Увійти


Судочинство по Новоград-Волинськи?

Судочинство в Новоград Волинському судіЩо означає слово СУДОЧИНСТВО? Знаходимо тлумачення цього слова у українському юридичному термінологічному словнику:
 
Судочинство — порядок судового розгляду кримінальних, цивільних та адміністративних справ. Розрізняють відповідно кримінальне, цивільне та адміністративне судочинство. Окремо виділяється конституційне судочинство — визнання нечинними законів, які не відповідають Конституції, спеціальним судовим органом.
 
Судочинство - діяльність судової системи з розгляду цивільних, кримінальних, господарських справ та деяких категорій справ про адміністративні правопорушення. Судочинство в Україні здійснюється на засадах рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, законності, змагальності, диспозитивності, гласності та інших принців.
 
Це слово знаходимо у Законі України «Про доступ досудових рішень», а саме у п.3 ст.6 :
 
Стаття 6. Відтворення та інше використання судових рішень

3. Суд при здійсненні судочинства може використовувати лише
текст судового рішення, який опубліковано офіційно або внесено до
Реєстру.
 
Отож ми маємо тлумачення слова судочинство.
 
У попередніх публікаціях ми згадали про ту велику кількість судових рішень, що роками не вносились суддями Новоград-Волинського міськрайонного суду до РЕЄСТРУ.

У даній публікації ми спробуємо показати до чого приводять порушення вимог згаданого Закону суддями. На зразок попередньої таблиці ми через РЕЄСТР встановили кількість вироків по кримінальних справах, ухвалених суддями Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області впродовж 2010-2014 рр., які включені до РЕЄСТРУ у 2015 році та створили відповідну таблицю. Навмисно загострюю увагу читачів на вироках по кримінальних справах, адже вони торкаються притягнення до відповідальності конкретних осіб в тому числі і з позбавленням волі. Таких вироків у 2015 році до РЕЄСТРУ було включено 161 (ця кількість отримана з РЕЄСТРУ). За кожним вироком ховається чиясь доля людини, яка була незаконно(з порушенням вимог Закону) притягнута до кримінальної відповідальності. Хто за це має відповідати? Чи така форма судочинства навмисно запроваджена у Новоград-Волинську?
 
Якщо дотримуватись букви Закону, то потрібно звернути увагу на його порушення суддями, адже
 
«При здійсненні судочинства суд може використовувати лише текст судового рішення, який внесено до РЕЄСТРУ».
 
Згідно оприлюдненої таблиці у 2015 році судді включили до РЕЄСТРУ 50 вироків по кримінальних справах, що були ухвалені ще у 2010 році, 71 вирок по кримінальних справах, що були ухвалені у 2011 році, 33- у 2012 році. Тобто після проголошення вироку у судовому засіданні суд перед тим, як притягати засудженого до кримінальної відповідальності( чи то штраф, чи то громадські роботи, чи то реальний строк ув’язнення) мав би внести електронну копію вироку до РЕЄСТРУ. Цього не було зроблено- значить або засуджений не притягався до кримінальної відповідальності(Закон не дозволяє використовувати вирок без внесення його до РЕЄСТРУ), або засуджений був притягнутий до кримінальної відповідальності з порушенням Закону(без внесення вироку до РЕЄСТРУ). В обидвох випадках дії судді носять ознаки судочинства- суддя видав або не видав документ про притягнення засудженого до кримінальної відповідальності. Схиляємось до думки, що суддя після набрання вироком законної сили видав певні документи для притягнення засудженого до кримінальної відповідальності, але вирок до РЕЄСТРУ не вносив протягом кількох років. Чому? Чи мав він право чинити судочинство в порушення вказаної норми Закону? Ні не мав! Для чого він порушував Закон? Хто йому дав на це право? Такі порушення чинились впродовж кількох років- це система?А чи були насправді притягнуті до відповідальності особи, що проходять по вироках? Як таке могло статись, що строки притягнення до кримінальної відповідальності давно минули: 100 годин громадських робіт, 200 годин громадських робіт, рік-два –три умовного засудження, а тільки через рік- два-п’ять років суддя оприлюднює вирок у РЕЄСТРІ?
 
Як можна кваліфікувати такі незаконні дії судді? Службове недбальство - очевидно! Зловживання службовим становищем - так! Чому саме 161 вирок суду з 1154 вироків не оприлюднювались роками? Чого побоювались судді, приховуючи згадані вироки? Прокуратура Житомирської області і Новоград-Волинська місцева прокуратура не вбачають у таких діях суддів жодного криміналу, а слідчі поліції взагалі далекі від цього і не можуть (швидше не хочуть) збагнути очевидний речей - закон один для всіх. Для них ніби-то немає ніяких порушень прав і свобод людини. Ну і що, якщо суддя не вніс до РЕЄСТРУ кілька судових рішень? Нас це не торкається! Ми не вбачаємо порушень Закону! Так тлумачать наші повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення керівництво слідчого відділу Новоград-Волинської поліції, відмовляючи у внесенні відомостей до ЄРДР та проведення досудового розслідування щодо кримінальних правопорушень з боку суддів. У наступних публікаціях ми почнемо оприлюднювати номера судових справ та зміст вироків по цих справах з тим, щоб громадяни могли ознайомитись (можливо прочитати про себе), щоб оскаржити дії порушників закону- суддів Новоград-Волинського міськрайонного суду, які не дотримувались вимог чинного законодавства при здійсненні судочинства.
 
Знову, як і у попередній публікації визначаємо рекордсмена-порушника Закону серед суддів у цій номінації:
 
Перше місце «завоював» суддя Сусловець М.Г., він же голова суду, що включив аж 70 вироків у 2015 році.
 
Друге місце «посіла» суддя Верозуб О.А., вона включила – 54 вироки у 2015 році.

Третє місце за суддею Мозговим В.Б.- 16 вироків.
 
 
 
Знову, як і у попередньому випадку- таблиця, публікація та коментар до неї буде скеровано до ВККС України та ВРП, для долучення до суддівських досьє та вжиття заходів реагування на виявлені порушення Закону.
 
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області на даний час є лідером серед всіх інших судів України за кількістю вироків, ухвалених впродовж 2010-2014рр., що внесені до РЕЄСТРУ у 2015 році- 161 вирок + 7 вироків, внесених до РЕЄСТРУ у 2016 році. Майже 170 громадян України з порушенням Закону притягнуті до кримінальної відповідальності. До цього дійства причетні всі судді (наголошую ВСІ СУДДІ ЗГАДАНОГО СУДУ). А прокуратура не вбачає ознак злочинів?
 
Просимо ознайомитись із таблицею вироків.
 
ксть вироків по кримінальних справах
 
Віндікатор

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708066

Лічильник