Увійти


Як маніпулюють реєстром лідери порушень закону- судді Кам’янка-Бузького суду?

Як маніпулюють реєстром лідери порушень закону - судді Кам’янка-Бузького судуНе так давно ми оприлюднили статистичні дані, отримані у Єдиному державному реєстрі судових рішень про їх кількість, внесених суддями Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області до РЕЄСТРУ за період 2010-2015 рр. Ми вказували, що виявили більше десяти тисяч судових рішень,ухвалених суддями у 2010-2014рр., але включених до РЕЄСТР тільки у 2015 році. При цьому хочемо зауважити , що ми опрацювали судові рішення по 10 суддях вказаного суду.
 
Тепер ми пропонуємо читачам ознайомитись із аналогічними даними по Кам’янка-Бузькому районному суду Львівської області. Нами вручну складена «Таблиця про кількість судових рішень Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, ухвалених впродовж 2010-2014рр. та включених до ЄДРСР у 2010-2017рр. (станом на 15.11.2017р.)». Зауважуємо, що для опрацювання ми взяли 4 судді, які працювали на той час: Самсін М.Л., Бакай І,А., Горошко Л.Б., Костюк У. І.
 
ТАБЛИЦЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ
 
У РЕЄСТРІ ми отримали наступну інформацію:
 
Всього за 2010-2014рр. судді Суду включили до РЕЄСТРУ 10328 судових рішень, в тому числі:
 • Суддя Бакай І.А.- 3183 судових рішення (у 2015-2017рр до РЕЄСТРУ включила 1398 судових рішень, майже 50%);
 • Суддя Самсін М.Л.- 1600 судових рішень (у 2015-2017рр. до РЕЄСТРУ включив 1175 судових рішень, майже 75%);
 • Суддя Костюк У,І.- 3212 судових рішень (у 2015-2017рр включила до РЕЄСТРУ 2547 судових рішень, більше 75%);
 • Суддя Горошко Л.Б.- 2 333 судових рішення (у 2015-2017рр включила до РЕЄСТРУ 1605 судових рішень, майже 50%).
 
Тобто викладене свідчить , що тільки 30% судових рішень були включені до РЕЄСТРУ, умовно кажучи у законодавчо встановлені строки, хоч ми не досліджували кількість судових рішень, внесених до РЕЄСТРУ з порушенням вимог Закону у проміжку 2010-2014рр.
 
Який же висновок напрошується з викладеної інформації? Дуже простий! Судді згаданого суду, не дивлячись на наші численні звернення до Суду, ВККСУ, Вищої ради правосуддя (Вищої ради юстиції), Державної судової адміністрації, Ради суддів України, Генеральної прокуратури України, прокуратури області та району про порушення ними вимог Законів України «Про доступ до судових рішень», «Про забезпечення права на справедливий суд», «Про доступ до публічної інформації»,нормативних документів (наказів та рішень) ДСА України, Ради суддів України продовжують вчиняти незаконні дії. Тільки у 2017 році судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області включили до РЕЄСТРУ 5 937 судових рішень, ухвалених ними ще у 2010-2014рр. Це, що не порушення вимог Закону? Чи Генеральний прокурор України та підпорядковані йому прокурори взяли на себе відповідальність за порушення Закону, вчинені суддями? Вкупі з органами поліції в більшості випадків навіть не реєструють у ЄРДР злочинні дії суддів. Це «криша»? Яка основа цієї «криші»- платна чи безоплатна? А може по принципу: «ти мені- я тобі».

Чому судді ігнорують вимоги Законів? Чому не реагують на ці порушення згадані установи судової? Чи хоч до одного досьє суддів вказаного суду або інших судів внесені відомості про порушення ними середньої тривалості виготовлення тексту вмотивованого судового рішення?
 
Ми навели відомості, які лежать на поверхні - доступні простим громадянам України, без проведення додаткових аналітичних досліджень дотримання згаданими суддями процесуальних вимог судочинства (будемо це робити у наступних публікаціях).
 
У згаданому напрямку роботи криється інша критична маса порушень та зловживань суддів, про які ми вже неодноразова згадували і будемо згадувати знову.
 
Тепер хочу повернутись до нашої ідеї вносити до уявної Книги рекордів порушень Законів судами України. До цього часу такий рекорд належав суддям Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області , які за аналогічний період ухвалень судових рішень (2010-2014рр.) у 2015 році включили до РЕЄСТРУ більше 10 тисяч судових рішень. Мабуть буде несправедливо, якщо перше місце не отримає Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області, який при чотирьох суддях (проти десяти суддів у Новоград-Волинському суді) спромігся впродовж 2015-2017рр. включити до РЕЄСТРУ 6 725 судових рішень, ухвалених ще у 2010-2014рр. Це рівно таку (навіть занижену) кількість разів судді Кам’янка-Бузького районного суду порушували вимоги Закону України «Про доступ до судових рішень». За одне порушення притягають до відповідальності, а за тисячі?
 
Окремо хочемо показати діяльність голови Суду п.Самсіна М.Л. впродовж згаданого періоду часу, адже з 2010 року він незміно керує цим судом і вся відповідальність за вказані порушення Закону лежить на ньому. Ми нічого не вигадали, саме голова Суду несе персональну відповідальність за надсиланням судом електронних копій судових рішень до РЕЄСТРУ:
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 25 травня 2006 р. N 740
Київ
Про затвердження Порядку ведення
Єдиного державного реєстру судових рішень
 
16. Контроль за надсиланням судами електронних копій судових рішень адміністраторові Реєстру здійснює голова відповідного суду
або особа, що тимчасово виконує його обов'язки та несе персональну відповідальність, встановлену законодавством.
 
Як бачимо голова суду не виконує покладених на нього обов’язків, тобто вчиняє дії які підпадають під ознаки кримінального правопорушення , встановленого ст.367 КК України (службова недбалість) і, які так активно обстоюють (захищають) прокурори області. Так виглядає, що РЕЄСТР-це приватна кишенькова установа , яку кожен суд може використовувати як хоче, забуваючи, що вимогами ст.10 Закону встановлена відповідальність за порушення ведення РЕЄСТРУ :
 
Стаття 10. Відповідальність за порушення вимог, встановлених
цим Законом
 
1. Порушення правил ведення Реєстру, а також порушення права
на доступ до судових рішень тягнуть за собою відповідальність
згідно із законом.
 
Ми продовжимо дослідження згаданої теми у наступних публікаціях.
Віндікатор

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 538 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642536

Лічильник