Увійти


Чому суддя Баранівського районного суду Житомирської області бреше Іменем України?

БАРАНІВСЬКИЙ СУД19.06.2017 року до слідчого судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області скеровано скаргу на  бездіяльність слідчого Новоград-Волинського ВП, щодо невнесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення суддею Новогрд-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Савицькою  Л.Й.

У відповідності до вимог ст.75 КПК України  судді Новоград-Волинського Суду Михайловська А.В., Сташків Т.Б. та Заполовська Т.Г. взяли відводи (самовідводи) від розгляду згаданої справи, оскільки (на їх думку) роками працюють з суддею Савицькою Л.Й., є колегами, що може викликати сумніви  у їх неупередженості.

13.07.2017 року апеляційний суд Житомирської області у відповідності до вимог ст.34 КПК України задовільнив подання в.о. голови Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області і скерував кримінальне провадження до розгляду у Баранівський районний суд, який ухвалою від 20.07.2017 року призначив справу до розгляду о 13-00 год. 21.07.2017 року.

Враховуючи неможливість (через відсутність коштів для доїзду до суду) брати безпосередню участь у згаданому судовому засіданні мною до Баранівського районного суду скеровано клопотання про проведення судового засідання у режимі відео конференції в приміщенні Залізничного районного суду м.Львова.

20.07.2017 року суддя Баранівського районного суду Житомирської області Новицький Є.А. постановив ухвалу, якою задоволив  моє клопотання про проведення розгляду справи у режимі відео конференції 21.072017 року о 13-00 год. з Залізничним районним судом м.Львова.

З 12-50 год. до 13-30 год.  я особисто знаходився у приміщенні Залізничного районного суду м.Львова і  секретар судового засідання (судді Кирилюк) весь час намагалась з’єднатись з Баранівським районним судом для організації відео конференції. Оскільки Баранівський районний суд не перебував в мережі Інтернет,  відео конференція не відбулась. Перебуваючи у  залі судового засідання Залізничного суду м.Львова в мене виникло питання - чому суддя Новицький Є.А. призначив розгляд справи на 13-00 год.? Адже у Баранівському районному суді обідня перерва закінчується, а у Залізничному районному суді – починається! Хто так придумав?

Коли я вже вийшов із приміщення Залізничного районного суду до мене почались телефонні дзвінки секретаря судового засідання Макарчук Інни Володимирівни. В розмові вона ставила мені у вину, що я не відповідав на телефонні дзвінки (ніби-то вона не знає вимоги судів виключати мобільні телефони у залах судових засідань), тому не знав про причини  не відбуття судового засідання у режимі відео конференції (я теж став винним, що відключив телефон?).

В цей день до мене вона ще раз телефонувала, щоб спонукати мене до написання повторного клопотання про розгляд справи у режимі відео конференції, звинуватила мене у небажанні розглядати справу в режимі відео конференції, запропонувала написати заяву про розгляд справи у мою відсутність.

25.07.2017 року о 10-25 год. зателефонував суддя Новицький Є.А. , який теж став пропонувати написати  нову заяву про розгляд справи у режимі відео конференції. На моє запитання, хто з працівників Баранівського районного суду не виконав судове рішення від 20.07.2017р., щодо забезпечення проведення відео конференції, суддя Новицький Є.А. відповіді не надав.

О 15-15 год. знову зателефонувала секретар судового засідання Макарчук І.В., яка повідомила, що розгляд справи у режимі відео конференції відбудеться  28..07.2017 року  у приміщенні Залізничного районного суду м.Львова, що з цього приводу на мою електронну пошту скерована відповідна ухвала судді Новицького Є.А. від 25.07.2017 року.

Через короткий проміжок часу дійсно отримав копію ухвали по справі № 285/2249/17 від 25.07.2017 року. Ознайомившись із текстом ухвали я прийшов до висновку, що суддя Новицький Є.А.   у такий спосіб намагається викрутитись із  згаданої ситуації (невідома службова особа Суду вчинила кримінальне правопорушення встановлене ст.382 КК України- невиконання судового рішення). Згаданий суддя вніс до цієї ухвали завідомо неправдиві відомості, читаємо ухвалу:

«21.07.2017 року о 13-00 год. судовий розгляд скарги у режимі відео конференції з Залізничним районним судом м.Львова не відбувся у зв’язку із зайнятістю залу, в якому суддя Баранівського районного суду Васильчук О.В. слухала кримінальне провадження відносно осіб, які знаходились під вартою.

Розгляд справи було відкладено на 13год.45 хв. 25.07.2017 року.

В судове засідання скаржник та слідчий Новоград-Волинського ВП ГУ НП у Житомирській області не зявилися, про час, день та місце розгляду скарги повідомлялись вчасно та належним чином».

