Увійти


Хто ви суддя Кріль М.Д.- любитель адреналіну?

 Кріль Микола ДмитровичНарешті відбулось! Нарешті запросили! Нарешті буде розгляд справи! З такими думками 25.09.2017 року після двохмісячного очікування поїхав до Червоноградського міського суду Львівської області на розгляд моє скарги , щодо бездіяльності слідчого Кам’янка-Бузького ВП, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення вчинене суддею Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. Нагадаю читачам, що мова ведеться про вчинення згаданою суддею кримінальних правопорушень(злочинів), передбачених ст.366,367, 375 КК України(службове підроблення, службова недбалість та постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови). Логічним було б добавити ще ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), але це вже проблеми слідчого, що мав би проводити досудове розслідування.
 
Щоб бути ще більш конкретним , мова ведеться про те, як суддя Бакай І.А. з порушенням процесуальних норм та нормативних документів без реєстрації справи в суді 27.06.2017 року постановила ухвалу про відкриття провадження у справі № 446/1093/17 і призначила її до розгляду у судовому засідання 29.06.2017 року. Станом на 28.06.2017 року справа в суді не була зареєстрована. 29.06.2017 року громадські активісти були присутні у судовому засіданні, на якому розглядалась позовна заява голови Желдецької сільської ради Чорній О.Я. до Желдецької сільської ради. Ми в залі судового засідання заявили судді Бакай І.А. про незаконні дії з її боку, але вона як «кінь, що закусив вудила» нікого не слухала і не звертала увагу, продовжуючи здійснювати судочинство з порушенням вимог Законів.
 
Це вона так впевнено себе почуває у судовому засіданні суду. А як тільки до Вищої ради правосуддя надійшла скарга, суддя Бакай І.А. взяла під пахву свою матір, щоб вона захистила її у засіданні ВРП. І остання ходила по всіх суддях- членах ВРП і просила за свою дочку. Ефект вражаючий- допомогло, їй тільки пальцем помахали, мати відмовила членів ВРП притягати доньку до відповідальності. Але матір не чинить судочинство? Наступного разу не поможе.

Слідчий Кам’янка-Бузької поліції відмовився реєструвати повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення судді Бакай І.А. у ЄРДР. Мало того, як тільки моє повідомлення опинилось у Кам’янка-Бузького ВП один із керівників побіг до суду, щоб ознайомити керівництво Суду із цим документом (Суд колись врахує таку послугу згаданому пану і віддасть йому належне по повній програмі?).
Враховуючи бездіяльність слідчого поліції (слідчі ніяк не можуть второпати, що вони несуть персональну відповідальність за внесення відомостей до ЄРДР) до Суду подана скарга на його бездіяльність.
 
Місяць справа валандалась у Кам’янка-Бузькому суді- голова суду Самсін М.Л. та інші судді не знали що робити - з порушенням процесуальних норм всі взяли самовідводи (чи вони всі купили дипломи про закінчення юридичного факультету Львівського держуніверситету- не знають вимог Закону, чи вони так вміло маскують свої юридичні супер-знання недолугими діями? Про ці дії ми нагадаємо пізніше- кримінал плаче за ними. А на разі розглянемо, як чиниться розгляд справи у Червоноградському міському суді суддею Крілем Миколою Дмитровичем.
 
25.09.2017 року судове засідання по розгляду вказаної справи розпочалось із претензій згаданого судді до мене з приводу проведення відео зйомки. Чому я без дозволу Суду здійснюю відео фіксацію засідання? Я змушений був пояснити судді про наявність ст.11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», який дозволяє будь-якій особі проводити відеофіксацію судового засідання портативними засобами. Суддя Кріль М.Д. нібито мене не розумів або вдавав із себе дурника, спонукаючи наступними запитаннями, щоб я звернувся до Суду із клопотанням про проведення фіксації судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу. На мої зауваження, що така фіксація встановлена вимогами закону він не реагував і заявив, що вона буде проводитись тільки за моїм клопотанням.
 
Як Вам шановні читачі подобаються такі «зальоти» судді Кріля М.Д.? Вперше стикнувся із тим, щоб суддя примушував сторону провадження заявляти клопотання про аудіо фіксацію судового засідання? А для чого тоді вимога ч.5 ст.25 КПК України? Що це за самодурство? Що це за «каруселі» влаштовані суддею Крілем М.Д., старшим, лисим паном, що має купу літ і займається такими дурницями під час судового процесу?

Наступні його дії - це верх мистецтва затягування розгляду справи. Як можна затягнути розгляд справи, коли не знаєш, що з нею робити? Просто потрібно придумати привід для цього. Суддя Кріль М.Д . придумав кілька таких «прийомів».
 
