Увійти


Який засіб ефективніший- скарга до Вищої ради Правосуддя, чи «в пику»?

Помогаєв Андрій ВікторовичЧитаємо на сайті Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирсьької області автобіографічні дані на суддю Помогаєва А.В.Помогаєв Андрій Вікторович

Суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області
 
Народився 24 травня 1981 року.
 
Освіта:
 • Вища юридична. У 2004 році закінчив Донецький національний університет за спеціальністю «Правознавство».
 
Трудова діяльність:
 • В 2001-2002 роках юрисконсульт КП «Міськліфт» м. Макіївка Донецької області.
 • В 2002-2003 роках – юрисконсульт КП «Хімік» м. Макіївка Донецької області.
 • З 2003 по 2005 роки працював у відділі Державної виконавчої служби Центрально-міського районного управління юстиції м. Макіївка Донецької області.
 • З 2005 по 2007 роки – працював у Державній виконавчій службі Донецької області.
 • З квітня по липень 2007 року – державний виконавець Центрально-Міського відділу державної виконавчої служби Макіївського міського управління юстиції Донецької області.
 • З 2007 по 2010 – працював у Макіївській міській раді Донецької області.
 • З 2010 по червень 2013 – працював у Державній контрольно-ревізійній службі України КРУ в Донецькій області (перетворено у Держфінінспекцію).
 • Указом Президента України від 23.05.2013 року № 302/2013 року призначений суддею Гірницького районного суду м.Макіївки Донецької області.
 • Указом Президента України від 14.02.2015 року № 81/2015 року переведений суддею Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області.
 
 
Бачите шановні читачі, який молодий по віку згаданий суддя і, наскільки просякнутий брехнею цей молодик? Має 36 років, а обдурює іменем України набагато старших за себе по віку громадян. Ні стида, ні совісті? Ганьба таким суддям! Закликаю всіх хто прочитає цю статтю, використати її для відводу цього судді від розгляду справ, якщо такі випадки стануться. Та й взагалі, можна влаштувати йому обструкцію- відмовлятись від його послуг, як судді. Підстава проста- брехня під час судочинства. Це якраз яскравий приклад суддівської вакханалії. Виробляють все , що хочуть. Збреше і навіть не оком не моргне- вже виробився імунітет до правдивої інформації? Сприймається тільки брехня? Чи може він навчився згаданих «премудростей» від колишнього президента України Януковича В.Ф., що призначив його суддею Гірницького районного суду м.Макіївки? А може від міської ради Макіївки, чи КРУ в Донецькій області? Це для чого він приїхав у Новоград-Волинський? Щоб брехню розводити? Щоб захищати правопорушників?

А тепер пропоную розмову по суті! У зв’язку з тим, що суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Михайловська А.В. явно зайняла упереджувальну позицію по моїй справі, щодо бездіяльності слідчого Новоград-Волинського ВП (розгляд справи почала за незаконної участі у відкритому судовому засіданні прокурора Новоград-Волинської місцевої прокуратури Шевчука О.А.). Згаданий прокурор жодного відношення до моєї скарги, як сторона провадження не мав, ухвалою про відкриття провадження (незаконна Ухвала - такі ухвали по цих скаргах не постановляються, суддя Михайловська А.В. мала би це знати?) його участь у розгляді скарги не передбачена. Тим не менше суддя Михайловська А.В. допустила прокурора до участі у розгляді скарги 31.08.2017 року, не забезпечивши участі у справі сторони провадження, «іменинника»- слідчого відділу поліції.

Зрозумівши, що Суд почав «гру в одні ворота» на стороні слідчого ВП, незаконно підключивши до «наступу» прокурора мною був зроблений відвід судді Михайловській А.В. Заява про відвід судді Михайловської А.В. була розподілена судді Помогаєву А.В., який почав «боротися» проти мене з того, що відмовив у розгляді скарги на тій підставі, що моя заява про відвід Михайловської А.В. скерована до суду на електронну пошту без мокрого підпису, у зв’язку з чим не можна ідентифікувати мене, як заявника. Тим не менше, своєю ухвалою суддя Помогаєв А.В. ідентифікував мене без мокрого підпису, скерувавши електронну копію моєї заяви на мою поштову адресу? Як можна повернути на адресу не ідентифікованої особи електронну копію заяви про відвід, яка суддею визнана не ідентифікованою? Фактично це і є ідентифікація! Тоді чому була відмова? Адже справа розглядалась суддею Михайловською А.В. в режимі відео конференції! Що потрібно було затягнути розгляд справи?

