Увійти


Кому буде «дякувати» Карпин Марта?

Кому буде дякувати Карпин Марта 1Впродовж серпня 2017 року ми оприлюднили ряд публікацій про події пов’язані із зверненням жительки м.Дрогобич Карпин М. до правоохоронних органів Дрогобиччини за захистом саоїх прав та законних інтересів.
Нагадаю, що заява-повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення датоване 14.09.2016 року. І що з того часу змінилось? Треба, мабуть, зауважити, що наші публікації читають! Принаймні після кількох останніх слідчі зарухались і вже допитали Карпин М. (це великий «прогрес» у досудовому розслідуванні)!
 
Виявляється, що ніхто і не губив заяву-повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення( для чого тоді слідчий посилався на відсутність у справі цього документа?). Виявляється, що електронна копія згаданої заяви потрібна була слідчому для того, щоб полегшити собі роботу- вставити у протокол допиту цілі «кавалки» тексту із заяви Карпин М. Ось таким чином діють слідчі для полегшення собі роботи!
Кому буде дякувати Карпин Марта 2
 
Мало того, що подай заяву про вчинення злочину, так ще й подай електронну копію цього звернення, щоб полегшити роботу слідчому? А як проходить сам процес розслідування? А ніяк! Цілий рік купа полковників, підполковників та інших чиновників-офіцерів меншого рангу, прокурорів списали стільки паперу, щоб пояснити Карпин М., що вони за цей час зробили. Фактично нічого! Тільки щоки «надували» для створення видимості роботи! Хто ж ці «герої»? Може назвати їх прізвища?
Кому буде дякувати Карпин Марта 3
 
В першу чергу це суддя Коваль Р.Г.- «іменинник, взірець всіх чеснот і справедливостей, борець за тверезий спосіб життя» Дрогобицького Суду! Це він постановив судове рішення в цивільній справі для виселення Карпин М.М. з садового будинку, яке, оскаржене і ,на мою думку, буде скасовано. Це він заборонив нам-журналістам поводити відео фіксацію згаданого судового засідання, за що проти нього було відкрито кримінальне провадження. Де це провадження? Хто його закрив? Ця цивільна справа має пряме відношення до кримінального правопорушення, про яке вказано у заяві Карпин М.М. Тому наступні «герої» опосередковано мають відношення до згаданої справи своєю бездіяльністю. Це заступник прокурора Бунь А.Я., який першим розпочав «розслідування» цього шахрайського кубла (ніяк не може заставити слідчих завершити розслідування), заступник начальника Дрогобицького ВП Фільварська-Драган Т.І. ( не дуже поспішала надавати відповіді на звернення), заступник начальника Дрогобицького ВП Журавчак А.Б. (вніс заяву про злочин до невідомого кримінального провадження), начальник Дрогобицького ВП Карапата М.Г., начальник слідчого відділу ГУ НП у Львівській області Самарчук М.В. (написав стільки «локшини», що можна цілий рік не їсти), слідчі Дрогобицького ВР Шуфлат Ю.З., Жук А. Р., Легкий В.А. (то реєстрували заяву в одному кримінальному провадження, то реєстрували заяву у іншому кримінальному провадженні, то заява зникла із справи і не міг допитувати Карпин М.).
Кому буде дякувати Карпин Марта 4
 
Може це і не повний перелік тих службових осіб, які розплутують цей злочин? Але впевнений, що за все, що ці особи зробили для розкриття згаданого злочину Карпин М. мала би «дякувати» цим посадовцям. Подяка, мабуть, має виглядати у молитві і постановці свічок в церкві «за здравіє» цих осіб та їх близьких? За що? За те, що рік добивається справедливості? За те, що вони своєю бездіяльністю зіпсували їй нерви та забрали здоров’я? За те, що вони нарешті «розібрались» у шахрайських хитросплетіннях і притягнули винних до відповідальності ? За те, що завдяки їх професійності і оперативності Карпин М. не будуть виселяти з дітьми з садового будинку в садівничому кооперативі «Здоров’я» в м.Дрогобичі 12.09.2017 року?
Кому буде дякувати Карпин Марта 5
 
Все на цьому світі фіксується всевишнім, ми в цьому впевнені абсолютно. Тому, кожному з нас віддасться рано чи пізно за наші діла. Можна було би побажати згаданим посадовим особам, їх близьким та родичам того, що внаслідок їх дій отримала Карпин М. (втрати житла, здоров»я, ще чогось…). Можна було би піти до ворожок, чаклунів- наводити порчу, просити нещастя для винуватців і т.п. Але ж такі дії повернуться проти того, хто це зробить і віддасться йому тим самим. Тому нехай їх вчинки лишаються на їх совісті.
 
Але очевидним є і те, що така бездіяльність породжує вседозволеність. Як би справа була в одній Карпин М.М.? Таких випадків тисячі! До чого доводять людей? Невже забули трирічної давності події? Спеціально викладаємо кілька фото після «ночі гніву» у Львові. Пригадайте шановні читачі, чим може закінчуватись така «боротьба» правоохоронних органів із людьми? Чи ми вже все забули?
Кому буде дякувати Карпин Марта 6
 
Принагідно запрошуємо всіх, хто небайдужий до викладеної інформації у цій публікації прийти 12.09.2017 року о 10-00 год. на вул.Кармелюка, 7 в м.Дрогобичі для підтримки Карпин М.М., яку виконавча служба Дрогобицького району (ст.державний виконавець Фурдига В.О.) за участі стягувача Язловського Олександра Олександровича, м.Трускавеуць, вул.Данилишиних 5, кВ.50 та працівників Дрогобицького ВП (тих, що не розкривають злочини- можливо з певним умислом) буде виселяти з садового будинку, що знаходиться під № 2 в садівничому товаристві «Здоров’я в м.Дрогобичі.
 
Львівське відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник