Увійти


Таємниці Кам’янка-Бузького «триумвірату» ( Справа судді Самсіна М.Л. про дві суперечливі ухвали по одній кримінальній справі).

макова соломкаУ Єдиному державному реєстрі судових рішень обліковується справа Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області № 446/720/15, що надійшла до Суду разом з обвинувальним актом у кримінальному провадженні № 1201514022000186 за ознаками кримінального правопорушення, встановленого ч.1 ст.309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту - штраф від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк) відносно Рудого Миколи Васильовича (суддя Самсін М.Л., прокурор Стефанів Р.М.). В цей же день суддя постановив ухвалу про призначення підготовчого судового засідання на 03.04.2015 року.
 
У відповідності до вимог ч.1 ст.314 КПК України впродовж не пізніше п’яти днів з дня надходження обвинувального акту суддя призначає підготовче судове засідання. Так і сталось, суддя виконав вимоги Закону, щодо призначення судового засідання. А далі що? У вказану дату судове засідання не відбулось. Чому? Що впродовж двох місяців робив суддя Самсін М.Л.? Оголосив в розшук обвинуваченого, чи «курив бамбук»? Жодних судових рішень немає!
 
11.06.2015 року за наслідком підготовчого судового засідання суддя Самсін М.Л. постановив ухвалу, якою призначив розгляд справи на 15.06.2015 року. У вказану дату розгляд справи не відбувся і 19.06.2015 року суддя Самсін М.Л. ухвалив вирок по справі, яким Рудой М.В. був визнаний винним у вчиненні злочину і йому було призначено покарання у вигляді штрафу 60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1020 грн.).
 
В судовому засіданні було встановлено, що 05.09.2013 року Рудой М.В. вироком Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області був визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.185 КК України до сплати 935 грн. ( у стані алкогольного сп’яніння вкрав мобільний телефон «Нокія 2760» вартістю 160 грн.).Оце «бізнес» пияка?

Згадуючи інші судові рішення Суду виникають риторичні запитання, чому в районі тільки після вживання алкоголю злочинці починають красти? Невже «розслабон» так негативно впливає? Чи вони на другий день, не пам’ятаючи нічого беруть на себе всі «гріхи»?
 
Крім того встановлено (так вказано у тексті вироку), що обвинувачений Рудой М.В. вироком Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області від 13.05.2015 року засуджений до 81 години громадських робіт. Перевіркою виявлено, що у РЕЄСТРІ відсутній вирок Кам’янка-Бузького районного суду від 13.05.2015 року про притягнення Рудого М.В. до 81 годин громадських робіт.

В чому є полягало кримінальне правопорушення Рудого М.В. у кримінальному провадженні № 12015140220000186? У тексті вироку вказано, що:
 
«14.03.2015 року о 16-20 год. на дорозі по вул. Гуменюка в с.Забужжя Кам’янка-Бузькогo району працівниками Кам’янка-Бузького РВ, при перевірці документів (???- знаки запитання вставлені автором) у Рудого М.В. виявлено поліетиленовий пакет, який останній добровільно видав (???- знаки запитання вставлені автором) та, в якому містилась грубо подрібнена речовина рослинного походження, коричневого кольору (макова соломка)».
 
«Зважаючи на те, що обвинувачений Рудой М.В. свою вину визнав повністю, судом на підставі ч.3 ст.349 КПК України, за згодою учасників процесу, визначено недоцільним дослідження інших доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються» (???- знаки запитання вставлені автором).
 
Суд визнав винним Рудого М.В. у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.309 КК України та призначив йому покарання у виді штрафу (60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) - (???- знаки запитання вставлені автором). А чому Суд при визначенні міри покарання не обрав т.з. форму «нижче – нижчого»? Можливо він того заслуговував, адже «щиро каявся»? Це питання риторичне і не підлягає вивченню Судом!
 
Дивним є те, що оприлюднюючи у РЕЄСТРІ вирок по справі № 446/720/15 Суд не включив до РЕЄСТРУ копію вироку на обвинуваченого від 13.05.2015 року. Мабуть , не оприлюднений вирок містить відомості кримінальних діянь посадових осіб Суду? Я особисто схильний до думки, що такого вироку у природі не існує, що це вигадка Суду? А цей вирок- фальшивка, завідомо неправдиве судове рішення?! Викладені відомості у судовому рішенні змахують на якісь вигадані історії, адже не підкріплені жодними офіційними документами.
 
А як кваліфікувати наступні дії судді Самсіна М.Л.?
 
30.11.2016 року суддя Самсін М.Л. постановив дві ухвали по справі № 446/720/15, судові рішення яких заперечують одне іншому:
 
  • Розглянувши у судовому засіданні клопотання заступника керівника Радехівської місцевої прокуратури Трояновського Б.С. про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу Рудим М.В., призначеного вироком Кам’янка-Бузького районного суду від 19.06.2015 року, ухвалив замінити несплачену суму штрафу на 60 годин громадських робіт (ухвала № 63834388 ).
  • Розглянувши у судовому засіданні клопотання заступника керівника Радехівської місцевої прокуратури Трояновського Б.С. про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу Рудим М.В., призначеного вироком Кам’янка-Бузького районного суду від 19.06.2015 року, ухвалив призначити розгляд згаданого клопотання на 20.12.2016 року о 12-00 год.(ухвала № 63834383). Це останнє судове рішення по цій справі, інших судових рішень у РЕЄСТРІ немає.
 
Як назвати такі дії судді Самсіна М.Л.? Хто знає? Яке судове рішення підлягає виконанню? Перше чи друге? Яке виконано? А що друге не підлягає виконанню? А що з вироком? Хто перевірить викладене? НАБУ, прокуратура, СБУ, ВККСУ чи ВРП?
 
Інтуіція підказує, що це тільки «квітки» Кам’янка-Бузького Суду, а «ягоди», ще попереду?!
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650772

Лічильник