Перший «прийом»: отримавши справу 19.09.2017 року він в цей же день незаконно постановив ухвалу про відкриття провадження, якою призначив справу до розгляду на 25.09.2017 року. Нагадаю цьому лисому панові, що згідно ч.2 ст. 306 КПК України скарги на бездіяльність, рішення чи дії слідчого або прокурора розглядаються не пізніше 72 годин з моменту надходження відповідної скарги. Чому він порушив ці вимоги? Як можна за такий короткий проміжок часу викликати сторони провадження до Суду? Надсиланням по пошті ухвал про відкриття провадження чи телефонограмою (електронною поштою)? Мабуть кожен розуміє, що найшвидше- телефонограмою! До речі мене про засідання було повідомлено секретарем судового засідання саме телефоном і продубльовано надсиланням ухвали про відкриття провадження по пошті. У справі відсутня телефонограма на мою адресу, як немає її на адресу слідчого Кам’янка-Бузького ВП. Чому?
 
Другий «прийом», яким скористався суддя Кріль М.Д. для затягування розгляду справи- направити поштою рекомендованим відправленням з повідомленням на адресу сторін провадження письмові повідомлення про дату розгляду справи і очікувати повернення згаданих рекомендованих поштових повідомлень. Чому у судове засідання не з’явилась друга сторона провадження- слідчий Кам’янка-Бузького ВП ? Невідомо. Чому у судовому засіданні секретар судового засідання не заявила про повідомлення сторін телефоном? Чи може так заплановано судом чи суддею Крілем М.Д?
 
ч.3 ст.306 КПК України дозволяє слідчому судді проводити судове засідання за відсутності слідчого або прокурора за обов’язкової участі скаржника. Чому суддя не скористався цією вимогою Закону? Що має особисту зацікавленість? Таке враження, що суддя спеціально влаштував цей «цирк» з повідомленням сторін- мене повідомили, а слідчого поліції –не повідомили? Для чого? Щоб затягнути розгляд справи! Для чого у справі знаходиться повідомлення про розгляд справи , скероване до Радехівської місцевої прокуратури? Яким чином вона прив’язана до справи? Це особиста ініціатива Судді? Для чого?
 
На думку суду, у судовому засіданні має бути слідчий. Ми не можемо і не має права оскаржувати такі дії судді, це його право. Але спосіб виконання таких дій судді заслуговує на оскарження, він явно засвідчує упереджене ставлення судді до розгляду цієї справи - адже мова ведеться про колегу суддю Бакай І.А. Мабуть, суддя Кріль М.Д. при розгляді справи керується не Законом, а емоціями- як можна суддю притягати до кримінальної відповідальності? Це не по-людські, особливо з боку іншого судді? Як потім дивитись в очі колезі? Потрібно зробити все, щоб вона не була притягнута до відповідальності- затягнути розгляд справи, а потім винести неправосудне судове рішення? Саме так планує вчинити суддя Кріль М.Д.? Про це свідчать його дії? Саме так він вчинив у лютому цього року, заявивши самовідвід по справі на бувшого голову Суду Мелешка Степана, який був затриманий працівниками патрульної служби поліції за кермом автотранспортного засобу у нетверезому стані.
 
Мабуть суддя Кріль М.Д. давно не відчував адреналіну і йому хочеться гострих емоцій? Ми можемо створити такі емоції- скерувати подання про вчинення ним кримінального правопорушення і направити скаргу до ВРП на його незаконні дії. Викладених вище дій судді Кріля М.Д. явно достатньо для того щоб скерувати відповідні звернення до слідчого відділу поліції та Вищої ради правосуддя, яка у лютому 2017 року ухвалила рішення про відмову у звільненні Кріля М.Д. з посади судді у відставку.
 
Хочу звернутись до всіх громадян, які мають судові проблеми у Червоноградському суді. Будь-хто має повне право нагадати судді Крілю М.Д. у судовому засіданні, вказані у цій публікації його незаконні дії - незаконне постановлення ухвали про відкриття провадження у справі, незаконне затягування розгляду справи, намагання заборонити проведення відео фіксації судового процесу, спонукання сторони провадження до незаконних дій- заявлення клопотання про аудіо фіксацію судового процесу. Для цього достатньо зачитати у судовому засіданні цю публікацію, якщо суддя Кріль М.Д. буде вчиняти аналогічні незаконні дії по відношенню до інших учасників судочинства.
 
Для підтвердження викладеного надаємо відео фіксацію згаданого судового засідання, приносячи вибачення за технічні вади ракурсу зйомки.
 
 
Народний журналіст

«Віндікатор»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650820

Лічильник