Увійти


Чи буде бомжувати сім’я Фурманевича Р. внаслідок фальсифікації справи суддею Бакай І.А.?

відео розповідь Фурманевича Р.Б14.08.2018 року мною у Інтернеті оприлюднена публікація під назвою «Хто замовив справу судді Бакай І.А.?», у якій викладені факти порушень вимог ЦПК України з боку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. при розгляді цивільної справи № 446/1200/16, яка 14 місяців від дня отримання позовної заяви не відкривала провадження у справі.
 
Продовжуючи дослідження документів, які знаходяться у справі встановлено, що станом на 13.08.2018 року внутрішнього опису документів немає, як і немає пронумерованих аркушів справи. Що це означає? Це означає те, що документи у справі умисно (не умисно) підшиваються у будь-який хаотичний спосіб, без хронології - у порядку їх надходження, фіксації номерів аркушів в порядку наростання та внесення їх до опису справи. До чого це може привести? Будь-який документ із справи може незаконно зникнути і про це ніхто не буде знати, так само, як і незаконно з’явитись інший, новий. На мою думку так не може бути, адже справа розглядається третій рік. Хіба таке «мічурінське» відношення до діловодства передбачене нормативними документами ? Невже таке недбало-злочинне ставлення до посадових обов’язків службовців Суду заохочується керівництвом Суду, чи Вищою радою правосуддя або Вищою кваліфікаційною комісією суддів України?
 
Фурманевич Р.Б. (син позивача Кобак Н.І.) та племінник відповідача Фурманевича Б.І. (брат позивачки Кобак Н.І.) ознайомившись із копією протоколу судового засідання від 19.02.2018 року по цій справі розповів мені про те, що цей документ підроблений працівниками Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області - суддею Бакай І.А. та секретарем судового засідання Михайлишин О.В. Дійсно, в протоколі судового засідання вказано, що розгляд справи у вказану дату відбувався за участі позивача Кобак Н.І., яка зі слів Фурманевича Р.Б. не могла приймати участі у розгляді справи, тому що в той час знаходилась на заробітках у Італії, де вона знаходиться більше десяти років. Свої твердження він, як син позивача готовий підкріпити іншими доказами, адже питання торкається і його долі- залишиться він проживати у дідовій хаті, чи його викинуть на вулицю за рішенням суду? Фурманевич Р.Б. був обурений наявністю таких документів у згаданій справі і просив допомогти розібратись, чому, хто і для чого фальшує документи у цій справі ( його розповідь зафіксовано на відеокамеру).
 
Отже, маємо ще один факт порушень чинного законодавства з боку чиновників Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області по справі № 446/1200/16.Такі дії мають ознаки кримінального правопорушення, адже засвідчують зловживання службовим становищем з боку судді та секретаря судового засідання на користь позивача і на шкоду інтересам відповідача(корупційна складова кримінального правопорушення).
Навіть ця невелика частинка тої інформації про зловживання судді Бакай І.А., що міститься у цій справі дає підстави стверджувати про замовний характер справи- 14 місяців справа не відкривалась, а після відкриття – до судових документів вносяться відомості, які не відповідають дійсності. Що далі? Чим закінчиться ця історія? Будемо слідкувати за розвитком подій, тим більше, що у справі можуть з’явитись нові факти фальсифікації документів (дослідження продовжується).
 
Додаток: відео розповідь Фурманевича Р.Б.
 
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник