Увійти


Радехівський "бермудський трикутник"

 
Радехівський бермудський трикутникЯк відомо у світі є кілька зон, в яких за надзвичайних обставин зникають літаки та кораблі. Одна з таких зон має назву «Бермудський трикутник» з вершинами на Бермудських островах, Пуерто-Рико та Флориді, а на протилежній стороні планети- т.з. «море диявола» (біля Японії). Згадав про це тоді, коли до мене звернувся член нашої організації Богдан Лапка, мешканець с.Новий Витків Радехівського району, який розповів про «чудеса», які відбуваються у аналогічному трикутнику в м.Радехові з вершинами у районних відділах поліції, прокуратури та суді. Для підтвердження надав копії відповідних документів.


29.12.2017р. слідчий суддя Радехівського районного суду Львівської області Мулявка О.В. за наслідком розгляду скарги Лапки Б.Б. на бездіяльність посадових осіб Радехівського ВП щодо невнесення відомостей до ЄРДР, викладених у заяві останнього про вчинення кримінального правопорушення від 15.12.2017 року, постановив ухвалу по справі № 451/1706/17, якою скаргу задовільнив та зобов’язав начальника СВ Радехівського ВП внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про ознаки злочинів, передбачених ст.ст. 171, 365 та 367 КК України.

11.01.2018 року слідчий суддя Радехівськогo районного суду Львівської області Мулявка О.В., розглянувши скаргу Лапки Б.Б. на бездіяльність слідчого Радехівськогo ВП щодо невнесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР постановив ухвалу, якою зобов’язав начальника слідчого відділу Радехівського ВП внести відомості, викладені у заяві Лапки Б.Б. від 27.12.2017 року до ЄРДР.

Здавалось би, що все в порядку, суд задоволив скаргу члена Громадської Організації, відкрито кримінальне провадження і здійснюється досудове розслідування.
 
Але це тільки так здається, а насправді все виглядає зовсім по іншому.
 
05.01.2018 року Радехівським ВП за наслідком виконання ухвали Суду відкрито кримінальне провадження № 12018140280000031 за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).
 
05.01.2016 року (???) перший заступник керівника Радехівської місцевої прокуратури Трояновський Б.С. ухвалив постанову про призначення прокурора у формі процесуального керівництва у згаданому кримінальному провадженні, якою призначив прокурора Радехівської місцевої прокуратури Львівської області Ватраля Р.В. 05.01.2018 року (через два роки) прокурор Трояновський Б.С. скерував до начальника слідчого відділу Радехівського ВП Ткачука В.В. повідомлення про призначення прокурора Ватраля Р.В. процесуальним прокурором у згаданому кримінальному провадженні.
 
15.01.2018 року Радехівським ВП за наслідком виконання ухвали Суду відкрито кримінальне провадження № 12018140280000052 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.171 КК України. Знову, як у першому випадку прокурор Трояновський Б.С. 15.01.2016 року(??? ) ухвалив постанову про призначення процесуального прокурора у цьому кримінальному провадженні, якою призначив прокурора Ватраля Р.В. та 15.01.2018 року (через два роки) на адресу начальника слідчого відділу Радехівського ВП Ткачука В.В. скерував повідомлення про призначення Ватраля Р.В. процесуальним прокурором у цьому кримінальному провадженні. Вловлюєте екстрасенсорний дар прокурора Трояновського Б.С. ? Він ще два роки назад передбачав відкриття кримінальних проваджень Лапкою Б. та призначення процесуальним керівником прокурора Ватраля Р.А. Йому б, приймати участь у битвах екстрасенсів України, а не прокурором бути?
 
17.01.2018 року процесуальний прокурор Ватраль Р.В. ухвалив постанову про об’єднання згаданих двох матеріалів досудового провадження в одне, яке зареєстрували за № 12018140280000031.
 
Начальник слідчого відділу Радехівського ВП Ткачук В.В. на наступний день після об’єднання цих двох кримінальних проваджень ухвалив постанову про закриття кримінального провадження. Чому? Що екстрасенсорика прокурора подіяла і на начальника слідства? Чи все було відомо наперед?
Я не буду проводити аналіз змісту документів, які знаходяться у судовій справі Радехівського районного суду № 451/181/18, а тільки хочу оприлюднити те, як у цьому трикутнику: суд-прокуратура--поліція «робляться» справи, носяться документи з одної установи до іншої, як папір до т-у.
Чи може знаходитись у справі документ без підпису, реєстраційного номеру? На мою думку (а я теж віддав роботі у правоохоронних органах не один десяток років) такого не може бути.
 
