Увійти


Що це - «липові» справи судді Самсіна М.Л.?

Кам Бузький судУ недавній публікації «Як суддя Самсін М.Л. обдурив Вищу раду правосуддя?» я згадував про те, що під час перевірки скарг, щодо неправомірних дій судді Самсіна М.Л., останнім надано до Вищої ради правосуддя інформацію, щодо його перебування у відпустках та на лікарняних впродовж 2014-2018 років. Внаслідок проведеного аналізу встановлено, що під час відпусток та перебування на лікарняних суддею Самсіним М.Л. ухвалено більше 120 судових рішень. Тобто, можна стверджувати про те. що згаданий суддя сфальсифікував згадану кількість судових рішень, про які Вищій раді правосуддя нічого не відомо, та й взагалі чиновники згаданої установи не перевіряли суддю Самсіна М.Л. на «чесність»- чи відповідає дійсності надана ним інформація.

Мене зацікавило, які саме судові рішення були сфальсифіковані і, в чому виявляється ця фальсифікація. Для цього знову звернувся за допомогою до РЕЄСТРУ. Зокрема, в інформації, наданій судом до ВРП вказано, що суддя Самсін М.Л. перебував у відпустці з 14 липня по 12 серпня 2014 року. Через РЕЄСТР встановлено, що у вказаний період суддя Самсін М.Л. ухвалив чотири судових рішення :
 

46656313

Ухвала

14.07.2014

 

Адміністративне

446/961/14-а

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Самсін М. Л.

40804190

Постанова

17.07.2014

 

Справи про адміністративні правопорушення

446/271/14-п

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Самсін М. Л.

64364560

Постанова

27.07.2014

 

Справи про адміністративні правопорушення

446/427/14-п

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Самсін М. Л.

64363399

Рішення

30.07.2014

 

Цивільне

446/2387/14-ц

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Самсін М. Л.

 
Знайомимось із вказаними судовими рішеннями:
  • 14.07.2014 року у відкритому судовому засіданні суддя Самсін М.Л. при секретарі Груба Л.М. розглянули заяву судді Самсіна М.Л. про самовідвід по справі № 446/961/14; Копія цього судового рішення зареєстрована у РЕЄСТРІ тільки 14.07.2015 року.

  • 17.07.2014 року суддя Самсін М.л. у судовому засіданні розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБИ по справі № 446/271/14, за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП(протокол складений 10.01.2014 року). Суддя Самсін М.Л. закрив провадження у справі за відсутністю у діях правопорушника складу адміністративного правопорушення; У РЕЄСТРІ копія цього судового рішення оприлюднена тільки 13.10.2014 року.
  • 27.07.2014 року(у неділю) суддя Самсін М.Л. розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності директора КП «Камянкаводоканал»(порушення виявлено 09.01.2014 року). Суддя Самсін М.Л. звільнив ОСОБУ від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення. передбаченого ч.1 ст.41 КУпАП, у зв’язку з малозначністю вчиненого та обмежився щодо нього усним зауваженням. До РЕЄСТРУ це судове рішення направлено тільки через 2 роки і 5 місяців. Таким чином по всіх вказаних судових рішеннях суддею Самсіним М.Л. порушено вимоги Закону України «Про доступ до судових рішень».
Отже, будучи у відпустці в липні 2014 року суддя Самсін М.Л. (, вирішив попрацювати «безоплатно» на користь суспільства)? Чому суддя Самсін М.Л. тільки один такий «свідомий» суддя? А чому інші судді не роблять так само? Чому б у судовій гілці влади не запровадити (заохотити) суддів у вихідні та святкові дні, під час відпусток та лікарняних здійснювати судочинство? Яке прискорення буде!!! Продовжимо. Вирішивши попрацювати під час відпустки суддя Самсін М.Л. пішов далі, він ще й вирішив чинити судочинство у неділю. Запросив до суду у неділю(27.07.2014 року) директора КП «Камянкаводоканал». «Особа_1 на виклик до суду з’явився та пояснив, що дані недоліки на час перевірки усунуто і що надалі таке не повториться».

Читаю текст судового рішення і уявляю все це у натурі: люди йдуть до церкви, а суддя Самсін М.Л. тягне за руку до суду директора КП «Камянкаводоканал», той пручається, а секретар судового засідання допомагає Самсіну М.Л. і пхає цього директора в зад. Люди вийшли з церкви, а суддя Самсін М.Л. з своїми помічниками – з суду. Засідання відбулось! Десь так приблизно могли відбувались ці події? А що потім?
 
«Приймаючи до уваги, що директор КП у судовому засіданні вину у правопорушенні не визнав та пояснив, що дане правопорушення усунено»
 
суддя Самсін М.Л. вирішив продовжити вчинення запобігання правопорушенням шляхом здійснення на нього виховного впливу(де відбувався вплив, що було далі можна тільки уявити…). Такий розвиток подій -це моя уява і вона має право на життя, враховуючи те, що суддя Самсін М.Л. не міг в неділю та й ще під час відпустки чинити судочинство- значить це судове рішення сфальсифіковане. До речі те саме можна стверджувати і по відношенню до постанови Суду від 17.07.2014 року по справі № 446/271/14, адже під час відпустки суддя Самсін М.Л. викликав у судове засідання правопорушника, який «у судовому засіданні своєї вини не визнав, пояснив, що ніяких алкогольних напитків не вживав, вважає дане правопорушення неправомірним та просить справу про адміністративне правопорушення закрити за відсутності події та складу адміністративного правопорушення». І суддя Самсін М.Л., будучи у відпустці, прислухався до пояснень цієї ОСОБИ і закрив адміністративне провадження за відсутністю його складу в діях порушника.

Отож, це кілька епізодів судочинства судді Самсіна М.Л. у відпустках, а скільки ще таких було? А голова апеляційного суду Каблак П.І. дає таку позитивну характеристику на суддю Самсіна М.Л. , хоч до рани прикладай- «висококваліфікований юрист та досвідчений спеціаліст», «до виконання своїх обов’язків ставиться сумлінно, забезпечує якісний розгляд справ».

Хочу у найближчий перспективі звернутись до «якісного» розгляду справ суддею Самсіним М.Л. , які оскаржувались у апеляційній інстанції. А про «сумлінне» ставлення до своїх обов’язків судді Самсіна М.Л. вже можна говорити і писати книжки, чи не так?

Тож чому Вища рада правосуддя не реагує на ці порушення закону з боку судді Самсіна М.Л.? Невже таким високопрофесійним юристам ВРП, що мають відповідні звання, отримали грамоти та урядові нагороди, не під силу провести відповідну перевірку, тим більше, що це торкається їх посадових обов’язків? Чи може все набагато простіше- не можна чіпати цього суддю через його попередні заслуги ? Може він має «кришу- дах» та недоторканність?

Зрештою час покаже, як поведе себе ВРП у цій ситуації, адже питання торкається честі членів цієї організації, яким Суд(суддя) надав неправдиву інформацію, щодо здійснення судочинства судді під час відпусток та лікарняних. Я допоможу ВРП (навіть якщо це їм не потрібно) і опрацюю всі згадані судові рішення та оприлюдню виявлені порушення, щоб показати суспільству, до яких незаконних схем та лазівок вдаються судді для створення видимості дотримання вимог Закону, адже у рішеннях ВРП така інформація викладається дуже «згладжено». Тим більше, що ВРП не вдається(чомусь) до більш радикальних заходів впливу на суддів-порушників: надсилання заяв до органів прокуратури про вчинення ними кримінальних правопорушень.

Продовження буде.

Жуков О.С.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558057

Лічильник