Увійти


Знову Печерський суд м.Києва – чим «засвітились» голова суду Козлов Р.Ю. та суддя Остапчук Т.В.?

Печерський суд м КиєваОстання публікація від 13.08.2015 року на сайтах «Журналісти проти корупції» та «Коло НЕдовіри» про  незаконні дії судді Печерського районного суду м.Києва Остапчук Т.В.  викликала  великий інтерес читачів Інтернету та Фейсбуку до порушень Закону,  які вчинила згадана суддя при розгляді моєї скарги. Керівництво  ВГО «Журналісти проти корупції» звернулось до прес-центру Суду та судді Остапчук Т.В. з проханням надати коментар та відповіді на поставлені у публікації питання та звинувачення мене  у протиправних намаганнях втручання у здійснення правосуддя й посягання на процесуальну незалежність судді, шляхом подачі заяви про вчинення кримінального правопорушення суддею.

Про резонансність публікації свідчить не тільки кількість читачів, які її прочитали, алей те, що 15.08.2017 року на мою електронну адресу Суд за підписом голови Козлова Р.Ю. нарешті скерував відповідь на мої інформаційні запити за № 2688/17 від 07 серпня 2017 року (мабуть можна поєднати одне з іншим).

Забігаючи наперед, хочу поінформувати читачів про те, що фальшування документів у цьому суді- це практика і діагноз (потрібно лікувати і суддів і голову Суду від цього «захворювання»).

На саме головне запитання, про причини несвоєчасного повідомлення мене про дату, час та місце проведення судового засідання у режимі відео конференції, відповіді я не отримав до цього часу. Суд ухиляється від надання відповіді на це питання, адже, хтось із службових осіб Суду вчинив кримінальне правопорушення- не виконав ухвалу судді Остапчук Т.В. про направлення на мою адресу копії згаданої ухвали, внаслідок чого я був позбавлений доступу до правосуддя (порушення Конституції України).  Може в цьому винна сама суддя Остапчук Т.В., або секретар судового засідання, або помічник судді? Може  це так задумано? Відповідь Суд не хоче надавати. Чому?

Повернемось до відповіді Суду на мої запити, які 03.08.2017 року, 07.08.2017 року, 09.08.2017 року, 10.08.2017 року, 13.08.2017 року скеровані на електронну адресу Суду. Читаю відповідь Суду № 2688/17 від 07.08.2017 р. :

«Печерський районний суд м.Києва на Ваші запити, що надійшли на електронну адресу суду 03.08.2017, 07.08.2017, 08.08.2017 та адресовані голові суду, повідомляє наступне».

Нагадаю, що відповідь на запити  на  мою електронну адресу надійшла  об 11-26 год. 15.08.2017 року.

Перше запитання до голови Суду - Де поділись мої запити від 10.08.2017 року та від 13.08.2017 року? Чому 15.08.2017 року не надана відповідь на вказані запити? Забули?

Друге запитання до голови Суду - У який спосіб  Він 07.08.2017 року  підписав  відповідь на мої запити, в тому числі, який мною  скерований на адресу Суду тільки 08.08.2017 року (фактично 09.08.2017 року)?

Як голова Суду  міг надати відповідь на запит, якого я ще не підготував і не скерував до СУДУ?

Це що за суддівське «шахрайство - махлювання»? Хто Вам  «Ваша  честь» дозволив   творити такі  «чудеса» з документами? (Вибачте, але на, мою думку,  Ви честі не маєте). Чи може, Ви не читаєте документи, які надають Вам на підпис Ваші підлеглі, зокрема начальник відділу Мисік М.А (виконавець )? А може всепрощення Ваших «гріхів»  ВККСУ спонукало Вас до думки, що Ви всесильний, недоторканний і Вам все можна, навіть порушувати Закони?

Знову повернемось до тексту відповіді на запити:

«Поряд з тим, зазначаємо, що інформація у конкретних судових справах надається на підставах та у строки, визначені процесуальним законодавством України та Законом України «Про звернення громадян».  

Дивуюсь дрімучій юридичній безграмотності  голови Суду Козлова Р.Ю., хто його поставив керувати таким «центрально-корумпованим» судом столиці нашої держави? Як голова Суду може стверджувати про надання інформації  по конкретних судових справах на підставі процесуального законодавства України та тільки одного  Закону України «Про звернення громадян»?  Чому голова Суду забув про ряд інших Законів, які якраз і зобов’язують судову гілку влади (суди) надавати відповіді на запити по конкретних судових справах.  Звертаюсь до  голови Суду з проханням занотувати собі у записник, щоб не забути  назви цих основних Законів: Закони України «Про судоустрій і статус суддів», «Про доступ до судових рішень», «Про доступ до публічної інформації», «Про право на забезпечення справедливого суду», «Про електронний  цифровий підпис», «Про захист персональних даних», «Про судовий збір» , тощо.

Оскільки у відповіді  на запити голова Суду  Козлов Р.Ю. згадав про процесуальне законодавство хочемо нагадати йому про  системні порушення суду (з боку судді Остапчук Т.В.) вимог ч.2 ст.306 КПК України в частині невиконання  розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування  впродовж  72 годин з моменту надходження відповідної скарги до СУДУ.

Викладене підтверджується тим, що 24.07.2017 року на адресу Печерського районного суду м.Києва скеровано мою другу скаргу на бездіяльність прокурора Генеральної прокуратури України, щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л. до ЄРДР. 28.07.2017 року  на мій мобільний телефон надійшла СУДОВА ПОВІСТКА, у якій зазначено, що розгляд вказаної скарги по справі №757/43477/17 відбудеться у судовому засіданні 22.09.2017 року.  

Як Вам шановні читачі подобається така службова недбалість судді Остапчук Т.В.? Хто їй дозволив порушувати вимоги процесуального законодавства? Може суддя Самсін М.Л. попросив її це зробити? (Звичайно, не задурно?). Може голова суду  Козлов Р.Ю.? (Голова суду Самсін М.Л. попросив поро це Козлова Р.Ю?). Може народні депутати? Може Президент України? Хто дозволив цьому судді порушувати вимоги Закону України «Про доступ до судових рішень» (чому до цього часу до РЕЄСТРУ не включена копія ухали про відкриття провадження )?

Про системність порушень процесуального законодавства збоку судді Остапчук Т.В. свідчать наступні відомості:

До  Єдиного державного реєстру судових рішень  суддя Остапчук Т.В. включила 15 ухвал за наслідком розгляду скарг на бездіяльність слідчого чи прокурора, щодо невнесення відомостей викладених у заявах про злочини до ЄРДР справи №757/6263, 6208, 6232, 6267, 6215, 6195, 6229, 6200, 6279, 6235, 6260, 6247, 6266, 6218, 6278/17-к, які ухвалені 07.02.2017 року.

Через веб-портал «Судова влада України» у списках  авто призначених справ, що надійшли  вперше значиться, що всі вказані справи зареєстровані у Суді 02.02.2017 року. Напрошується запитання, чому слідчий суддя Остапчук Т.В. по всіх вказаних справах вчинила порушення вимог ч.2 ст.306 КПК України і не розглянула скарги впродовж  законодавчо встановленого строку (не пізніше 72 годин)? Що закортіло познущатись над Законом? Чи гадки не мала, що може хтось поцікавитись, як суддя Остапчук Т.В. чинить судочинство?  Ну і, яка за такі систематичні порушення, має бути дисциплінарна відповідальність? Я не робив аналізу  тексту  судових рішень  на відповідність викладеної інформації фактичним даним. А такі підстави є! За кожне вказане порушення по одній справі може бути дисциплінарна відповідальність (так ніби-то стверджує суддя Остапчук Т.В.). Я погоджуюсь з нею, за одне порушення може бути дисциплінарна відповідальність - догана. Але коли це система, з дня в день, з місяця в місяць, з року в рік-це що таке? Це свідоме нехтування вимогами Законів?  Це свідоме неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них(ст.367 КК України).  Ми, що  повинні закрити очі на це?  Ми, що не можемо(не маємо права) про це написати заяву до прокуратури, тому що така заява буде розцінена, як втручання у правосуддя чи посягання на процесуальну незалежність судді?  Мабуть так хотілося би  всім суддям України? «Щоб  в них все було, і їм за нічого не було!». Мабуть у судді Остапчук Т.В.  відсутні дружні стосунки з процесуальним законодавством  і, як підказує життєвий досвід одні порушення Закону тягнуть за собою інші- як  правило корупційного характеру. Подивимось!

А як на ці правопорушення дивляться органи прокуратури? Адже багато прокурорів читає наші публікації і замовчують ці факти. Солідарні з суддями? Самі такі? Чи заважає керівництво?

Викладена інформація спонукає до більш детального вивчення інших кримінальних правопорушень судді Остапчук Т.В. та скерування документів  до правоохоронних органів для внесення відомостей до ЄРДР  та проведення досудового розслідування.

А як на це дивляться прості громадяни України? Невже нікого не чіпає за живе? Завтра воно може торкнутись і теперішнього працівника поліції, прокуратури, тощо!

Користуючись нагодою звертаюсь до всіх читачів з проханням  повідомити  можливо відомі інші факти протиправної діяльності суддів Печерського районного суду м.Києва. Конфіденційність гарантуємо. 

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник