Увійти


Чому порушники закону в мантіях чинять судочинство?

Судові справи Новоград Волинського судуПісля того, як був присутнім на одному із судових засідань Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області прийшло бажання більш глибше подивитись на діяльність суддів цього суду через призму Єдиного державного реєстру судових рішень, який на мою думку є дзеркалом корупції у судовій системі України. Отож беремо проміжок часу у 5 років: 2010-2014рр. і проводимо аналіз наявних судових рішень у РЕЄСТРІ по згаданому суду.
 
Насамперед зауважую, що для аналізу ми взяли тільки судові рішення тих суддів, які працювали у цьому суді впродовж згаданого періоду часу. Тому у нас «намалювались» такі судді, які працювали у 2010-2014рр.
:
Сусловець М.Г., Савицька Л.Й., Михайловська А.В., Мозговий В.Б., Заполовська Т.Г., Кузьменко В.В., Верозуб О.А., Коцюба О.М., Гичко М.Г., Борисюк Р.М Нашому дослідженню підлягали питання дотримання суддями згаданого суду вимог Закону України «Про доступ до судових рішень».
 
В першу чергу ми перевіряли дотримання суддями вимог ст.6 Закону:
 
Стаття 6. Відтворення та інше використання судових рішень
 
1. Кожен має право повністю або частково відтворювати судові
рішення, що проголошені судом прилюдно, у будь-який спосіб, у тому
числі через оприлюднення в друкованих виданнях, у засобах масової
інформації, створення електронних баз даних судових рішень.
 
2. Будь-яке редагування тексту судового рішення не повинно
спотворювати його зміст.
 
3. Суд при здійсненні судочинства може використовувати лише
текст судового рішення, який опубліковано офіційно або внесено до
Реєстру.
 
Отож, в першу чергу нас цікавило питання, чи дотримуються вказані судді вимог ч.3 згаданої статті, тобто чи законно вони використовують тексти судових рішень. Ні, в багатьох випадках судді ігнорують цими вимогами, не звертають увагу на Закон.
 
Що ж ми виявили під час нашого дослідження? Ми склали спеціальну таблицю, з якої наприклад, вбачається, що: 
 1. суддя Мозговий В.Б. впродовж від одного року до п’яти не вносив до РЕЄСТРУ 3 408 електронних копій судових рішень;
 2. суддя Коцюба О.М. таке саме дійство вчиняв 2 898 разів;
 3. суддя Заполовська Т.Г.- 2 878;
 4. суддя Михайловська А.В.- 2 477;
 5. суддя Савицька Л.Й. 1996;
 6. суддя Сусловець М.Г.- 1747;
 7. суддя Гичко М.Г.- 943;
 8. суддя Верозуб О.А.- 536;
 9. суддя Борисюк Р.М.- 364;
 10. суддя Кузьменко В.В.- 348.
Таблиця про кількість судових рішень Новоград Волинського міськрайонного суду
 
Саме така кількість судових рішень вносилась згаданими суддями до РЕЄСТРУ з порушенням вимог (від одного року до п’яти років), встановлених п.13 Порядку ведення ЄДРСР , затверджених ПОСТАНОВОЮ КМУ № 740 ввід 25.05.2006 року. Іншими словами судові рішення до РЕЄСТРУ не вносились, але судочинство (незаконно) здійснювалось, копії рішень видавались сторонам провадження.
 
Отже, всі судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області впродовж п’яти років не внесли до РЕЄСТРУ більше десяти тисяч судових рішень? Як можна кваліфікувати таки дії нашого «супер-справедливого, надзвичайно корумпованого» суду?
 
Місцева Новоград-Волинська прокуратура та прокуратура Житомирської області готові покласти «душу й тіло» за свободу суддів, мотивуючи свої відмови у відкритті кримінальних проваджень відсутністю події кримінального злочину. А може це жарти прокурорів, що не мають юридичної освіти (Луценку Ю. можна , а іншим ні?). Маємо приклади коли прокурорів навіть не цікавить, що, де, коли, ким, за яких обставин? Їх це не цікавить! Суддя не може бути притягнутий до відповідальності! Це аксіома! Не підлягає доказуванню! Така генеральна лінія прокурорів. Ігнорують поняттям – «Закон –один для всіх!» Так само прокурори вважають і себе, намісниками бога не землі!
 
Хочу прокоментувати окремі позиції, викладені у складеній мною таблиці. Наприклад, суддя Мозговий В.Г. у 2010 році ухвалив 1288 судових рішень, які у відповідності до вимог Закону «Про доступ до судових рішень» він на наступний день після ухвалення повинен скерувати до РЕЄСТРУ. Цього суддя не зробив. Чому? Чому він у 2015 році вніс до РЕЄСТРУ 1060 судових рішень? Чому не зробив цього впродовж тижня, місяця, 2011-2014 рр? Мабуть він має більш важливі справи, наприклад бізнес, який відволікає від справ в суді і заважає йому вносити судові рішення до РЕЄСТРУ? В таких випадках прийнято говорити- за воротами стоїть черга на Ваше місце! А що заважає судді Михайловській А.В., може двері «вузькі, чи занадто широкі», може дерево не відповідає вимогам?
 
Ми визначились, що «переможцем» у згаданому анти рейтингу визначився суддя Мозговий В.Б., на другому місці- суддя Коцюба О.М., «бронзу» отримала суддя Заполовська Т.Г., четверте місце «заохочувальне» за суддею Михайловською А.В.
 
Згаданих порушень Законів України з боку суддів можна знайти багато. Рада суддів України , як «стара кицька» вже мишей не ловить, жодних заходів для припинення порушників Законів з боку суддів не вживає, хоч ще на початку року обіцяла створити комісію і т.п. Державна судова адміністрація України , відхрещується від будь-яких порушень з боку суддів, як правило киває на голову місцевого Суду- мовляв вони(голови судів) несуть персональну відповідальність за внесення суддями електронних копій судових рішень до РЕЄСТРУ. ВККС України навіть не спромоглася виконати вимоги Закону, щодо створення суддівського досьє, про що можна ще говорити? Вища Рада Правосуддя повинна мати іншу назву- ВИЩА ЗРАДА ПРАВОСУДДЯ- надійний оплот корумпованих суддів, яка захищає їх у різні способи.
 
 
В нашій державі існує Книга Рекордів України. На нашу думку було би доцільним задіяти (започаткувати) ведення Книги Рекордів України - порушень Законів серед чиновників судової гілки влади. Перший запис я пропоную зробити за наслідками внесення суддями Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області електронних копій судових рішень за 2010-2014рр.Перший рекорд по кількості внесених з порушенням вимог Закону електронних копій судових рішень за вказаний проміжок часу до ЄДРСР належить судді Мозговому В.Б. СЛАВА РЕКОРДСМЕНУ МОЗГОВОМУ В.Б.! СЛАВА! СЛАВА! «Рівняйтесь» на Мозгового В.Б. і Ви поб’єте його Рекорд!
 
Одночасно пропонується відомості про тих суддів чи інших чиновників , хто відзначився у такому «високому» рейтингу скеровувати до ВККС України для внесення їх до суддівського досьє (скеровувати до ВККСУ копію публікації) Чому? Пояснюю! Суддя Мозговий В.Б. впродовж п’яти і більше років, як «мічурінець» відносився до виконання своїх службових обов’язків- тобто він «груші» на дереві «околачував», виявляючи службову недбалість , тобто не виконував або неналежно виконував свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них. Це в повній мірі торкається і всіх інших суддів цього Суду- вони всі «службові недбалісти», як би їх не захищали прокурори! Тобто в діях судді Мозгового В.Б. та інших суддів вбачаються ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст.367 КК України. Незважаючи на наслідки перевірки згаданої інформації в досьє мали би відображатись такі відомості, адже це є свідченням недбальства. Така інформація мала би бути предметом розгляду Комісії при виникненні певних обставин (перевід по службі, кваліфікаційне оцінювання) , що характеризує професійну репутацію судді.
 
Одночасно виникає або напрошується риторичне запитання- чи мають право творити судочинство судді суду, які у повному складі самі творять беззаконня? Яке вони мають моральне право проголошувати рішення суду ім’ям України, якщо самі без офіційного визнання (хто ж їх визнає такими?) є правопорушниками (не можу назвати злочинцями без рішення Суду- а хто ж таке рішення ухвалить?).
Віндікатор

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 158 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
638
Перегляди статей
653794

Лічильник