Увійти


Перелік вироків Новоград-Волинського міськрайонного суду, по яких судочинство вчинено незаконно, ч.1

ВИРОКИ СУДДІВПопередні публікації під назвою «Що таке судочинство по Новоград-Волинськи?», «Чому порушники закону в мантіях чинять судочинство?», «Чи долучить ВККСУ до суддівського досьє відомості про порушників закону?» були присвячені суддям Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області, які у повному складі з 2010 року систематично порушують вимоги Закону України «Про доступ до судових рішень».
 
Ми оприлюднили вражаючу цифру порушень Закону- більше десяти тисяч судових рішень Суду, ухвалених у 2010-2014 рр. включені до РЕЄСТРУ у 2015 році. Ми обіцяли показати читачам кожен із 161 вироків по кримінальних справах, які були постановлені у 2010-2014 роках, а оприлюднені у РЕЄСТРІ тільки у 2015 році.

Починаємо публікацію згаданих вироків з нашими коментарями, щодо порушень Закону, вчинених суддями згаданого суду при здійсненні судочинства по цих кримінальних справах.

Починаємо з 2010 року, суддя Сусловець М.Г.- 18 вироків, включених до РЕЄСТРУ у 2015 році, тобто через п’ять років після проголошення вироків у залі судового засідання.

Справа № 1-6/10, вирок ухвалено 04.10.2010 року:

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області в складі головуючого судді Сусловця М.Г.при секретарі Климець В.І. з участю прокурора Люлюка Д.В. адвоката ОСОБА_1 розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Новоград-Волинський справу по обвинуваченнюОСОБА_2, 03.,4.1973 року народження, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2, одруженого, на утриманні має двох неповнолітніх дітей, військовозобовязаного, працюючого водієм П/Ч 18, проживає ІНФОРМАЦІЯ_3, не судимого за ст. 101 ч. 3 КК України (1960 р.)
 
В С Т А Н О В И В:

20.08.2001 року близько 1-ї години, ОСОБА_2, перебуваючи в стані алкогольного спяніння, знаходячись біля Будинку культури с. Вересна Барановського району Житомирської області, під надуманим приводом, пристав до ОСОБА_3, після чого ОСОБА_2, грубо порушуючи громадський порядок і виражаючи явну неповагу до суспільства, проявляючи особливу зухвалість, яка виразилась в тому, що він, висловлюючись нецензурною лайкою, умисно, безпричинно, з хуліганських спонукань наніс ОСОБА_3 численні удари кулаками в обличчя та в грудну клітину, а також удар ногою по тулубу, внаслідок чого останній впав на землю.Після цього, ОСОБА_2, продовжуючи свої хуліганські дії, сів на грудну клітину ОСОБА_3 і умисно, безпричинно, з хуліганських спонукань, наніс численні удари кулаками обох рук по голові. Внаслідок нанесення ОСОБА_2 ударів ОСОБА_3, потерпілому були спричинені тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння у вигляді крововиливів в мякі тканини голови в тімяній ділянці справа, в потиличній ділянці зліва, 2-х саден на спинці носа справа, крововиливів в стовбур головного мозку (у варолійов міст, ніжки мозочка, передній гіпоталамус, середній мозок, довгастий мозок), які входять в комплекс закритої черепно-мозкової травми, від якої 20.08.2001 року настала смерть ОСОБА_3
З А С У Д И В: ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 101 ч. 3 КК України (1960 р.) і обрати йому покарання за цим законом сім років позбавлення волі.Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу залишити попередньо обраний підписка про невиїзд.Строк відбування покарання обчислювати з моменту приведення вироку до виконання.

Після оприлюдненої інформації в мене виникло ряд риторичних питань -

Чому злочин стався у 2001 році, а вирок ухвалено тільки у 2010 році? Чому вирок ухвалено у 2010 році, а оприлюднено його тільки у 2015 році? Чи була притягнута до відповідальності особа, яка засуджена судом за цим вироком? Якщо притягнута до відповідальності- то з порушенням вимог Закону. Якщо не притягнута- теж порушення Закону? Хто і, як мав би виправити ці порушення? Чи вказано у досьє судді Сусловця М.Г. про згадані порушення?
 
Справа № 1-272/10, вирок ухвалено 06.07.2010 року:

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області в складі головуючого судді Сусловця М.Г. при секретарі Климець В.І. розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Новоград-Волинський справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки та мешканки ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованої за адресою ІНФОРМАЦІЯ_3, громадянки України, українки, незаміжньої, непрацюючої, раніше не судимої за ст.125 ч. 1 КК України,-
 
 
В С Т А Н О В И В:
 
23 травня 2010 року близько 21 год. 30 хв. ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння в квартирі ОСОБА_2, що в АДРЕСА_1 на ґрунті особистих неприязних відносин вчинила сварку з ОСОБА_2, під час якої умисно наносила останній удари руками і ногами по голові, тулубу та іншим частинам тіла чим спричинила останній легкі тілесні ушкодження. З А С У Д И В: ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ст. 125 ч. 1 КК України і обрати їй покарання за цим законом 100 годин громадських робіт. Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу залишити попередньо обраний підписка про невиїзд.

Таким чином на дату включення згаданого вироку до РЕЄСТРУ засуджена ОСОБА_1 мала би вже давно відбути покарання у вигляді 100 годин громадських робіт. Але яке право мав суддя Сусловець М.Г. використовувати (направляти) згаданий вирок у відповідні інстанції для відбуття покарання згаданою ОСОБОЮ_1 без внесення копії вироку до РЕЄСТРУ? Хто йому це дозволив? Закон забороняє вчиняти судочинство без внесення судового рішення (вироку) до РЕЄСТРУ. Отож чи відбувала згадана ОСОБА_1 покарання у вигляді 100 год. громадських робіт залишається під питанням. Суддя порушив Закон і незаконно вчинив судочинство? Згадана ОСОБА_1 має право оскаржити незаконні дії судді Сусловця М.Г.
 
Справа № 1-264/10, вирок від 16.07.2010 року:

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області в складі головуючого судді Сусловця М.Г. при секретарі Климець В.І. з участю прокурора Назаренко В.С. розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Новоград-Волинський справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки та мешканки ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, українки, ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючої, заміжньої, на утриманні 1 неповнолітня дитина, не судимої за ст. 185 ч. 1 КК України,-
 
В С Т А Н О В И В:
 
12.05.2010 року близько 23 години ОСОБА_1, зайшла на присадибну ділянку сусідки ОСОБА_2 яка розташована по вул. Лесі Українки, 15 с. Олександрівка Новоград-Волинського району та скориставшись тим, що власниця зі своєю сім'єю відпочивають руками вирвала з ґрунту 10 кущів троянд. Після чого ОСОБА_1 з викраденим майном з місця скоєння злочину зникла і викраденим розпорядилась на власний розсуд. З А С У Д И В: ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні злочину передбаченого ст. 185 ч. 1 КК України і обрати їй покарання за цим законом сто годин громадських робіт.Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу залишити засудженій попередньо обраний підписка про невиїзд.

Знову, як у попередньому випадку виникає питання- чи відбувала покарання згадана ОСОБА_1, якщо вирок оприлюднено через п’ять років після того, як засуджена ОСОБА_1 мала би відбути покарання?

Справа № 1-282/10, вирок від 28.07.2010 року:
 
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області в складі головуючого судді Сусловця М.Г при секретарі Медяній І.В. з участю прокурора Капустіна О.М розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті ОСОБА_1 справу по обвинуваченню ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованого в ІНФОРМАЦІЯ_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, не одруженого, не судимого за ст. 185 ч. 3 КК України,-
 
В С Т А Н О В И В:

14 квітня 2010 року близько 12 год. 30 хв. ОСОБА_2 переліз через огорожу на територію приватного підприємства "Моноліт", розташованої по вулиці Промисловій в с. Наталівка Новоград-Волинського району, де через незамкнені двері проник у приміщення вагончика, в якому зберігаються особисті речі працівників ПП "Моноліт" та умисно, незаконно, таємно викрав мобільний телефон марки "NOKIA 6300", вартістю 1080 гривень 75 копійок з сім-картою "LIFE", вартістю 10 гривень, на загальну суму 1090 гривень 75 копійок, який належить ОСОБА_3 та мобільний телефон марки "NOKIA N95", вартістю 320 гривень, в комплекті з картою пам'яті вартістю 50 гривень та сім-картою оператора мобільного зв'язку "Київстар", вартістю 25 гривень, загальною вартістю 395 гривень, який належить ОСОБА_4, після чого з викраденим майном залишив місце вчинення злочину, чим останнім заподіяв матеріальної шкоди на вищевказані суми. 3 А С У Д И В:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч. 3 КК України і обрати йому покарання за цим законом три роки позбавлення волі. Відповідно до ст. ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік шість місяців. Згідно ст. 76 п. 2, 3 КК України покласти на засудженого обовязки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання. Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу залишити засудженому попередньо обраний підписка про невиїзд. Речові докази по справі - мобільний телефон, марки "Нокіа 6300" залишити ОСОБА_3, мобільний телефон марки "Нокіа N95" залишити ОСОБА_4

Отже, у 2015 році засуджений мав би вже відбути покарання призначене згаданим вироком, а копія вироку до РЕЄСТРУ не була внесена. Чи відбула ОСОБА_2 покарання призначене судом- невідомо? Якщо відбувала- чи законно вчинив суддя Сусловець М.Г., не внісши копію вироку до РЕЄСТРУ, але надавши вирок до органу кримінально-виправної системи? Хто виясняв ці питання? Ніхто!
 
Справа № 1-313/10, вирок від 09.08.2010р.:

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області в складі головуючого судді Сусловця М.Г при секретарі Бойчук Л.І. з участю прокурора Капустіна О.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Новоград-Волинський справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, на утримані має двоє неповнолітніх дітей, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_4, не працюючого, не судимого за ст. 185 ч. 1 КК України,-
 
В С Т А Н О В И В:

06 травня 2010 року близько 01 години, ОСОБА_1, перебуваючи в приміщенні чергової частини служби охорони громадського порядку, розташованої по вулиці Івана Франка, 3 в м. Новоград-Волинському, пересвідчившись, що за його діями ніхто не спостерігає і вони залишаться не поміченими, з дивану даного приміщення умисно, незаконно, таємно викрав мобільний телефон марки «SONY ERICSSON К800І» разом із флеш-картою пам'яті, вартістю 802 гривень 50 копійок, сім-картою оператора мобільного зв'язку «Life» вартістю 10 гривень на рахунку якої було 20 гривень, що належить ОСОБА_2 чим останньому заподіяв матеріальної шкоди, на загальну суму 832 гривні 50 копійок. Після вчинення крадіжки ОСОБА_1 з викраденим майном з місця скоєння злочину зник. З А С У Д И В: ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ст. 185 ч. 1 КК України і обрати йому покарання за цим законом двісті годин громадських робіт. Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу залишити засудженому попередньо обраний підписка про невиїзд.

Знову маємо покарання у виді 200 годин громадських робіт. На час внесення копії вироку до РЕЄСТРУ ОСОБА_1 давно мала би вже відбути покарання, але чи це відбулось невідомо, адже впродовж п’яти років вирок до РЕЄСТРУ не включався, що є порушенням вимог ч.3 ст.6 Закону України «Про доступ до судових рішень». Чому суддя Сусловець М.Г. не включив до РЕЄСТРУ копію згаданого вироку ще у 2010 році? Що йому заважало це зробити у 2011 році, у 2012 році, у 2013 році? Чи може згаданий вирок не оприлюднювався тому, що крадіжка була вчинена у черговій частині міліції? Як може міліція боротись із злочинністю, якщо зловмисники крадуть мобільні телефони у черговій частині Новоград-Волинського відділу поліції? А де ж дивився черговий? Він, що спав? Як і у попередніх випадках засуджений має право звернутись до Суду з оскарженням незаконного судочинства, вчиненого суддею Сусловцем М.Г., так чи ні? А якщо ОСОБА_1 не відбула покарання, тому, що суддя дотримувався вимог Закону і без внесення вироку до РЕЄСТРУ не направляв його до кримінально-виправної інспекції? Що тоді потрібно зробити, щоб виправити порушення Закону і притягнути до відповідальності ОСОБУ, яка не відбула покарання? Хто перевіряв , чи притягався засуджений у зв’язку з порушенням суддею Сусловцем М.Г. вимог Закону?

Ми оприлюднили лише п’ять вироків судді Сусловця М.Г., судочинство по яких вчинено з порушенням вимог Закону. У наступних публікаціях продовжимо згадане оприлюднення вироків з наступним зверненням до ВККСУ , щоб відомості про вказані порушення були включені до суддівського досьє судді Сусловця М.Г. Чекаємо відгуків та коментарів.

Віндікатор

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650781

Лічильник