Увійти


Що робить рада суддів? Як журналіст «чинить тиск та втручається» у судочинство судді Павлів З.С.?

Як журналіст чинить тиск та втручається у судочинство судді Павлів З13.10.2017 року Дрогобицьким ВП ГУ НП у Львівській області відкрито кримінальне провадження № 12017140110002111 за ознаками злочину , передбаченого ч.3 ст.185 КК України (крадіжка).
За наслідком розгляду клопотань слідчого Дрогобицького відділу поліції слідчий суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Павлів З.С. постановила п’ять ухвал по справі № 442/7615/17: три ухвали від 01.11.2017 року та дві ухвали від 06.11.2017 року. В обгрунтування згаданих клопотань слідчий суддя Суду у текстах згаданих ухвал з порушенням вимог ст.7 Закону України «Про доступ до судових рішень» вказала, що 13.10.2017 року невідома особа, шляхом підбору ключа, проникла в будинок 148 квартири 11 по вул.Грушевського в м.Дрогобичі, таємно викрала золоті вироби загальною вагою близько 10 грам, тобто оприлюднила адресу, за якою можна ідентифікувати фізичну особу. Для чого? Щоб хтось із знайомих міг звертатись до потерпілої особи з неприємними запитаннями? Щоб інші зловмисники знали цю адресу? Чи якісь інші причини?

Також слідчий суддя незаконно оприлюднила абонентські номера мобільних телефонів, які вказані у клопотаннях слідчого поліції, що просив надати доступ до охоронюваної законом інформації, а саме – (вхідні, вихідні дзвінки, СМС-повідомлення ) мобільних телефонів з абонентськими номерами +380939939300; +380632781556; +380637046551; +380639395424; +380636581773; +380938469338; +380680356070; +380980832364; +380972695117; +380968921583; +380985897468 впродовж з 01.01.2017року по термін виконання ухвали. Для чого оприлюднені ці номера? Щоб можна було зателефонувати і запитатись у абонента, чи причетний він до вчинення цього злочину?
 
Заради об’єктивності потрібно відмітити, що згадана суддя в задоволенні клопотань слідчого Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області, погоджених з прокурором Дрогобицької місцевої прокуратури про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю, з можливістю її вилучення чотири рази відмовила. І це правильно!
 
У ухвалах зокрема вказано:
 
«… вважаю, що у клопотанні не обґрунтовано причетність власників вище перелічених абонентських номерів до вчинення саме цього злочину, а також слідчим не мотивовано період, протягом якого він просить надати інформацію, такий є досить віддаленим від часу скоєння злочину, а відтак слідчим не обґрунтовано завдання для виконання якого він звернувся із даним клопотанням».
 
«Відсутність у клопотанні (як наслідок і в рішенні судді) посилання на конкретне завдання доступу до документів, що містять охоронювану законом таємницю розглядається Європейським судом з прав людини як порушення ст.6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод».
 
Добре, що в даному випадку слідчий суддя Павлів З.С. вчинила по закону і не допустила слідчого поліції до незаконного втручання у приватне життя громадян-власників і користувачів згаданих абонентських номерів мобільних телефонів, які безпідставно( мабуть) були запідозрені у вчиненні згаданого злочину. Чому безпідставно? Тому, що не може бути 11 злодіїв (11 абонентських номерів телефонів) у одній адресі. Тому, що чотири місяці здійснюється досудове розслідування, а інших судових рішень по цьому кримінальному провадженні у РЕЄСТРІ немає. Це, на мою думку, є ознакою того, що слідство зайшло в глухий кут. Що зловмисники такі дурні, щоб телефонувати з місця вчинення злочину? Мабуть примітивізм мислення наших «пінкертонів» і є наслідком того, що через певний час багато кримінальних проваджень лишаються не розкритими. І в цьому їм, на мою думку, допомагає суд.

Але, все ж ложка дьогтю у бочку меду попала.
 
Чому я стверджую, що суддя порушила вимоги ст.7 Закону України «Про доступ до судових рішень», оприлюднивши номера телефонів та адресу скоєння злочину? Тому, що під кожною електронною копією судового рішення вказано прізвище судді Павлів З.С. Невже слідчий суддя Павлів З.С. не знає вимог цього Закону, якими це заборонено робити? Для чого вона це зробила? Службове недбальство, чи зловживання службовим становищем? А, що робить голова Суду Хомик А.П.? Чому у відповідності до вимог п.16 Порядку ведення РЕЄСТРУ не несе «персональну відповідальність» за не здійснення контролю за надсиланням судами копій судових рішень до адміністратора РЕЄСТРУ? Що тільки я повинен скеровувати до слідчого поліції повідомлення про вчинення ним або іншим суддею кримінального правопорушення? Прокурорські працівники кажуть, що такі дії не мають ознак кримінальних правопорушень, але ж самі слідчі органів поліції відкривають кримінальні провадження за згадані дії суддів і суди до цього теж причетні.
 
Якщо це не порушення Законів - нехай Рада суддів України прийме рішення, що судді вчиняють правильно, що так треба, що Закон України «Про доступ до судових рішень» Верховна Рада України прийняла помилково і його вимоги нас (суддів) не стосуються!!! Чи може у вказаних діях немає ознак кримінальних правопорушень? А що є? Керівництво вищих органів судової влади нічого не робить, а потім судді Суду будуть збирати збори і кричати «гвавт», писати колективні листи до Генеральної прокуратури , Вищої ради правосуддя про втручання журналіста Жукова О.С. у судочинство суддів, подавати цивільні позови про захист гонору , честі і ділової репутації ?
 
УВАГА!!! Добродії судді!!! Не порушуйте вимог Закону і журналіст про Вас забуде!!!
 
То, хто ж дискредитує судову гілку влади- суддя, який порушує Закон, чи журналіст, який оприлюднює порушення вимог Законів з боку суддів? Про яке втручання у судочинство судді Павлів З.С. з боку журналіста може йти мова, якщо до ухвалення згаданих судових рішень я не маю жодного відношення. Яким чином я можу здійснювати тиск на суддю Павлів З.С.? Я ніколи не звертався до згаданого судді(до інших суддів теж) з жодними пропозиціями або вимогами, навіть не знаю, як вона виглядає! Чи публікація на Інтернет-сайті буде розцінена, як тиск, втручання, дискредитація?
 
Що робить Рада суддів для припинення згаданих порушень Закону з боку суддів? Чому незрячою до вимог цих Законів стала Державна судова адміністрація України?
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник