Увійти


Хто замовив справу судді Бакай І.А. ?

Фурманевич БогданГортаючи сайт Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області натрапив на цивільну справу за № 446/1200/16-ц, яка була відкрита 23.06.2016 року за позовом Кобак Надії Іванівни до відповідачів - Фурманевича Богдана Івановича, Фурманевича Михайла Івановича (братів позивачки), Старояричівської сільської ради, третя особа Шиманська Любов Іванівна (сестра позивачки) про визнання права власності на спадкове майно.
Знайомлячись із судовими рішеннями по цій справі відразу згадав про рішення Старояричівської сільської ради № 29 від 28.03.2007 року, яким виконком згаданого органу самоврядування оформив право власності на 1/3 частину житлового будинку № 41 по вул.Козацькій в с.Старий Яричів за померлим Фурманевичем І.П., 1/3 частину за померлою Фурманевич Г.Н. та 1/3 частину за Фурманевичем М.-І. Б., які на мою думку мають безпосереднє відношення до нього.
 
Ознайомлення із РЕЄСТРОМ судових рішень по цій справі показало, що станом на 12.08.2018 року по згаданій справі до ЄДРСР включено всього два судових рішення- ухвали.
 
Одна ухвала датована 28.08.2017 року, яка має назву - про відкриття провадження у справі. Згаданою ухвалою відкрито провадження у справі, яка призначена до розгляду на 15-00 год. 03.10.2017 року. Ця ухвала внесена до РЕЄСТРУ з порушенням строків встановлених вимогами Закону України «Про доступ до судових рішень» і замість того, щоб направити згадану ухвалу до РЕЄСТРУ на наступний день після відкриття провадження суддя направила її до адміністратора РЕЄСТРУ тільки 20.09.2017 року, майже через місяць від встановленого законом строку. Але саме головне порушення полягає у тому, що згадана суддя Бакай І.А. відкрила провадження у справі тільки через чотирнадцять місяців після надходження документів до Суду, порушивши вимоги ч.4 ст.122 ЦПК України, у відповідності до вимог якої повинна була вирішити питання про відкриття провадження не пізніше трьох днів з дня надходження заяви до суду. Чому суддя Бакай І.А. більше року не відкривала провадження? Що вона очікувала не відкриттям цивільної справи? Більше року по справі не відкривалось провадження. Чому? Законом встановлені строки на відкриття- три дні!
 
Можливо затягування відкриття та розгляду справи відбувалось у зв’язку з тим, що Кобак Н.І. та Шиманська Л.І. проживають і працюють за кордоном? Про це відомо всім сторонам провадження. А суддя Бакай І.А. про це не знає?
 
16.03.2017 року (через 9 місяців після подання позову) Кобак Н.І. звернулась до секретаря сільської ради Тис М. про надання довіреності по справі Рудзінській Н.В.? А Шиманська Л.В. коли? Шиманська Л.І. тільки 08.02.2018 року ( через 20 місяців) звернулась до нотаріуса за довіреністю, якою уповноважила Рудзінську Н.В. бути її представником по справі (згадані довіреності є в справі). Виглядає так, що саме через те, що позивач Кобак Н.І. перебувала за кордоном (працює і живе ) і не могла фізично бути присутньою у судових засіданнях, а довіреність на представлення інтересів у суді своєчасно не надала довірителю - провадження по справі не відкривалось? Що суддя Бакай І.А. умисно не відкривала провадження, знаючи , що позивач не могла бути присутньою у судових засіданнях, а довіреності від неї ще в справі не було? Іншого пояснення не має. Відкриття провадження відбулося тільки тоді, коли до суду була надана довіреність Кобак Н.І. Мабуть суддя Бакай І.А. сподівалась, що ніхто не зверне увагу на дату відкриття провадження, тим більше, що, як правило, у таких ухвалах судді не вказують дату надходження матеріалів справи до суду. Виглядає так, що це була домовленість? То, що це «заказуха»-замовлення? Яка роль в цій справі адвокатів, адже вони мали би перші звернути увагу на порушення Закону? Чому не реагували на них?
 
Спробуємо розібратись.
 
Пропоную подивитись відео розмову з Фурманевичем Б.І., жителем с. Старий Яричів.
 
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

  • Гість - Люба Шиманьска

    Що вам потрібно від мене?для чого ви лізете в моє життя,нещасні журналісти?я би вас незапланованих недосконалість,або псевдожурналістам .Ви не знаєте всієї ситуації ,а пишете про якісь рейдерські захвачення можновладцям.Де ви знайшли можновладців?Це вам не силовий захват Житомирської кондитерської фабрики.Це є житловий дім моїх покійних батьків.Там проживав з батьками ще мій молодший брат Михайло з сім'єю ,пізніше перейшов жити у свою хату,там проживали дочки моєї сестри Ірина і Наталка ,які вийшли заміж і пішли жити окремо.ВИ шановні не знаєте всієї ситуації ,описуєте те чого не бачили і не знаєте.А дятько Роман ,порадьте йому навчитися цінувати маму та цілу свою родину і вирішити цю ситуацію мирно з своїм братом і мамою,без допомоги сторонніх людей.Такі речі називають винесенням сміття з хати,це все що я можу вам порадити.А мене залишить в спокої,я дала відказав від хати в сільській раді.А працювати мені видніше де краще,я не зобов'язана ні перед ким звітуватисяі ніяких доручень я нікому не давала,так що залишить мене в спокої.

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684630

Лічильник