Увійти


Чому мовчить суддя Печерського Суду Остапчук Т.В.?

ПЕЧЕРСЬКИЙ СУД10.07.2017 року на адресу Генеральної прокуратури  України мною скероване повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення суддею Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіним М.Л., що впродовж 2014 року видав 16 судових наказів без стягнення з боржника судового збору.  Вказані дії судді Самсіна М.Л. підпадають під ознаки кримінального правопорушення , встановленого ст.367 КК України і тому у відповідності до вимог ст.214 КПК України підлягають включенню до ЄРДР. Генеральна прокуратура  України приховала цей злочин і не включила відомості вказані у згаданому повідомленні до ЄРДР.

17.07.2017 року на адресу слідчого судді Печерського районного суду м.Києва мною скеровано скаргу на бездіяльність прокурора Генеральної прокуратури, щодо невнесення ним до ЄРДР відомостей про кримінальне правопорушення суддею Самсіним М.Л.  Хочу зауважити, що Генеральна прокуратура України, це найвищий  орган, що захищає Закон(принаймні так себе позиціонує  головний прокурор України Луценко Ю.В.). Насправді це  угрупування  творить чудеса беззаконня , яке від районної ланки установи до вищого керівництва- масово приховують злочини в  Україні.  Саме тому мною на адресу Печерського Суду скеровано скаргу на бездіяльність  ГПУ. Що ж з того вийшло? Невже Печерський Суд м.Києва  самий справедливий суд в Україні- самий центровий(поряд всі  вищі державні органи)? Дулю Вам? Самий розбещений тою самою владою, самий корумпований, ,самий незаконний,  так мені здалося?

Отримавши від мене скаргу Суд через мобільний зв’язок скерував на мою адресу судову повістку, повідомивши місце, дату та час розгляду справи(02.08.2017р). Як законослухняний громадянин, який не може, але хоче бути присутнім при розгляді скарги, у відповідності до чинного законодавства попросив завчасно  організувати розгляд справи у режимі відеоконференції. Через тиждень, не отримавши жодних повідомлень від Печерського Суду,  знову скерував клопотання про розгляд справи у режимі відео конференції. Реакції не було  і немає  жодної.

На другий день після розгляду справи(03.08.2017р.) скерував до Суду заяву-запит стосовно причин  ненадання мені відповідей на мої клопотання стосовно організації відео конференції. Через три дні –повторний запит. Відповіді не має жодної до цього часу.

  • 08.08.2017 року отримав на пошті лист Печерського районного суду м.Києва(відправлений
  • 03.08.2017р.), у якому знаходилась копія ухвали Печерського районного суду м.Києва від
  • 24.07.2017 року , якою суддя Остапчук Т.В. задоволила моє клопотання про участь у розгляді справи в режимі відео конференції  02.08.2017 року.

Це що  відверте знущання, чи приховане? Справа вже розглянута, мене не було при розгляді тому, що ніхто не повідомив, не дивлячись на мої неодноразові клопотання. Чому? Хто не виконав рішення Суду? Хто вчинив кримінальне правопорушення, встановлене ст. 382 КК України? Відповіді на це запитання я не маю до цього часу.

Враховуючи викладене в мене виникає ще кілька запитань. Перше- чому станом на 08.08.2017 року  суддя Остапчук Т.В. не включила до РЕЄСТРУ копію судового рішення від 02.08.2017 року? Чому порушила вимоги Закону? Чому не надає відповіді на запити? Це що вперше таке сталось у згаданої судді? Чи може це така традиція і практика?

Звернувся за допомогою до Інтернету. Вища рада правосуддя 29 травня 2017 року своїм рішенням по справі № 1290/2дп/15-17 відмовила у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Остапчук Т.В. В чому ж полягає  незаконне діяння судді Остапчук Т.В., яке оскаржував до ВРП гр. Мельник М.А.?  Згаданий скаржник  оскаржував незаконні дії слідчого судді Суду Остапчук Т.В., яка залишила без задоволення  його скаргу на бездіяльність прокуратури Київської області, щодо невнесення відомостей  про кримінальне правопорушення до ЄРДР.  Уважно вивчив згадане рішення ВРП  і прийшов до висновку, що воно завідомо неправосудне, всіх членів ВРП- Малашенкова Т.М, Бойко А.М.(земляк наш ), Волковицька Н.О., Нежура В.А. потрібно притягати до кримінальної відповідальності(такі поважні особи, а не знають основ КПК України, чи вдають, що не знають -за певну винагороду?). Якщо не згідні з такою думкою - нехай звернуться за роз’ясненнями до ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ, який у січні 2017 року у всі суди скерував УЗАГАЛЬНЕННЯ, щодо практики розгляду судами скарг на бездіяльність слідчого та прокурора, щодо невнесення відомостей про кримінальні правопорушення до ЄРДР.

Про що свідчить викладене? Саме про те, що такі сигнали на суддю Остапчук Т.В. надходять не вперше. Може тому і не реагує на запити? Якщо не їв часнику-смердіти не будеш, саме такі слова приходять на згадку,  при оцінці дій судді. Чи може це перша і остання скарга такого  гатунку? НІ , вони є і будуть. Чому Суд мене  не повідомив про ухвалення згаданої ухвали, якою була погоджена  відео конференція? Це зроблено умисно? Щоб я не міг приймати участь у розгляді справи? Чому суддя порушила Закон і не оприлюднює ухвалу суду від 02.08.2017 року? Скільки їй заплатили за це?

Сподіваюсь, що після цієї публікації у РЕЄСТРІ з’явиться очікувана ухвала судді Остапчук Т.В. по згаданій справі № 757/41843/17.

Мабуть ця публікація теж  може бути долучена до суддівського досьє судді Остапчук Т.В., як приклад службової недбалості, щоб ВККСУ  або ВРП враховувала ці «перлини» при кваліфікаційному оцінюванні перспективності професійного  росту судді- так само, як і при розгляді дисциплінарної справи № 2222/2дп/15-17, яка відкрита ВРП 24.07.2017 року за скаргами Гічевої Л.О. стосовно судді Печерського районного суду м.Києва Остапчук Т.В. та інших суддів.

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 147 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник