Увійти


Суддя Білінська Г.Б.- «королева» Шевченківського районного суду м.Львова

шевченківський суд26.07.2017 року на запрошення єдиного незрячого адвоката на всю Львівщину Стегніцького А.М. був присутнім у судовому засіданні в Шевченківському районному суді м.Львова при розгляді цивільної справи № 466/2996/16. Але все по порядку.

Справа була призначена до розгляду суддею Білінською Г.Б. на 14-00 год. Минуло вже 10 хвилин після вказаної години, а судове засідання не відкривається. Звертаюсь у приймальну голови Суду, помічник судді повідомляє, що в даний час слухається інша справа у кабінеті голови Суду. На дошці оголошень Суду фіксуємо, що на 14-00 год. призначено дві справи до розгляду:

  • № 466/10785/16-к- сторона, Данков Олег Веніамінович
  • № 466/2996/16-ц, Тонкевич Олена Олексіївна, Чабан Наді Мирославівна та Надворний Роман Петрович до ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Чому так було зроблено невідомо? Може тому, що адвокат Стегніцький А.М. незрячий і його можна «намахувати» навіть у цих елементарних питаннях? Але ж це обман, майже шахрайство! З боку кого? З боку голови Суду?

Нарешті запрошують до кабінету голови Суду сторони провадження по справі № 466/2996/16-ц. Адвокат Стегніцький В.М. заходить разом із своєю помічницею Оленою. Я в кабінеті голови Суду починаю монтувати штатив для встановлення відеокамери та фіксування судового процесу. Не встиг ще навіть поставити штатив на підлогу, як голова Суду почала забороняти мені проведення процесу відео фіксації тому, що всі засоби відео фіксації, які встановлені на підлозі, на її думку, є стаціонарними засобами і тільки мобільний телефон є портативним засобом відео фіксації. Мене, чесно кажучи трохи збентежило таке дрімуче невігластво голови Суду. Але коли п.Білінська Г.Б. заявила, що хотіла би знати, хто проводить відео фіксацію судового засідання, я зрозумів, що вона просто заскочена зненацька появою активіста громадської організації і тому у такий спосіб «випускала пару». Всупереч вимог ч.3 ст.11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» суддя Білінська Г.Б. почала виясняти у сторін провадження їх ставлення до відео фіксації і не отримавши заперечень оголосила про дозвіл на відео зйомку. Хочу нагадати вельмишановній пані голові Шевченківського районного суду м.Львова (принагідно і іншим суддям), що закон дозволяє всім присутнім у залі судового засідання без дозволу Суду проводити відео фіксацію розгляду судових справ. Можливо суддя Білінська Г.Б. уявила, що вона «королева» Шевченківського Суду і має необмежену владу- що хочу, те й роблю- зберу збори і відміню згадану вимогу Закону(вона це вміє робити). Мабуть через оцей синдром вседозволеності, безнаказанності суддя Білінська Г.Б. і незаконно вчиняє судочинство у своєму службовому кабінеті, нібито вона приватизувала під себе Суд. Чому ми так стверджуємо? Справа у тому, що є така мудра книжка, яка називається Цивільний процесуальний кодекс України. Мабуть Суддя Білінська Г.Б. давно не читала цієї книжки, або вдає з себе такої, бо інакше б не поводила себе так у своєму кабінеті. Якщо суддя Білінська Г.Б. не знає, ми нагадаємо їй вимоги ч.3 ст.158 ЦПК України- « судове засідання проводиться в спеціально обладнаному для цього приміщенні суду- залі засідань». Але наявні відомості засвідчують, що суддя Білінська Г.Б. навіть не цікавилась, чи є наявні вільні зали судових засідань, проводячи одночасно два судових засідання – одне кримінальне, а друге цивільне). Це тільки у магазині продають «два в одному», а як суддя Білінська Г.Б. поєднує непоєднуване - невідомо. Зрештою, що тут дивного, якщо вона зборами свого Суду відмінила рішення одразу трьох Законів України, щодо внесення судових рішень до РЕЄСТРУ. Сама Білінська Г.Б. , як голова Суду повідомила мене про згадане у відповіді на запит. Мабуть «Королеві» Шевченківського Суду Закони Верховної Ради України не вказівка? Одного не враховує суддя Білінська Г.Б., що скоро можуть бути перевибори голови Суду. Чи не зашкодить їй така репутація?

