Увійти


Чи внесе слідчий залізничного відділу поліції відомості про кримінал пастора «Посольства божого» Лардугіна до ЄРДР?


« винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 КК України, та призначити покарання 5 (п'ять) років позбавлення волі без конфіскації майна, відповідно до вимог ст.77 КК України.

На підставі ст.75 КК України звільнити ОСОБА_4 від відбування призначеного покарання з випробовуванням, встановивши іспитовий строк 2 (два) роки, та згідно із ст.76 КК України покласти на нього наступні обов'язки:
  1. періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;
  2. повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи;
  3. не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації».

У цій публікації викладена інформація, що Лардугін С. порушив вимоги п.3 ч.5 ст.194 КПК України, яким він, як обвинувачений по справі повинен був «повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання». Ч.8 ст.182 КПК України передбачає, що у разі якщо обвинувачений порушив інші покладені на нього при застосуванні запобіжного заходу обов’язки, застава звертається в дохід держави…. Це якраз йдеться про той випадок, коли Лардугін С. надав до суду відомості про місце проживання , що не відповідають дійсності.

Викладена у згаданій публікації інформація та оприлюднена відео розповідь Вишневської Н.І. про «заморочки» Лардугіна з місцем проживання(фактично приховуванням від суду місця свого проживання) послужила підставою для звернення Глущенко Е.В., Вишневської Н.І. та Саноцької Р.І. з повідомленями про вчинені кримінальні правопорушення Лардугіним С. до слідчого Залізничного відділу поліції в м.Львові. Автор публікації був присутнім, коли згадані громадяни подавали ці повідомлення до чергової частини, тому знає всі деталі, викладених у повідомленнях обставинах.

Минуло три дні(по закону слідчий мав би розглянути повідомлення впродовж 24 години і внести відомості до ЄРДР), а слідчий «мишей не ловить», не реагує на заяви про злочин проти правосуддя. Кого прийняли на посади слідчих у поліцію? Дітей, чи недоуків? Чому слідчий не вніс відомості про злочин до ЄРДР? Адже злочин торкається вже засудженої особи! Хто з процесуальних прокурорів погоджував питання не внесення до ЄРДР? Може начальник відділу поліції дав таку вказівку? Хто буде робити розбір польотів? Хто буде крайнім? Стосовно кого із слідчих потрібно порушувати кримінальне провадження за зловживання службовим становищем та службове недбальство?

Чому так багато запитань виникає в нас? Справа у тому, що після того, як слідчий Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області( саме слідчому адресовані повідомлення про кримінальні правопорушення) вчинив порушення своїх службових обов’язків згадані заявники подали до Суду скарги на його бездіяльність, щодо невнесення відомостей, викладених у повідомленні про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

24.10.2017 року слідчий суддя Залізничного районного суду м.Львова Боровков Д.О. за наслідком розгляду згаданих скарг ухвалив судові рішення, якими зобов’язав уповноважену особу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області внести відомості, вказані у повідомленні про вчинені кримінальні порушення Лардугіним С.В. до ЄРДР. Нагадаємо, що згідно Закону такою уповноваженою особою є слідчий або прокурор. Ось тому виникло так багато риторичних запитань. А саме головне запитання таке- чи виконає слідчий Залізничного ВП судові рішення Суду, чи внесе відомості, вказані у повідомленнях Глущенко Е.В. та Вишневської Н.І. про кримінальні правопорушення Лардугіна С.В. до ЄРДР? Чи знову, як і в минулі час, «знайде лазівку» для невиконання ухвали Суду? Ми обов’язково проконтролюємо цей процес і оприлюднимо виконання слідчим судових рішень.

Пропонуємо подивитись відеозапис розгляду скарг на бездіяльність слідчого Залізничного ВП у судових засіданнях Залізничного районного суду м.Львова 24.10.2017 року.
 
 
 
 
 
Сподіваюсь, що продовження цієї історії буде.
Віндікатор.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708029

Лічильник