! Це який голова Суду увільнив Ганича І.М. від обов’язків, щодо включення до ЄДРСР копій судових рішень? За ним «плаче», ще одна стаття Кримінального Кодексу України «Службове недбальство». Кожне приховане від оприлюднення судове рішення має свою ціну. Скільки їх приховано?

І ось вся ця бездіяльність продовжується п’ять-шість років, суддя-хабарник Ганич І.М. отримує і декларує за 2016 рік понад 172 тис грн. заробітної плати , понад 94 тис.грн. пенсії, обслуговує житловий будинок в елітному районі міста Львова площею понад 370 м.кв., має дві земельні ділянки 1000 кв.м. та 690 кв.м., автомобіль «Мерседес», на рахунках у банку подружжя має майже 20 тис. дол.США та 100 000 грн. Можна безбідно жити? Що ще потрібно? Порівняння «дебету» та «кредиту» мають зробити спеціалісти.

Я аж тепер збагнув, чому коли заходжу до приміщенні цього суду завжди відчуваю неприємний запах? Мабуть за суддями- … тягнеться шлейф неприємних на запах справ? А може з вулиці так заносить?

Так чи інакше, але приміщення із вкладенням видається геть гнилим! Судді без повноважень не ходять на роботу і отримують заробітну плату. У якій країні ще є така «лафа» для суддів? Зголосіться хто знає? А люди, як були злиднями , так і лишаються? Потрібно терміново приймати Закон про смертну кару для суддів, прокурорів , поліції та чиновників державних органів влади за корупційні дії. Так чи ні? Інакше порядку не буде.

Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555842

Лічильник