Підемо далі! Для того, щоб у Суду не виникало жодних сумнівів, щодо мене як заявника, мною на адресу Суду згадана заява направлена поштовим відправленням. В судовому засіданні 11.09.2017 р. суддя Михайловська А.В. намагалась продовжити розгляд справи, але я наполягав на першочерговому розгляді моєї заяви про її відвід, то ж в суді було відомо, що не інопланетянин, а саме я скерував заяву про відвід судді Михайловської А.В.(про це я заявив під час судового засідання у режимі відеоконференції судді Михайловській А.В.).

В цей же день (11.09.2017р.) о 15-03 год. електронною поштою суддя Помогаєв А.В. повідомив мене про розгляд моєї заяви про відвід судді Михайловської А.В. 15.09.2017 року о 13-00 год.

11.09.2017 року о 19-43 год. мною на електронну адресу Суду скеровано клопотання про розгляд моєї заяви про відвід судді Михайловської А.В. у режимі відео конференції. Ну і що ж далі відбулось? Чи суддя Помогаєв А.В. постановив і направив на мою адресу відповідну ухвалу про розгляд заяви у режимі відео конференції? Я чекав до останнього, до кінця дня 14.09.2017 року. Мені показали велику дулю! Суд відмовив мені у доступі до правосуддя, до розгляду моєї заяви у режимі відеоконференції, не повідомивши мене про те, чи розглянуте моє клопотання, чи задоволені мої вимоги, щодо організації відео конференції. Чому? Тому, що на стороні Слідчого відділу поліції, що вчинив порушення Закону і не вніс відомості про злочин до ЄРДР? Тому, що вигороджує працівників прокуратури, які дали вказівку слідчому відділу поліції не включати відомості, викладені у повідомленні про злочин до ЄРДР?

15.09.2017 року згаданий молодик- суддя Помогаєв А.В. електронною поштою скерував на мою електронну адресу Ухвалу суду по справі № 285/3151/17, у тексті якої вказано наступне:

«Жуков О.С. у судове засідання до Новоград-Волинського міськрайонного суду не прибув. Судове засідання було призначене у режимі відеоконференції з Залізничним районним судом м.Львова, про що Жуков О.С. також був повідомлений належним чином, але до зазначеного суду не з’явився. Будь-яких заяв про причини своєї неявки не подав».

Ось таку брехню іменем України постановив суддя Помогаєв А.В.! Хто ж навчив цього с-а і з-я так нагло брехати? Може голова суду Сусловець М.Г. його навчив цьому? Чи судді Михайловська А.В. та Савицька Л.Й.? Це він бреше у 36 років, а що буде витворяти у 50 або 60 років? Де ж ті документи, які свідчать про належне повідомлення мене? Хто ж йому їх показував, чи він може не зрячий? Може не вміє адекватно оцінювати навколишні обставини? Він що хворий? Що ж долучено до справи? Фільшивка?

Ось так, шановні читачі знущаються на нами судді! Мабуть нікого я не здивував? Я з таким явищем стикаюсь вже не вперше! Візьми, дай «тишком» в пику за брехню, щоб пам’ятав на майбутнє - така майнула думка! Може такий виховний підхід заставить його задуматись над своїми діями? Як Ви дивитесь на такий сценарій?
 
Поки будемо писати до Вищої Ради Правосуддя, поки Рада призначить скаргу до розгляду, поки ця справа буде очікувати своєї черги (пів-року, рік- два), знайдуться сердобольні члени ВРП, які знівелюють його вчинок до простого, невинного проступку і «подарують» йому це (не безкоштовно звичайно).Ну влетить він в копійку? І що з того? Він після цього вже з натхненням буде брехати, знаючи, що ВРП захистить його. Так, що ефективніше- писати до ВРП чи – «в пику»? Цікаво , що скажуть читачі? До якої думки пристануть? Хочу застерегти «гарячі голови» від можливого наклеювання ярликів- ми не закликаємо до розправи над суддями, ми хочемо знати думки громадян з приводу брехливих дій суддів? Як навчити суддів не брехати? Які заходи вживати до «брехунів» зважаючи на бездіяльність ВРП, поліції, СБУ, прокуратури , НАБУ? Що робити простим людям у таких ситуаціях? Мовчати? Запити холодною водою? Чи вживати радикальних заходів до знахабнілих суддів? Яких?
 
Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650796

Лічильник