Є відповідні правила діловодства, які обов’язкові для виконання всіма державними чиновниками. Так ось у цій справі всі документи , які ніби-то ухвалені прокурором Трояновським Б.С. (постанови та повідомлення) не мають його підпису, і не мають вихідних реєстраційних номерів.
 
Яким чином ці документи долучені до справи та внесені в опис? Впали з неба? Хто їх долучив? На якій підставі? Зразу напрошується наступне питання: На якій підставі процесуальний прокурор Ватраль Р.В. вчинив об’єднання двох кримінальних проваджень? Документи без підпису прокурора Трояновського Б.С. не є чинними, тому всі наступні дії, які вчинені на підставі цих нечинних документів є незаконними. Чи, я, можливо помиляюсь? Як тоді трактувати постанову начальника слідчого відділу Ткачука В.В. про закриття кримінального провадження № 12018140280000031, яка надійшла до Лапки Б.Б. супровідним листом № 295 від 18.01.2018 року за підписом згаданої службової особи.
 
Наведу фрагмент листа для розуміння викладеного:
 
«Повідомляємо Вас, що Радехівським ВП Червоноградського ВП ГУ НП у Львівській області закрито кримінальне провадження № 12018140280000031 від 05.01.208 року, яке було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань по факту втрати Вами мобільного телефону у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення».
 
Можете уявити, шановні читачі, до чого допрацювався начальник слідчого відділу поліції, який (може після перенедопою) повідомив скаржника, що згадане кримінальне провадження було відкрито не за ст.171 КК України, а за фактом втрати мобільного телефону. Як, Вам подобається такий хід подій? Майже, як в «бермудському трикутнику» - тільки зникають не літаки чи судна, а кримінальні справи.
 
Зацікавившись, як суддя Мулявка О.В. виконує вимоги Закону України «Про доступ до судових рішень» перевірив, чи внесені до РЕЄСТРУ судові рішення по справах № 451/1706/17 та № 451/17/18. Що ж виявилось внаслідок перевірки?
 
А виявилось наступне. Суддя Мулявка О.В. в порушення вимог згаданого Закону вніс до РЕЄСТРУ «пусті» судові рішення, при відкритті яких читаємо:
 
«Інформація заборонена для оприлюднення з Законом України «Про доступ до судових рішень»(п.4 ст.7).
 
Читаємо п.4 ст.7 Закону, у якому вказано:
 
4. У текстах судових рішень, відкритих для загального доступу відповідно до цього Закону, не можуть бути розголошені відомості, для забезпечення нерозголошення яких було прийнято рішення про розгляд справи в закритому судовому засіданні.
 
Виглядає так, що суддя Мулявка О.В. (голова Суду) умисно вводить в оману тисячі користувачів РЕЄСТРУ, адже жодних рішень про розгляд вказаних справ у закритих судових засіданнях ним не приймалось, що підтверджується наявними у мене копіями згаданих ухвал та розповідями самого Лапки Б.Б.
 
Схоже на те, що ніяких справ насправді не існує (невідомо звідки взялись постанови та повідомлення прокурора Трояновського Б.С. без його підпису та без реєстраційних номерів, начальник слідства повідомляє Лапку Б.Б., що по кримінальному провадженню (яким ніби-то розслідуються його заяви по перешкоджанню діяльності журналістів), насправді закривається заява по втраті мобільного телефону, а суддя Мулявка О.В. приховує від оприлюднення всі ухвали по цих кримінальних провадженнях, незаконно посилаючись на те, що судові засідання проходили у закритих судових засіданнях). Ну, чим не кримінальний детектив? Корупційна складова, так і проситься вилізти наверхи! Кому потрібно це все перевертати з ніг на голову? Хто зацікавлений у приховуванні від розслідування цих кримінальних правопорушень? Відповідь напрошується тільки одна- щоб закрити цю справу і не проводити досудового розслідування порушень закону з боку посадових осіб Нововитківської сільської ради. Вказаними діями службові особи згаданого трикутника порушили вимоги Конвенції про захист прав та основоположних свобод людини.
 
Що в такому разі робити? Відповідь одна - на суддю Мулявку О.В. потрібно писати скаргу до ВРП та у ВККСУ. На прокурора Трояновського Б.С.- скаргу до прокуратури області, а на начальника СВ Радехівського ВП – скаргу до керівництва ГУ НП у Львівській області для проведення службового розслідування. Крім того є всі підстави порушувати ще одне кримінальне провадження?!
 
Журналіст Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
641034

Лічильник