Мною спеціально виділено жирним текстом  брехня судді Новицького Є.А., адже він стверджує про те, що я не з’явився у судове засідання. Як можна здорову голову звинувачувати у хворобі? Сам суддя не з’явився, а звинувачує мене! Хто хворий на голову? Він, чи я? Я стверджую, що він!

Чому я повинен був чекати 40 хв. на відео конференцію? Може суддя Новицький Є.А.  в той час займався іншими справами?  Може «бухав» в обідню перерву? З чиєї вини вона не відбулась? Чому суддя Васильчук О.В. так довго слухала справу, що їй не вистачило навіть обідньої перерви? Вона, що перший день на роботі? Чи в інших судах України судді теж працюють в обідню перерву? Вперше бачу такий суд- Баранівський. Та й зрештою, хто встановив, що таке засідання насправді було? Суддя Новицький Є.А.?  Питання- як було відкладено розгляд справи на 25.07.2017року? Чому суддя бреше? Тричі телефонували мені, щоб я написав нове клопотання і не дочекавшись такого клопотання  вирішив вказати у судовому рішенні, що  розгляд справи було відкладено- брехня!!! Чому одразу не повідомили про відкладення справи? Чому він або секретар судового засідання (помічник судді) не зателефонували в той час (з 13-00 год. до 13-30 год.) до Залізничного Суду, щоб повідомити про причину затримки (не проведення відео конференції)? Не хотіли? Не могли? Клепки бракнуло? Ми з секретарем судового засідання Залізничного Суду якраз на цю тему говорили - якби хотіли, то повідомили причини невідбуття відео конференції! Вони, бачте , нібито намагались мене повідомити про затримку судового розгляду справи по мобільному телефону, але я не брав слухавку (телефон був відключений). Мобільні телефони в залі судових засідань відключаються. Так, чи ні? Це ж скільки потрібно набратись наглості, щоб іменем України  доводити до мого відому брехню? Але ця ж брехня вже введена до Єдиного державного реєстру судових рішень. Суддя Новицький Є.А . брехню ввів в ранг суддівської практики? А де ж правила суддівської етики? Може ДСА України, Вища рада Правосуддя, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Генеральна прокуратура України, Президент України, Верховна Рада України чи НАБУ навчили суддю Новицького Є.А. брехати іменем України? Хто ж вчив суддю Новицького Є.А. ухвалювати брехливі судові рішення? Хто відшкодує мені моральні збитки за це? Суддя Новицький Є.А., чи серетар Макарчук І.В.?  Чому суддя стверджує, що я повинен був з’явитись у судове засідання (хіба я не був )? Для чого тоді він ухвалив судове рішення для проведення судового засідання у режимі відео конференції? Чому мені взагалі  відмовлено у доступі до правосуддя?  Суддя вчинив  порушення моїх конституційних прав і свобод людини, які захищаються судом у відповідності до ст.55 Конституції  України.  Тільки питання- яким Судом? Баранівським районним судом Житомирської області? Яким суддею ? Новицьким Є.А.? Суддя порушив ст.8 Конституції України, якою гарантоване звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод. Чому порушив? Може тому, що рахує таких, як я – «бидлом», «непотрібом», що  повинні «чекати суддівської ласки»?

Між іншим в мене напрошується риторичне  запитання до судді Новицького Є.А. Чому він порушив вимоги ч.2 ст. 306 КПК України? Чому справа не розглянута у строк передбачений Законом (72 години з моменту  надходження скарги)? Що, - я винен у цьому? Чи може він?  Його взагалі не було у судовому засідання!  Не з’явився вчасно? Чи може суд спеціально  зробив   так, щоб не було  відео конференції? Про яку оперативність кримінального судочинства згаданий суддя вказує у своїй ухвалі? Це що, знущання над скаржником, що посмів скаржитись на незаконні (кримінальні) дії іншого судді? Інакше не можна розуміти незаконні дії судді Новицького Є.А., який вчиняє їх для того, щоб унеможливити притягнення до відповідальності судді Новоград-Волинського міськрайонного судцу Житомирської області Савицької Л.Й. Чи не корупційними  в даному випадку є дії  судді Новицького Є.А.? Чи може  він пухнастий і чистий, як білий ведмідь? Ні, на мою думку, порушник закону! Хіба не є кримінально караними дії службової особи, щодо внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей? Тому повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення суддею Новицьким Є.А.  скеровано  у Баранівський відділ поліції, що повинен у відповідності до вимог ст.214 КПК України внести відомості до ЄРДР та розпочати досудове розслідування.

               

               

ВГО «Журналісти проти корупції»

ГО «Коло НЕдовіри

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
638
Перегляди статей
653744

Лічильник