 королева Шевченківського районного суду 1

Тепер хочу повернутись до самої справи, яка розглядалась у службовому кабінеті голови суду суддею Білінською Г.Б. У Єдиному державному реєстрі судових рішень станом на 29.07.2017 року знаходиться дві електронні копії судових рішень, постановлені суддею цього ж суду Луців-Шумською Н.Л.:

  • Ухвала від 28.03.2016 року про відкриття провадження.
  • Ухвала від 12.07.2016р. про відмову у задоволенні відводу судді Луців –Шумської Н.Л.
королева Шевченківського районного суду 2

Жодного іншого судового рішення у РЕЄСТРІ немає. Яким чином справа попала для розгляду судді Білінській Г.Б. невідомо. Може вона самовільно (по «королівськи») забрала цю справу до розгляду? Якщо вона зборами Суду скасовує Закони ВРУ, то що для неї забрати справу від іншої судді – як два пальці… Тож з огляду на викладене суддя Білінська Г.Б. незаконно проводить судочинство по вказаній справі. Тож незаконними є всі судові засідання і всі рішення, які вона прийняла з часу постановлення ухвали від 12.07.2016р. Це не моя вигадка- так пише ч.3 ст.6 Закону України «Про доступ до судових рішень», який вона на загальних зборах скасувала. Отакої? З викладеного вбачається ще одне порушення судді Білінської Г.Б.- вимог ч.1 ст.157 ЦПК України, щодо розумних строків розгляду справи- не більше двох місяців. Насправді суддя Білінська Г.Б. не тільки незаконно розглядає цю справу, вона ще й навмисне затягує розгляд справи- надає незрячому адвокату нечитабельні документи, призначає судові засідання у справі через місяць після попереднього. Як особа «королівської» посади вона мабуть вважає себе не тільки недоторканою, але й недосяжною- літає десь на небесах. Що їй до інваліда – адвоката або до інших інвалідів, яких захищає адвокат Стегніцький А.М.? А де ж мораль цієї судді? Як можна чути від працівників суду- «ходять, тут сліпі, заважають працювати». Цю фразу особисто чула помічниця адвоката Стегніцького А.М. у приймальній голови Суду. Яке може бути співчуття до людей з такими вадами, якщо самі працівники суду заявляють таке вголос? Совісті у такий людей немає взагалі! Хто ж їх тримає на роботі у Суді? І не думають, що сказане вголос може відбитись на них самих. Чи може чинитись справедливе судочинство у такій атмосфері?

королева Шевченківського районного суду 3

Своїми діями суддя Білінська Г.Б. порушила ст. 12 (рівність перед Законом) ст. 13 (доступ до правосуддя) міжнародної Конвенції про права осіб з інвалідністю від 13.12.2006, р., ратифікованої законом України № 1767 від 16.12.2009 р., а також вимогу ст. 2 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», яка забороняє дискримінацію інвалідів у будь-якій формі.

А де ж дотримання суддею Білінською Г.Б. вимог «Кодексу професійної етики суддів»-«Суддя повинен бути прикладом законослухняності, неухильно дотримуватись присяги і завжди поводитись так, щоб зміцнювати довіру громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду». «Суддя повинен старанно й неупереджено виконувати покладені на нього обов’язки». В мене особисто виникло дуже багато асоціацій несумісності вимог професійної етики та фактичних дій згаданої судді.

Пишучи ці рядки мені спала думка- «королева» може скасувати і публікацію?

Але поки цього не сталось пропонується подивитись відео фіксацію розгляду справи за участі адвоката Стегніцького А.М. , який захищає інтереси таких самих інвалідів по зору, як він.

Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650809

Лічильник