Увійти


Незаконне судове рішення судді Печерського районного суду м.києва Остапчук Т.В., чи ознака злочинної схеми?

ПЕЧЕРСЬКИЙ СУДУ своїй попередній публікації я згадував, як суддя Печерського районного суду м.Києва Остапчук Т.В. незаконно розглянула мою скаргу на бездіяльність прокурора Генеральної прокуратури України, щодо невнесення відомостей, викладених у повідомленні про кримінальне правопорушення  до ЄРДР.

Незаконність полягала у тому, що ухвала на моє клопотання про проведення судового засідання 02.08.2017 року в режимі відео конференції до мене надійшла після проведення такого засідання та розгляду справи по суті- 08.08.2017 року. Станом на 09.08.2017 року у Реєстрі була відсутня копія ухвали суду від 02.08.2017 року по справі № 757/41843/17. На мої численні запити (перший скеровано 03.08.2017 року) про причини неповідомлення мене про дату, час та місце проведення відео конференції відповіді Суд не надає до цього часу(немає чим «крити» порушення Закону, хіба , що «матом»).

Нарешті у РЕЄСТРІ з’явилась копія згаданого судового рішення від 02.08.2017 року. Ми оприлюднимо цю електронну копію, тому що іншої Суд мені ще надіслав. Читаємо «перлину» суддівсько- брехливого мистецтва, яку іменем України  ухвалила суддя одіозного Печерського районного суду м.Києва Остапчук Т.В.  Наведу окремі  уривки тексту ухвали, на яких варто зосередити нашу увагу:

«До слідчого судді надійшла скарга керівника Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції» ОСОБА_1 на бездіяльність Генеральної прокуратури України, щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви 10.07.2017 року про кримінальне правопорушення вчинене суддею та зобов’язання вчинити дії, про час розгляду скарги повідомлений. В судове засідання призначене в режимі відео конференції не з’явився…

…Представник прокуратури м.Києва не з’явився».

«Дослідивши заяву про вчинення кримінального правопорушення, за які передбачена кримінальна відповідальність, слідчий суддя встановив, що вона не містить даних, які б вказували на об’єктивні оцінки підготовки, вчинення, приховування кримінальних правопорушень, свідчили про наявність в діях судді ознак кримінальних правопорушень за вказаними статтями КК України.

Крім того, доводи, викладені у його скарзі та заяві про вчинення злочинів фактично зводяться до його незгоди із діями судді, за які передбачена дисциплінарна відповідальність, подача заяви про вчинення кримінальної відповідальності за своїм змістом є одним із протиправних намагань втручання у здійснення правосуддя й посягання на процесуальну незалежність судді».

 На підставі викладеного суддя Остапчук Т.В. відмовила мені у задоволенні скарги. Перейдемо до аналізу викладеного:

 Перше і основне правопорушення судді- відмова у доступі до правосуддя. Чому мене не повідомили про режим відео конференції у відповідності до вимог Закону завчасно? Чому суд мовчить про це до цього часу і не надає відповіді на поставлені питання? Хто вчинив це правопорушення? Прізвище  службової особи? Чи це законно, коли сторону провадження  не повідомляють належним чином про судове засідання?

Друге порушення- виклик до Суду представника прокуратури м.Києва. У скарзі  жодного слова немає про порушення Закону прокурором м.Києва. Що це за «самодіяльність» судді Остапчук Т.В. викликати до Суду замість представника ГПУ- представника прокуратури м.Києва. З якого це дива представник прокуратури м.Києва повинен був з’явитись до СУДУ по моїй скарзі? Вона, що втратила  спроможність адекватно мислити, орієнтацію в просторі  і часі на той момент?

Третє порушення. Суддя Остапчук Т.В., мабуть, не вивчає нормативні документи, які надсилаються іншими органами судової влади для використання у повсякденній практичній діяльності. Мало того, вона не знає вимог ст.214 КПК України- як вона може чинити судочинство? Хто її призначив на цю посаду?  Ч.3 ст.214 КПК України «забороняє здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається і тягне за собою відповідальність встановлену законом». На якій підставі слідчий суддя Остапчук Т.В. проводить досудове розслідування- «дослідивши заяву, про вчинення кримінального правопорушення …», чи це її службовий обов’язок без внесення заяви до ЄРДР  проводити аналіз змісту заяви про злочин, виявлення ознак підготовки, вчинення, приховування кримінальних правопорушень за наявними статтями КК України, тощо? Чи це її корупційні зобов’язання? Чи це корпоративна солідарність з іншими «колегами по цеху» для недопущення притягнення інших суддів до кримінальної відповідальності? Але ж це вибіркове правосуддя? А де ж рівність всіх перед Законом? Що суддя Остапчук Т.В. має більше прав і свобод, тому, що вона суддя? Чи може вона має іншу шкіру, володіє іншою мовою, має більше квартир, автомашин, нерухомості, більшу зарплату- за це має більше прав і свобод? Це теж ознака  рівноправності?

Читаємо одне з судових рішень Печерського районного суду м.Києва, у якому зазначено:

«Відповідно до правової позиції, викладеної у п.1.1 Узагальнень «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування», затверджених на засіданні Зборів суддів ВССУ 23.12.2016 року, визначений ч.1 ст.214 КПК України обов’язок слідчого або прокурора не вимагає оцінки цими суб’єктами такої заяви (повідомлення) на предмет наявності ознак злочину для того, щоб вчинити процесуальну дію, яка полягає у внесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР. Такі вимоги не передбачають здійснення оцінки обгрунтованості заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, а передбачають лише обов’язок уповноважених органів здійснити фіксацію наданих особою відомостей про кримінальне правопорушення, які вона гадає усвідомлено для реалізації відповідними органами завдань кримінального провадження».

Чому суддя Остапчук Т.В. не постановила ухвалу у відповідності до цих УЗАГАЛЬНЕНЬ? Вона , що розумніша за Збори суддів ВССУ? Чи має боже благословення на вчинення від імені України злочинних діянь?

Четверте порушення- звинувачення мене у протиправному намаганні втручання у здійснення правосуддя і посягання на процесуальну незалежність судді шляхом подання заяви про кримінальне правопорушення суддею. Ми це вже проходили! Це вже  змахує на повернення  Сталінського режиму? Дійсно кажуть у народі , найголосніше кричить «Тримай злодія» сам злодій. Суддя Остапчук Т.В., постановивши вказану ухвалу фактично вчинила кримінальне правопорушення встановлене ст.375 КК України (постановлення завідомо неправосудного судового рішення), намагаючись звинуватити мене у незаконному впливі на  судочинство та процесуальну незалежність суддів. Мабуть, з таким підходом до визначення понять незаконного впливу на суддів згадана суддя могла б добре вписатись у т.з. «трійки» 30-40-х років минулого століття, які саме таким чином фабрикували розстрільні  справи. Можливо суддя Остапчук Т.В. прирівнює себе і інших суддів до  касти вибраних, недоторканих, непідсудних, так само,  як Сталіна Й. возвеличувало його оточення .  Чим це закінчилось, ми пам’ятаємо!?

Далі  буде.

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
686
Перегляди статей
746299

Лічильник